Veselý je ve Winston-Salemu v osmifinále, Šafářová uspěla v New Havenu

Český tenista Jiří Veselý si na turnaji ve Winston-Salemu zahraje v osmifinále. Ve 2. kole porazil Slováka Martina Kližana 6:3, 6:4. Naopak Lukáš Rosol titul neobhájí, když podlehl Jerzymu Janowiczovi z Polska 3:6, 2:6. Lucie Šafářová postoupila do čtvrtfinále tenisového turnaje v New Havenu po výhře nad Rumunkou Beguovou 6:3, 6:4. Čeká ji Slovenka Cibulková. To Barbora Strýcová ve 2. kole prohrála, na Lesju Curenkovou z Ukrajiny nestačila 3:6, 0:6.

H13y72n61e19k 32S68v20o65b76o72d90a 4949561149661

Karolína umí tyhle low level turnaje docela dobře. Ale chtělo by to Masters a Slamy sakra už :) Tenis na to má, hlavu zatím ne.

M28a64r22t54i46n 23C37a30j76t74h48a32m21l 3121228796400

Snad už to nezakriknu když napisu 6-4\4-1 servíruje Karca a na nejlepší cestě do CF

L29i21b73o35r 65K48l53a85s69n70a 1902226444275

Je docela vzacny od Safarove neudelat ani jednu dvojchybu. Sem za to rad. :-)

+1/0
26.8.2015 7:59

O21l71i37v71e53r 13N11e89u47m36a60n81n 3320206439

Takze Vesely si zahraje s Belluccim, nasazenou sestkou. Presto je to hratelny souper a H2H maji 1:1. Vesely muze klidne vyhrat a pokud se tak stane, paradoxne to nejhorsi co na nej muze cihat ve ctvrtfinale je Gabashvilli, tedy opet hratelny souper.

Naopak Bellucci se v tomto kole poradne natrapil s Tiafoem. Ten je asi velke prekvapeni turnaje, vyhral kvalifikaci, v prvnim kole udolal Duckwortha a ted ve druhem se s nim Bellucci poradne nadrel. A to je klukovi francouzskymu teprve 17 let. Sikula, asi o nem casem uslysime.

+2/0
26.8.2015 6:57

M53a50r52t79i87n 38Š50t12r67o82s 4199637910788

Třeba Jirka zopakuje jízdu před Austrálií, kdy také na přípravném turnaji vyhrál vše. Vzhledem k jeho psychice mu vyhovují turnaje, kde jakoby o moc nejde.

M74a82r26t42i52n 26Č29a47r41n56e88c70k68ý 2695884449485

Před pár týdny tohoto zobáka sundal v Praze Michalička. Uvidíme, jestli to bude stabilní průlom, nebo jen jeden náhodný turnaj.

0/0
26.8.2015 9:35

P19e20t98r 36H43l49i92n33k23a 1508866285

Sundal ho na antuce. Na hardu by asi moc šancí neměl :-)

0/0
26.8.2015 15:04

M48a92r98t76i65n 91C98a91j31t49h62a28m61l 3841858486260

Safi vyhrála na sety hladce 6-3\6-4 a ve CF ji čeká Cibulková. Dnes zahajuje Pliskova a program OF končí Kvitova

+2/0
26.8.2015 5:46

L60a42d72i89s92l84a27v 73S20o40u43k32u19p 9397749417297

Typicka oblibena Strycova. Po jedne vyhre konci s prumernou hrackou.

M61i17c24h37a55l 18V80a12k54u61l65a 2699212193865

No tak po téhle prohře se Rosol propadne minimálně na 86. místo. Ale zase na druhou stranu v příští sezoně bude moct jenom získat.

+1/0
25.8.2015 23:27

M85a41r91t33i58n 32Š57t65r82o47s 4749257690928

Hmm, jestli oni ti hráči nevypadávají schválně, aby ty body nemuseli za rok obhajovat ;-D uvažovat teď o ziscích v příští sezoně je hodně předčasné. Rosol naštěstí hlavně nebude obhajovat skoro nic už v této sezoně, takže se malinko nahoru snad dostane, ale bude na to muset jít i přes nějaký ten challenger.

M12a65r61t96i80n 48C45a47j89t95h27a49m34l 3911198596530

Teď teda byla lupa sakra rychlá, sotva dohrali hned informace.Dodavam že na stejném turnaji de dál přes Slováka Klizana Jirka Veselý! Podařilo se mu vyhrát ve dvou setech a nejspíš si v dalším kole zahraje s Bellucim.

M67i12r81o47s88l27a52v 60J59e13ž20e74k 8721476592738

A to se vyhnula Halepové, která se odhlásila, jak zde včera psali :-)

0/0
25.8.2015 20:45

M21i16r89o38s77l69a26v 14J78e55ž34e86k 8691436822138

Takže Tsurenko skončila v kvalifikaci, ale po odhlášení Simony se dozvěděla, že bude hrát, a to rovnou 2. kolo a už je ve třetím?  Štěstí se na ni usmálo :-)