Plíšková už kamarádí s trávou. Jen škoda titulu, řekla po finále

Se svým dravým stylem může být na trávě nesmírně nebezpečná. Tenistka Karolína Plíšková si to potvrdila na turnaji v Birminghamu, kde se protloukla do finále, v němž padla až v tie-breaku třetího setu. "Léta jsem na trávě skoro nevyhrála zápas. Tohle je snad průlom," řekla v rozhovoru pro české novináře.

M51i42r10c28o 85J21a50n40s70k41y 7941714839822

Nevadi Karolinko, stejne budes nejlepsi a nebude to dlouho trvat...!!!!!!

0/0
22.6.2015 8:31

P54a33v16e57l 61C49h49a38t46a33r87i15c27e61k 2131746215421

Pěkný zápas. Přišlo mji, že má na své straně publikum. Tam byla šance za 5:4 ve třetím setu a 0:15. Míček myslím kousek do autu. Škoda. Za 0:30 pro Karolinu při podání soupeřky... Také ten závěr - 6:6 a 4:4 ve zkrácené hře - no, tam to lítalo skoro doprostřed kurtu, jako by si nevěřila. To jsou ty důležité míče - i za tohoto stavu hrát svoji hru. Od vítězství byla Karolina kousek. A jak sama říká - mohlo být i ve dvou setech. Na kdyby se ale nehraje. Velmi dobrý výkon, gratulace.

+1/0
21.6.2015 23:13

P59a81v15e72l 72N89e47d65ě43l21a 5906530194251

publikum: v Anglii hrála Češka proti Němce. Divil bych se, kdyby to bylo jinak.

0/0
22.6.2015 7:23

S13v30a50t55o37p63l94u20k 71N22o95v76á39k 4808930879368

to by asi měla občas udělat, ještě sem jí neviděl se zasmát.. Jinak samozřejmě hraje supr a tu desítku jí přejuR^ Dokonce dnes v tie-breaku prvníhu setu přišla emoce - "jo!" ..a v Berouně řekne Beroun a vystačí si:-)

+2/0
21.6.2015 22:25

V95a29c62l21a12v 77P80e60r26o20u95t15k37a 6468917234721

PLíšková potrénovat podání a kraťasy jinak dobrý ...

0/−1
21.6.2015 21:50

J12a95n 21S56l47a57d46k49y 8203917765958

Videl jsem to osobne, dobry vykon, ale Kerber byla proste lepsi, rychlejsi, sla po kazdem micku a delala mene chyb... ale Pliskova 👍

P21e53t98r 14H43l75i13n62k65a 1778976765

Byl to dobrý výkon:-) Důležitý bude Wimbledon:-)

M53i89l34a43n 94Ž95á76d53n34í27k 9321682773366

Myslím že víc ji mrzí prohrané finále, do desítky má šanci se dostat v každém dalším turnaji

M94i52l84a27n 15Č23e34r96n50ý 5673179369292

Tak třeba takový JXD se kamarádí s trávou už cca 30 let a pár titulů (z rúzných travních "turnajů" už taky má...;-)

A teď vážně, abych nebyl smazán kvůli off-topic. Škoda, Kája měla jedinečnou šanci. Které jiné desetimiliónové zemi se povede, aby měla hned tři zástupce v Top 10 jednoho z nejsledovanějších sportů na zemi?

Doufám, že se to stane v nejbližší době...

+2/0
21.6.2015 19:41

J73a79n 13J21a33r16o35s 1679777490128

Po Wimbledonu tam bude, obhajuje jenom par bodu. Spis je otazka, jak si povedou Petra s Luckou.

P12e82t64r 17M53i91n24a17ř24í41k 6278132333175

Tak Petra je v pohodě, ta z desítky nevypadne, i kdyby vypadla hned v prvním kole. Uvidíme, co Lucka :)

+2/0
21.6.2015 21:08

M18a16r69t98i71n 42Č63a72r45n62e39c55k50ý 2205704369495

Lucka má ze všech těch tří nejlepší pozici.

J75a33n 91Š17l47é31g76l 8512650228473

Proč jsem myslel dle titulku, že zkusila joint :-)

P15a16v19e62l 58F58a37r48a 9527457244281

Protože si fetka a hulič trávy? ;-) Jestli to byl pokus o humor, tak se omlouvám.

Normálního fanouška nic takového totiž napadnout nemůže, protože ví, že dneska hrála  finále travnatého turnaje.

+4/−1
21.6.2015 19:45

M50a80r88t55i92n 96D93o44l10e20ž95a33l 3704335277845

Bohužel v tie-breaku 3. setu nezreturnovala minimálně dvě docela slabší první servisy (zjevně hrané od Kerberové na jistotu) a 2x se zbytečně vyhodila za. Je to škoda. Ale potenciál má zjevně obrovskej.