Veselý je ve Winston-Salemu v osmifinále, Šafářová uspěla v New Havenu

Český tenista Jiří Veselý si na turnaji ve Winston-Salemu zahraje v osmifinále. Ve 2. kole porazil Slováka Martina Kližana 6:3, 6:4. Naopak Lukáš Rosol titul neobhájí, když podlehl Jerzymu Janowiczovi z Polska 3:6, 2:6. Lucie Šafářová postoupila do čtvrtfinále tenisového turnaje v New Havenu po výhře nad Rumunkou Beguovou 6:3, 6:4. Čeká ji Slovenka Cibulková. To Barbora Strýcová ve 2. kole prohrála, na Lesju Curenkovou z Ukrajiny nestačila 3:6, 0:6.

H69y32n41e69k 79S29v95o88b81o69d49a 4639901979971

Karolína umí tyhle low level turnaje docela dobře. Ale chtělo by to Masters a Slamy sakra už :) Tenis na to má, hlavu zatím ne.

M14a35r81t35i28n 98C15a47j21t59h63a24m69l 3901488536860

Snad už to nezakriknu když napisu 6-4\4-1 servíruje Karca a na nejlepší cestě do CF

L47i21b33o49r 91K60l44a25s38n50a 1862406524205

Je docela vzacny od Safarove neudelat ani jednu dvojchybu. Sem za to rad. :-)

+1/0
26.8.2015 7:59

O29l41i82v36e25r 60N34e76u49m92a43n71n 3400966879

Takze Vesely si zahraje s Belluccim, nasazenou sestkou. Presto je to hratelny souper a H2H maji 1:1. Vesely muze klidne vyhrat a pokud se tak stane, paradoxne to nejhorsi co na nej muze cihat ve ctvrtfinale je Gabashvilli, tedy opet hratelny souper.

Naopak Bellucci se v tomto kole poradne natrapil s Tiafoem. Ten je asi velke prekvapeni turnaje, vyhral kvalifikaci, v prvnim kole udolal Duckwortha a ted ve druhem se s nim Bellucci poradne nadrel. A to je klukovi francouzskymu teprve 17 let. Sikula, asi o nem casem uslysime.

+2/0
26.8.2015 6:57

M20a28r49t17i51n 65Š38t35r26o33s 4209637600218

Třeba Jirka zopakuje jízdu před Austrálií, kdy také na přípravném turnaji vyhrál vše. Vzhledem k jeho psychice mu vyhovují turnaje, kde jakoby o moc nejde.

M15a29r30t47i37n 28Č32a46r33n10e54c89k16ý 2665134149965

Před pár týdny tohoto zobáka sundal v Praze Michalička. Uvidíme, jestli to bude stabilní průlom, nebo jen jeden náhodný turnaj.

0/0
26.8.2015 9:35

P97e17t38r 34H38l76i80n57k18a 1948666945

Sundal ho na antuce. Na hardu by asi moc šancí neměl :-)

0/0
26.8.2015 15:04

M25a32r92t73i62n 86C72a77j77t56h24a48m63l 3611688146270

Safi vyhrála na sety hladce 6-3\6-4 a ve CF ji čeká Cibulková. Dnes zahajuje Pliskova a program OF končí Kvitova

+2/0
26.8.2015 5:46

L45a82d30i22s18l13a88v 55S65o74u90k58u32p 9207569987247

Typicka oblibena Strycova. Po jedne vyhre konci s prumernou hrackou.

M59i37c82h76a17l 29V13a28k95u22l80a 2299542463675

No tak po téhle prohře se Rosol propadne minimálně na 86. místo. Ale zase na druhou stranu v příští sezoně bude moct jenom získat.

+1/0
25.8.2015 23:27

M49a49r79t27i40n 47Š15t46r94o83s 4569357740278

Hmm, jestli oni ti hráči nevypadávají schválně, aby ty body nemuseli za rok obhajovat ;-D uvažovat teď o ziscích v příští sezoně je hodně předčasné. Rosol naštěstí hlavně nebude obhajovat skoro nic už v této sezoně, takže se malinko nahoru snad dostane, ale bude na to muset jít i přes nějaký ten challenger.

M25a55r43t53i17n 64C74a19j35t88h23a83m75l 3461278196970

Teď teda byla lupa sakra rychlá, sotva dohrali hned informace.Dodavam že na stejném turnaji de dál přes Slováka Klizana Jirka Veselý! Podařilo se mu vyhrát ve dvou setech a nejspíš si v dalším kole zahraje s Bellucim.

M36i82r34o34s28l16a50v 21J72e95ž51e94k 8271676312628

A to se vyhnula Halepové, která se odhlásila, jak zde včera psali :-)

0/0
25.8.2015 20:45

M90i36r13o40s33l86a13v 16J17e10ž53e73k 8971696282268

Takže Tsurenko skončila v kvalifikaci, ale po odhlášení Simony se dozvěděla, že bude hrát, a to rovnou 2. kolo a už je ve třetím?  Štěstí se na ni usmálo :-)