V semifinále dvoustovky byli nejrychlejší Gatlin a Bolt

Na atletickém mistrovství je vše připraveno na další bitvu sprinterských hvězd, tentokrát v závodu na 200 metrů. V semifinále byl nejrychlejší Američan Justin Gatlin časem 19,87 sekund. Jamajčan Usain Bolt, který na dvoustovce usiluje o čtvrtý titul za sebou, vyhrál svůj běh zadrženě za 19,95. I když značnou část rovinky výrazně vypouštěl, dosáhl svého letošního maxima.

B58á86r49a 66T49e40s59n33e79r20o16v36á 5325830364809

Že by zase dvojí metr? Jamajčanka vyběhne do jiné dráhy, ale všechno je ok, protože nepřekážela a vlastně si trať prodloužila. Zajímavé... :-/

+1/0
27.8.2015 0:18

P77a49v44e91l 60R98o59k96y55t73a 3370931110358

Ten oštěp byl letos krutej. Hodit přes 87 metrů a nemít medaili to je pech. Skoro podezřívám číňany ze špatně vytyčenýho sektoru....:))

0/0
26.8.2015 19:42

M42a90r84t72i71n 96C92a60j91t28h35a64m35l 3851778946330

Tak to vážně 400 hluboko pod 44,ale tohle sou vážně hvězdy. Tito 3 sou vážně nej a ční nad všemi. U vítěze však stejně divný.Běhá tu trať krátce a když srovnám s legendárním Warinerem kterej tolikrát snažil Michaela překonat a on se na 3 desetiny přiblíží.

0/0
26.8.2015 16:15

F60i74l98i43p 22J28a54r89a59b 1363517210757

Yego samozřejmě nepředvedl 3.nejlepší hod v historii, jak se píše v reportáži, "jen" asi 8. Ale je třetí v redukovaných tabulkách.

400, to byl tedy mazec, zdánlivě nepřekonatelný čas M.Johnsona se příblížil na tři desetiny, a v téhle konkurenci by se mohl začít i otřásat!

+8/−1
26.8.2015 15:50

J21a26n65d12a 87J93o85s62e31f 9608353349463

Vyhrála normální ženská, nebyla fialová, červená s mašlí, zmalovaná, celá potetovaná. I proto je ještě víc sympatická.:-)

+12/0
26.8.2015 15:47

M88i89c89h31a22l 27F60a21l43t95u49s 5741752483349

tak dneska jednoznačně nejkvalitnější den! a) oštěp - něco neskutečného, aby pátej byl za 87 m b) tyč ženy - bronz bere 480 cm... c) 400 m - tři pod 44 s, to snad nikdy nebylo d) Gatlin vypuštěně za 19,87 s, Bolt si skoro povídá při běhu se soupeřem za 19,95 s....masakr.

+16/0
26.8.2015 15:36

J35a38n 67K61u55d41l18á64č43e41k 7935675

přesně tak, absolutní kvalita - jsem nadšenej. Hejnová dobrý, ale čas ve srovnání s těmito výkony průměrný... ale na druhou stranu soupeřky jí k lepšímu nedonutily.