Plíšková už kamarádí s trávou. Jen škoda titulu, řekla po finále

Se svým dravým stylem může být na trávě nesmírně nebezpečná. Tenistka Karolína Plíšková si to potvrdila na turnaji v Birminghamu, kde se protloukla do finále, v němž padla až v tie-breaku třetího setu. "Léta jsem na trávě skoro nevyhrála zápas. Tohle je snad průlom," řekla v rozhovoru pro české novináře.

M51i64r21c43o 39J19a85n88s44k76y 7271544919552

Nevadi Karolinko, stejne budes nejlepsi a nebude to dlouho trvat...!!!!!!

0/0
22.6.2015 8:31

P86a57v38e53l 90C57h28a49l95u82p50a 2451276675301

Pěkný zápas. Přišlo mji, že má na své straně publikum. Tam byla šance za 5:4 ve třetím setu a 0:15. Míček myslím kousek do autu. Škoda. Za 0:30 pro Karolinu při podání soupeřky... Také ten závěr - 6:6 a 4:4 ve zkrácené hře - no, tam to lítalo skoro doprostřed kurtu, jako by si nevěřila. To jsou ty důležité míče - i za tohoto stavu hrát svoji hru. Od vítězství byla Karolina kousek. A jak sama říká - mohlo být i ve dvou setech. Na kdyby se ale nehraje. Velmi dobrý výkon, gratulace.

+1/0
21.6.2015 23:13

P28a32v66e98l 92N90e24d74ě36l80a 5246260384781

publikum: v Anglii hrála Češka proti Němce. Divil bych se, kdyby to bylo jinak.

0/0
22.6.2015 7:23

S52v50a41t40o98p92l11u67k 43N32o79v79á97k 4738620259888

to by asi měla občas udělat, ještě sem jí neviděl se zasmát.. Jinak samozřejmě hraje supr a tu desítku jí přejuR^ Dokonce dnes v tie-breaku prvníhu setu přišla emoce - "jo!" ..a v Berouně řekne Beroun a vystačí si:-)

+2/0
21.6.2015 22:25

V23a13c47l97a59v 59P34e72r33o29u58t44k61a 6768827904681

PLíšková potrénovat podání a kraťasy jinak dobrý ...

0/−1
21.6.2015 21:50

J80a65n 22S66l73a27d87k86y 8333737975358

Videl jsem to osobne, dobry vykon, ale Kerber byla proste lepsi, rychlejsi, sla po kazdem micku a delala mene chyb... ale Pliskova 👍

P48e43t76r 93H20l12i31n45k45a 1958796335

Byl to dobrý výkon:-) Důležitý bude Wimbledon:-)

M93i54l83a39n 31Ž40á46d88n71í20k 9461532823886

Myslím že víc ji mrzí prohrané finále, do desítky má šanci se dostat v každém dalším turnaji

M11i44l36a63n 50Č61e51r40n25ý 5253389779672

Tak třeba takový JXD se kamarádí s trávou už cca 30 let a pár titulů (z rúzných travních "turnajů" už taky má...;-)

A teď vážně, abych nebyl smazán kvůli off-topic. Škoda, Kája měla jedinečnou šanci. Které jiné desetimiliónové zemi se povede, aby měla hned tři zástupce v Top 10 jednoho z nejsledovanějších sportů na zemi?

Doufám, že se to stane v nejbližší době...

+2/0
21.6.2015 19:41

J95a26n 34J48a86r29o19s 1189477800368

Po Wimbledonu tam bude, obhajuje jenom par bodu. Spis je otazka, jak si povedou Petra s Luckou.

P34e95t64r 40M47i22n49a88ř77í93k 6408422573715

Tak Petra je v pohodě, ta z desítky nevypadne, i kdyby vypadla hned v prvním kole. Uvidíme, co Lucka :)

+2/0
21.6.2015 21:08

M25a73r62t94i24n 24Č27a54r13n79e24c86k93ý 2865474559415

Lucka má ze všech těch tří nejlepší pozici.

J71a61n 63Š29l80é84g97l 8452110108613

Proč jsem myslel dle titulku, že zkusila joint :-)

P13a64v69e35l 75F22a62r12a 9297577154541

Protože si fetka a hulič trávy? ;-) Jestli to byl pokus o humor, tak se omlouvám.

Normálního fanouška nic takového totiž napadnout nemůže, protože ví, že dneska hrála  finále travnatého turnaje.

+4/−1
21.6.2015 19:45

M19a24r54t57i11n 39D10o10l97e63ž41a78l 3504285917865

Bohužel v tie-breaku 3. setu nezreturnovala minimálně dvě docela slabší první servisy (zjevně hrané od Kerberové na jistotu) a 2x se zbytečně vyhodila za. Je to škoda. Ale potenciál má zjevně obrovskej.