Rozběhům stovky vládl Gatlin, tyčkaři mají finále a Farah další zlato

Snad nejsledovanější persona atletického mistrovství světa v Pekingu vyběhla na dráhu, kterou před sedmi lety při olympijských hrách třikrát pozlatila. Usain Bolt, fenomenální král sprintu z Jamajky, vykročil za dalším úspěchem vítězstvím ve svém rozběhu v čase 9,96 sekundy. Nejrychlejší však tentokrát světový rekordman nebyl, časem 9,83 sekundy oslnil Američan Justin Gatlin.

L71u59k19á44š 80O45u45t90ě60ř34i67c16k35ý 7492324627

Já nevím, ale..a třeba mě budete minusovat..nevěřím atletům, kteří po odpykání nějakého x-letého trestu za doping..prostě nevěřím. Gatlin.. je to, jako by dostal Armstrong 2 roky a pak vyhrál TDF..asi ne :-(

+2/0
22.8.2015 22:22

M54i31c68h61a39l 77M53i48l54l62e84r 9246542979632

zajimave, jak je nazyvaji komentatori britskeho Eurosportu - davaji jim pridavek "kontroverzni";-)

M78i70c60h10a90l 42T22r38á33v39n76í94č62e50k 3628561808180

To je chyb, to je něco neuvěřitelného. Minimálně tři faktografické omyly a to jsem článek jen proletěl. Není vám stydno?

T45o50m12á50š 45B59r35a51b85e17c 2278426955696

Bych rád upozornil redaktory idnes, že Bolt rozhodně neměl podporu větru 2,1m/s, jak píšou. Tu měl Gatlin. Bolt měl mírný protivítr. A nejhůř na tom byl s větrem (-1,3m/s) rozběh, v kterém běžel Gay. Proto ten slabší čas oproti ostatním. To nám mohli napsat místo akční vložky o Elišce :-/

+3/0
22.8.2015 15:56

J24o95s54e10f 98S79t38a79r17ý 5584439155299

Krásný závod na 10 km a oni se jim tam v posledním kole pletou pomalejší závodníci...