Plíšková už kamarádí s trávou. Jen škoda titulu, řekla po finále

Se svým dravým stylem může být na trávě nesmírně nebezpečná. Tenistka Karolína Plíšková si to potvrdila na turnaji v Birminghamu, kde se protloukla do finále, v němž padla až v tie-breaku třetího setu. "Léta jsem na trávě skoro nevyhrála zápas. Tohle je snad průlom," řekla v rozhovoru pro české novináře.

M45i82r61c91o 38J85a44n62s88k17y 7471954159232

Nevadi Karolinko, stejne budes nejlepsi a nebude to dlouho trvat...!!!!!!

0/0
22.6.2015 8:31

P10a41v90e62l 49C89h11a69l88u18p68a 2881906885821

Pěkný zápas. Přišlo mji, že má na své straně publikum. Tam byla šance za 5:4 ve třetím setu a 0:15. Míček myslím kousek do autu. Škoda. Za 0:30 pro Karolinu při podání soupeřky... Také ten závěr - 6:6 a 4:4 ve zkrácené hře - no, tam to lítalo skoro doprostřed kurtu, jako by si nevěřila. To jsou ty důležité míče - i za tohoto stavu hrát svoji hru. Od vítězství byla Karolina kousek. A jak sama říká - mohlo být i ve dvou setech. Na kdyby se ale nehraje. Velmi dobrý výkon, gratulace.

+1/0
21.6.2015 23:13

P80a37v92e86l 42N94e95d43ě76l70a 5446220294431

publikum: v Anglii hrála Češka proti Němce. Divil bych se, kdyby to bylo jinak.

0/0
22.6.2015 7:23

S51v79a51t77o80p46l61u97k 14N58o45v16á95k 4278380499778

to by asi měla občas udělat, ještě sem jí neviděl se zasmát.. Jinak samozřejmě hraje supr a tu desítku jí přejuR^ Dokonce dnes v tie-breaku prvníhu setu přišla emoce - "jo!" ..a v Berouně řekne Beroun a vystačí si:-)

+2/0
21.6.2015 22:25

V95a66c82l92a47v 63P24e60r59o51u88t92k60a 6808417794961

PLíšková potrénovat podání a kraťasy jinak dobrý ...

0/−1
21.6.2015 21:50

J29a85n 88S19l60a88d22k48y 8413957535648

Videl jsem to osobne, dobry vykon, ale Kerber byla proste lepsi, rychlejsi, sla po kazdem micku a delala mene chyb... ale Pliskova 👍

P76e86t25r 90H17l41i17n66k27a 1308716655

Byl to dobrý výkon:-) Důležitý bude Wimbledon:-)

M68i82l17a45n 32Ž17á96d67n87í79k 9701322983866

Myslím že víc ji mrzí prohrané finále, do desítky má šanci se dostat v každém dalším turnaji

M71i90l44a75n 87Č51e76r53n45ý 5183119319742

Tak třeba takový JXD se kamarádí s trávou už cca 30 let a pár titulů (z rúzných travních "turnajů" už taky má...;-)

A teď vážně, abych nebyl smazán kvůli off-topic. Škoda, Kája měla jedinečnou šanci. Které jiné desetimiliónové zemi se povede, aby měla hned tři zástupce v Top 10 jednoho z nejsledovanějších sportů na zemi?

Doufám, že se to stane v nejbližší době...

+2/0
21.6.2015 19:41

J92a59n 24J27a49r13o17s 1859217560468

Po Wimbledonu tam bude, obhajuje jenom par bodu. Spis je otazka, jak si povedou Petra s Luckou.

P96e33t98r 65M62i78n43a71ř34í55k 6498762123915

Tak Petra je v pohodě, ta z desítky nevypadne, i kdyby vypadla hned v prvním kole. Uvidíme, co Lucka :)

+2/0
21.6.2015 21:08

M98a76r62t74i82n 49Č66a31r51n42e75c32k70ý 2245504179565

Lucka má ze všech těch tří nejlepší pozici.

J98a79n 27Š34l25é24g70l 8932100258253

Proč jsem myslel dle titulku, že zkusila joint :-)

P53a60v87e61l 16F30a70r98a 9167697534941

Protože si fetka a hulič trávy? ;-) Jestli to byl pokus o humor, tak se omlouvám.

Normálního fanouška nic takového totiž napadnout nemůže, protože ví, že dneska hrála  finále travnatého turnaje.

+4/−1
21.6.2015 19:45

M80a46r34t70i54n 71D82o31l13e54ž61a87l 3664825657565

Bohužel v tie-breaku 3. setu nezreturnovala minimálně dvě docela slabší první servisy (zjevně hrané od Kerberové na jistotu) a 2x se zbytečně vyhodila za. Je to škoda. Ale potenciál má zjevně obrovskej.