Istomin a Bencicová slaví první tituly na profesionálním okruhu

Uzbecký tenista Denis Istomin zdolal ve finále turnaje na trávě v Nottinghamu amerického soupeře Sama Querreyho 7:6, 7:6 a získal první titul v kariéře. Tentýž radostný pocit prožívala na turnaj žen v Eastbourne švýcarská hráčka Belinda Bencicová, která porazila Polku Agnieszku Radwaňskou zdolala 6:4, 4:6, 6:0.

M59a28r15t53i89n 83Č69a37r65n35e82c24k27ý 2775134599255

Marie Bouzková vyhrávala i druhý turnaj ITF 10K na Mauriciu, posune se do 4.stovky žebříčku, někam na 380.-390. místo. Ještě 20-30 míst před ní bude Jesika Malečková, pokud nezvládne finále v Bredě (ITF 15K). Pokud vyhraje, bude o dalších 20 míst výše. Pro obě slečny to budou nejlepší umístění v životě.

0/0
28.6.2015 13:26

M45a89r52t53i71n 73Š42t31r92o19s 4209967500198

Bencic je hrozně hezká holka, a na živo ještě hezčí, než na fotkách. Jsem jí viděl tady v praze a je to takový rozesmátý sluníčko.

M63i44r11o39s89l37a21v 87Š53t71o32r96c73h 6585390241253

Bože ten redaktor asi zápas Istomina neviděl. Ve skutečnosti vedl Istomin ve druhém setu a Querrey vyrovnal na 5:5 a v tiebreaku vyhrál Istomin.

0/0
27.6.2015 22:27

M54i15r79o89s26l59a44v 37Š47t71o43r61c35h 6155160261563

Aha moje chyba - redaktor popisoval jen stav v tie-breaku a ne ve druhém setu.;-)8-o

0/0
27.6.2015 22:30

M62a49r79t49i41n 10C19a68j71t42h13a87m54l 3511228956640

Štěpánek v exhibici s Almagrem získal první set 6-4.Bencic s Agou se furt přetahovali o kazdej fiftyn a najednou ve 3. setu kanar.Kdo by to čekal

L54u26k41á49š 91S29m31ě64t69á44k 3346157814446

Belinda překvapuje čím dál víc, obrovský talent tenisu! Věřím, že už ve Wimbledonu ukáže, jak ji tráva náramně sedí a dojde daleko.

+1/0
27.6.2015 17:16

J96i84ř87í 51K59v65ě76š 1343266222401

Brzdi s těmi plány, nezapomeň, že jí tady v Eastbourne dvě soupeřky skrečovaly a ve finále hrála s letos marnou Radwaňskou.