Istomin a Bencicová slaví první tituly na profesionálním okruhu

Uzbecký tenista Denis Istomin zdolal ve finále turnaje na trávě v Nottinghamu amerického soupeře Sama Querreyho 7:6, 7:6 a získal první titul v kariéře. Tentýž radostný pocit prožívala na turnaj žen v Eastbourne švýcarská hráčka Belinda Bencicová, která porazila Polku Agnieszku Radwaňskou zdolala 6:4, 4:6, 6:0.

M30a82r81t28i77n 18Č20a77r16n52e15c80k46ý 2655914319645

Marie Bouzková vyhrávala i druhý turnaj ITF 10K na Mauriciu, posune se do 4.stovky žebříčku, někam na 380.-390. místo. Ještě 20-30 míst před ní bude Jesika Malečková, pokud nezvládne finále v Bredě (ITF 15K). Pokud vyhraje, bude o dalších 20 míst výše. Pro obě slečny to budou nejlepší umístění v životě.

0/0
28.6.2015 13:26

M98a61r86t22i93n 26Š72t10r14o49s 4279977640328

Bencic je hrozně hezká holka, a na živo ještě hezčí, než na fotkách. Jsem jí viděl tady v praze a je to takový rozesmátý sluníčko.

M27i89r80o62s93l69a13v 58Š81t36o65r19c28h 6725680911793

Bože ten redaktor asi zápas Istomina neviděl. Ve skutečnosti vedl Istomin ve druhém setu a Querrey vyrovnal na 5:5 a v tiebreaku vyhrál Istomin.

0/0
27.6.2015 22:27

M50i30r58o28s68l61a23v 19Š32t33o70r63c53h 6515620551733

Aha moje chyba - redaktor popisoval jen stav v tie-breaku a ne ve druhém setu.;-)8-o

0/0
27.6.2015 22:30

M86a58r46t44i69n 62C52a13j94t77h21a13m23l 3121318406870

Štěpánek v exhibici s Almagrem získal první set 6-4.Bencic s Agou se furt přetahovali o kazdej fiftyn a najednou ve 3. setu kanar.Kdo by to čekal

L73u83k12á15š 18S30m48ě32t64á50k 3296877664396

Belinda překvapuje čím dál víc, obrovský talent tenisu! Věřím, že už ve Wimbledonu ukáže, jak ji tráva náramně sedí a dojde daleko.

+1/0
27.6.2015 17:16

J29i78ř89í 97K25v20ě17š 1653926182501

Brzdi s těmi plány, nezapomeň, že jí tady v Eastbourne dvě soupeřky skrečovaly a ve finále hrála s letos marnou Radwaňskou.