Istomin a Bencicová slaví první tituly na profesionálním okruhu

Uzbecký tenista Denis Istomin zdolal ve finále turnaje na trávě v Nottinghamu amerického soupeře Sama Querreyho 7:6, 7:6 a získal první titul v kariéře. Tentýž radostný pocit prožívala na turnaj žen v Eastbourne švýcarská hráčka Belinda Bencicová, která porazila Polku Agnieszku Radwaňskou zdolala 6:4, 4:6, 6:0.

M95a69r44t24i17n 27Č44a64r74n38e38c62k84ý 2795824519365

Marie Bouzková vyhrávala i druhý turnaj ITF 10K na Mauriciu, posune se do 4.stovky žebříčku, někam na 380.-390. místo. Ještě 20-30 míst před ní bude Jesika Malečková, pokud nezvládne finále v Bredě (ITF 15K). Pokud vyhraje, bude o dalších 20 míst výše. Pro obě slečny to budou nejlepší umístění v životě.

0/0
28.6.2015 13:26

M55a95r30t24i35n 32Š47t42r10o45s 4259187290198

Bencic je hrozně hezká holka, a na živo ještě hezčí, než na fotkách. Jsem jí viděl tady v praze a je to takový rozesmátý sluníčko.

M77i46r80o21s74l47a34v 84Š66t69o46r96c80h 6165800281563

Bože ten redaktor asi zápas Istomina neviděl. Ve skutečnosti vedl Istomin ve druhém setu a Querrey vyrovnal na 5:5 a v tiebreaku vyhrál Istomin.

0/0
27.6.2015 22:27

M54i29r80o31s51l70a87v 72Š20t42o14r79c28h 6665530971923

Aha moje chyba - redaktor popisoval jen stav v tie-breaku a ne ve druhém setu.;-)8-o

0/0
27.6.2015 22:30

M32a97r44t95i53n 70C31a55j76t47h57a80m44l 3151208316480

Štěpánek v exhibici s Almagrem získal první set 6-4.Bencic s Agou se furt přetahovali o kazdej fiftyn a najednou ve 3. setu kanar.Kdo by to čekal

L73u33k39á91š 74S36m93ě58t78á51k 3926407744956

Belinda překvapuje čím dál víc, obrovský talent tenisu! Věřím, že už ve Wimbledonu ukáže, jak ji tráva náramně sedí a dojde daleko.

+1/0
27.6.2015 17:16

J32i51ř57í 88K65v11ě49š 1383436642821

Brzdi s těmi plány, nezapomeň, že jí tady v Eastbourne dvě soupeřky skrečovaly a ve finále hrála s letos marnou Radwaňskou.