Nejdřív střelnice, pak drama. Basketbalistky na ME porazily Ukrajinu

České basketbalistky si na mistrovství Evropy připsaly důležitou výhru, nad Ukrajinou uspěly jen 80:79. „Jen“ proto, že v první čtvrtině zaznamenaly 31 bodů a utkání dlouho vévodily. Soupeře si však ještě pustily k tělu - a v koncovce musely projevit lepší nervy. Vítězství je přiblížilo postupu ze základní skupiny.

P34a24v80e32l 83Z93a20h27r59a80d49n24í45k 6926518481256

Na postup ze skupiny bude možná stačit výhra s Rumunskem, ale na ČF to v žádném případě nevypadá a o 5. místě snad mohou snít jenom trenéři tohohle ansámblu. Mě někdy připadá, že nikdy nic nekoučovali a jediný pokyn je DÁME JIM NA KOZU;-D

+2/0
13.6.2015 9:06

P54a18v66e37l 76Z79a57h63r45a66d59n71í50k 6416108351306

0/0

F20r87a62n94t52i86š15e71k 17N17o95v82á17k 1216897329387

Ten málem faul na konci jsem vůbec nepochopil, proč po ní proboha vůbec šla když už ta ukrajinka byla tak blbá a šla do nájezdu za 2 body když potřebovala trojku ??? Já ty baby vůbec nechápu.

+5/0
13.6.2015 0:25

Z18b31y78n94ě57k 43M32e68l48i37c60h55a18r 9485497875259

po 1. čtvrtině jsem šel ven, že to bude pohoda, ale konečný výsledek mě tedy dostal...

M33i77c56h34a62l 53N39o36v14o58t53n25ý 8973679553946

Příšerný výkon obou stran, příšerný výkon rozhodčích, naprosto nezáživný komentář, skvěle strávené dvě hodiny R^[>-]

+3/0
12.6.2015 20:03

L90i39b36o46r 18B16e10r27d39a 9878715691876

Viděl jsem sice až od poloviny druhé čtvrtky, ale tak trapný výkon jsem v poslední době viděl jen jedinkrát. Minulý zápas s Černou horou Rv

0/0
12.6.2015 19:52

J20o81s91e17f 95Š25e70m41e89l28í19k 7559921970717

Omlouvám se všem rozhodčím, na které jsem kdy v životě nadával.

Ale potřebuju vysvětlit, proč se Pecková rozhodla u posledního balonu pro AND1.

M74a81r68e48k 93D75o61b17r11o52v83s63k11ý 5203279891253

Tak Veselá a Bartošová,to je  fakt tragikomedie. Co ony jsou schopný předvést a ztratit,to je na blití.

0/0
12.6.2015 19:40

M18i37c19h88a26l 67Š63r12á72m65e59k 1153923975929

Docela rád bych věděl, co Bortelová provedla autorovi článku. To foto je vyloženě za trest ;-D

+1/0
12.6.2015 19:38

J11i93ř52í 37Š85e53d13a 3940559411681

otázka je, jestli existují i nějaká "hezká" fota...

+1/0
12.6.2015 19:56

V60á31c31l44a15v 23V21ě86r19t48e30l16á58ř 1237150451303

Je to bída, nějak nám vázne generační výměna, či co... A Blažek ven!

L62a56d56i17s41l80a38v 60H45l93a15v88a 4538807874938

Lool. myslím že zcela nezasloužená výhra, rozhodčí nás pekně potlačili ... hnusRv

0/−4
12.6.2015 18:45

F23i80l18i82p 85H54e39j60k16r40l68í37k 8469333174257

Zas na druhé straně - kdy naposledy v jakémkoli sportu pískal rozhodčí pro nás?

0/0
13.6.2015 7:50

D14a17n66i58e11l 16Z72í64k90a 8584645177123

Na konci rozhodčí teda ty ukrajinky 2x pěkně zařízl...

+1/0
12.6.2015 18:44

Z63d45e79n28ě73k 75F32l62i31n55t18a 9272943101114

Teda to byla z (_).(_) klika... Ty rozhodčí tam Ukrajinu na konci slušně zařízli.

+1/0
12.6.2015 18:43

M21i11c23h22a85l 88Š83r46á24m39e91k 1163173525909

Tak nám taky dvakrát v poslední čtvrtině pískli pozdní přechod na útočnou polovinu, přičemž minimálně v druhém případě to bylo dost na hraně. Celkově byli rozhodčí nejslabším článkem zápasu (a to je s ohledem na náš výkon co říct)

Z36d11e85n64ě97k 85F10l45i10n10t90a 9462113441714

No a ještě ten písknutej přešlap, když byla asi metr od čáry..... Ale v tý poslední vteřině to byl slušnej blikanec ;-D

+1/0

L94i32b29o90r 86B69e52r52d40a 9398455671576

No, pouštěl jsem si to zpomaleně a špičkou boty se opravdu dotkla čáry a hned o 10cm ucukla. Ale nevím, zda už je to přešlap

0/0
12.6.2015 20:07

R65o30m97a93n 86V29í86c77e22n10e89c 2949682788192

Míč je v zámezí mj. když se dotýká hráče, který je v zázemí .... A hráč je v zámezí, jakmile se jakákoliv část jeho těla dotýká podlahy nebo objektu na, nad nebo za čarami.

Takže aut to byl, pokud se dotkla čáry s míčem v rukách.

0/0
12.6.2015 21:05

D38a37n81i93e13l 84Z20í98k71a 8584765417823

Absolutně jsem ji nepochopil, proč do ni šla úplně nesmyslně..

+1/0

Z57d55e34n61ě27k 51F78l78i12n95t58a 9802563931824

Blikanec. Před těma šestkama se řeklo, "pokud dáme, můžeme faulovat" :-)

+1/0
12.6.2015 18:48

F32r39a94n27t89i42š23e12k 57J51o63s72e55f 8315355456207

rozkaz znel jasne - nesmi za zadnou cenu projit ...

0/0
12.6.2015 18:51

Z87d13e30n65ě75k 38F76l27i10n40t36a 9402333221554

No právě, a ona prošla ;-) Tak jí to nemějme za zlé. Ona to myslela v jádru dobře :-)

0/0
12.6.2015 18:57

D90a36n75i42e62l 58Z50í50k43a 8524765197623

No ale taková hráčka by asi mela vědět ze koš s faulem pro nás nebyl úplně fajn ;-D

0/0
12.6.2015 18:52

Z78b33y56n75ě59k 48M92e53l72i27c56h10a28r 9105897125869

teda, ten závěr 1. čtvrtiny nebyl moc povedenej - reprezentantky snad nevědí, že když se nikdo nedotkne míče, čas nezačne běžet?? a pak zbytečně inkasovaný koš... i když fakt, že Ukrajinky vhazovaly ze stejného místa, mě trošku překvapil ;-)