Veselý je ve Winston-Salemu v osmifinále, Šafářová uspěla v New Havenu

Český tenista Jiří Veselý si na turnaji ve Winston-Salemu zahraje v osmifinále. Ve 2. kole porazil Slováka Martina Kližana 6:3, 6:4. Naopak Lukáš Rosol titul neobhájí, když podlehl Jerzymu Janowiczovi z Polska 3:6, 2:6. Lucie Šafářová postoupila do čtvrtfinále tenisového turnaje v New Havenu po výhře nad Rumunkou Beguovou 6:3, 6:4. Čeká ji Slovenka Cibulková. To Barbora Strýcová ve 2. kole prohrála, na Lesju Curenkovou z Ukrajiny nestačila 3:6, 0:6.

H57y58n82e27k 13S45v58o55b66o20d48a 4799791959891

Karolína umí tyhle low level turnaje docela dobře. Ale chtělo by to Masters a Slamy sakra už :) Tenis na to má, hlavu zatím ne.

M31a55r57t93i26n 10C26a36j45t19h90a48m45l 3481698466590

Snad už to nezakriknu když napisu 6-4\4-1 servíruje Karca a na nejlepší cestě do CF

L63i73b41o38r 94K58l84a58s76n36a 1512976894695

Je docela vzacny od Safarove neudelat ani jednu dvojchybu. Sem za to rad. :-)

+1/0
26.8.2015 7:59

O90l61i25v34e11r 16N39e31u13m61a49n67n 3350546519

Takze Vesely si zahraje s Belluccim, nasazenou sestkou. Presto je to hratelny souper a H2H maji 1:1. Vesely muze klidne vyhrat a pokud se tak stane, paradoxne to nejhorsi co na nej muze cihat ve ctvrtfinale je Gabashvilli, tedy opet hratelny souper.

Naopak Bellucci se v tomto kole poradne natrapil s Tiafoem. Ten je asi velke prekvapeni turnaje, vyhral kvalifikaci, v prvnim kole udolal Duckwortha a ted ve druhem se s nim Bellucci poradne nadrel. A to je klukovi francouzskymu teprve 17 let. Sikula, asi o nem casem uslysime.

+2/0
26.8.2015 6:57

M86a63r43t84i11n 87Š90t56r73o31s 4769427670488

Třeba Jirka zopakuje jízdu před Austrálií, kdy také na přípravném turnaji vyhrál vše. Vzhledem k jeho psychice mu vyhovují turnaje, kde jakoby o moc nejde.

M35a42r19t27i32n 32Č84a64r43n55e83c88k72ý 2345764379845

Před pár týdny tohoto zobáka sundal v Praze Michalička. Uvidíme, jestli to bude stabilní průlom, nebo jen jeden náhodný turnaj.

0/0
26.8.2015 9:35

P61e87t44r 22H76l42i88n34k12a 1168706325

Sundal ho na antuce. Na hardu by asi moc šancí neměl :-)

0/0
26.8.2015 15:04

M56a11r70t60i98n 39C20a51j10t58h31a49m12l 3591648146340

Safi vyhrála na sety hladce 6-3\6-4 a ve CF ji čeká Cibulková. Dnes zahajuje Pliskova a program OF končí Kvitova

+2/0
26.8.2015 5:46

L19a31d64i75s49l12a71v 81S31o90u29k41u84p 9437979827577

Typicka oblibena Strycova. Po jedne vyhre konci s prumernou hrackou.

M96i81c61h11a90l 34V30a58k36u57l87a 2609792273465

No tak po téhle prohře se Rosol propadne minimálně na 86. místo. Ale zase na druhou stranu v příští sezoně bude moct jenom získat.

+1/0
25.8.2015 23:27

M16a14r76t16i40n 11Š80t43r62o12s 4719147970708

Hmm, jestli oni ti hráči nevypadávají schválně, aby ty body nemuseli za rok obhajovat ;-D uvažovat teď o ziscích v příští sezoně je hodně předčasné. Rosol naštěstí hlavně nebude obhajovat skoro nic už v této sezoně, takže se malinko nahoru snad dostane, ale bude na to muset jít i přes nějaký ten challenger.

M94a40r62t17i39n 32C68a23j62t40h14a64m54l 3621298596680

Teď teda byla lupa sakra rychlá, sotva dohrali hned informace.Dodavam že na stejném turnaji de dál přes Slováka Klizana Jirka Veselý! Podařilo se mu vyhrát ve dvou setech a nejspíš si v dalším kole zahraje s Bellucim.

M40i72r58o98s73l44a87v 27J36e49ž56e28k 8161106812178

A to se vyhnula Halepové, která se odhlásila, jak zde včera psali :-)

0/0
25.8.2015 20:45

M69i89r30o61s67l82a53v 80J94e95ž74e59k 8941936782978

Takže Tsurenko skončila v kvalifikaci, ale po odhlášení Simony se dozvěděla, že bude hrát, a to rovnou 2. kolo a už je ve třetím?  Štěstí se na ni usmálo :-)