Azarenková v Torontu končí, překvapivě podlehla Erraniové

Šance Sary Erraniové před utkáním s Viktorií Azarenkovou hodnotili bookmakeři sázkových společností kurzem okolo 7:1. Italská tenistka však běloruskou soupeřku celkem bez problémů porazila 7:5, 6:3

M10a58r11t71i64n 57C37a43j90t24h36a14m37l 3361768766590

Je to stejný jak v případě Anicky. Tenisový svět těmto dvěma obrům minulosti začíná utíkat.

0/0
15.8.2015 5:28

M54a60r63t41i30n 45C33a59j69t29h30a52m27l 3891958946810

Isner Chardy zase prší a neskutečně debilne podávající Errani už má v kapse první set.Sou na okruhu dva udesne podávající Nadal,Errani.Měli by si na GS strihnout mix

M88i28r91o10s68l38a65v 48J14e87ž18e22k 8471956462178

Simona Halepová bude možná brzy rekordmankou, pokud jde o otáčení zápasů po prohraném prvním setu. Tohle už je letos minimálně pošesté, co otočila z 0:1 na 2:1:-)