Nejdřív střelnice, pak drama. Basketbalistky na ME porazily Ukrajinu

České basketbalistky si na mistrovství Evropy připsaly důležitou výhru, nad Ukrajinou uspěly jen 80:79. „Jen“ proto, že v první čtvrtině zaznamenaly 31 bodů a utkání dlouho vévodily. Soupeře si však ještě pustily k tělu - a v koncovce musely projevit lepší nervy. Vítězství je přiblížilo postupu ze základní skupiny.

P91a60v10e56l 50Z93a25h37r40a58d75n98í34k 6916568721886

Na postup ze skupiny bude možná stačit výhra s Rumunskem, ale na ČF to v žádném případě nevypadá a o 5. místě snad mohou snít jenom trenéři tohohle ansámblu. Mě někdy připadá, že nikdy nic nekoučovali a jediný pokyn je DÁME JIM NA KOZU;-D

+2/0
13.6.2015 9:06

P63a37v18e64l 16Z11a39h76r65a40d62n71í79k 6176548981546

0/0

F95r93a22n74t93i24š24e37k 58N31o13v42á67k 1716897679567

Ten málem faul na konci jsem vůbec nepochopil, proč po ní proboha vůbec šla když už ta ukrajinka byla tak blbá a šla do nájezdu za 2 body když potřebovala trojku ??? Já ty baby vůbec nechápu.

+5/0
13.6.2015 0:25

Z44b94y37n54ě98k 27M72e38l84i73c67h77a67r 9545347475679

po 1. čtvrtině jsem šel ven, že to bude pohoda, ale konečný výsledek mě tedy dostal...

M66i19c93h68a49l 23N56o31v84o39t62n89ý 8523459873426

Příšerný výkon obou stran, příšerný výkon rozhodčích, naprosto nezáživný komentář, skvěle strávené dvě hodiny R^[>-]

+3/0
12.6.2015 20:03

L34i32b90o61r 90B81e80r85d62a 9358465261766

Viděl jsem sice až od poloviny druhé čtvrtky, ale tak trapný výkon jsem v poslední době viděl jen jedinkrát. Minulý zápas s Černou horou Rv

0/0
12.6.2015 19:52

J86o78s67e87f 27Š55e67m37e72l16í54k 7379151910647

Omlouvám se všem rozhodčím, na které jsem kdy v životě nadával.

Ale potřebuju vysvětlit, proč se Pecková rozhodla u posledního balonu pro AND1.

M86a86r19e15k 18D51o83b32r64o27v41s74k96ý 5583839161623

Tak Veselá a Bartošová,to je  fakt tragikomedie. Co ony jsou schopný předvést a ztratit,to je na blití.

0/0
12.6.2015 19:40

M75i88c31h10a25l 56Š23r60á77m26e91k 1313683195919

Docela rád bych věděl, co Bortelová provedla autorovi článku. To foto je vyloženě za trest ;-D

+1/0
12.6.2015 19:38

J98i59ř34í 67Š49e94d85a 3560209351671

otázka je, jestli existují i nějaká "hezká" fota...

+1/0
12.6.2015 19:56

V47á96c76l86a77v 17V74ě39r22t61e34l60á85ř 1707620901563

Je to bída, nějak nám vázne generační výměna, či co... A Blažek ven!

L73a89d89i87s74l63a10v 38H24l23a93v78a 4788477354728

Lool. myslím že zcela nezasloužená výhra, rozhodčí nás pekně potlačili ... hnusRv

0/−4
12.6.2015 18:45

F80i78l41i94p 98H45e66j37k14r47l53í14k 8799193244907

Zas na druhé straně - kdy naposledy v jakémkoli sportu pískal rozhodčí pro nás?

0/0
13.6.2015 7:50

D80a31n85i95e79l 73Z25í91k72a 8384255297643

Na konci rozhodčí teda ty ukrajinky 2x pěkně zařízl...

+1/0
12.6.2015 18:44

Z53d13e59n72ě85k 67F43l47i17n74t53a 9322603701254

Teda to byla z (_).(_) klika... Ty rozhodčí tam Ukrajinu na konci slušně zařízli.

+1/0
12.6.2015 18:43

M55i34c43h14a78l 87Š79r66á13m85e83k 1973673785169

Tak nám taky dvakrát v poslední čtvrtině pískli pozdní přechod na útočnou polovinu, přičemž minimálně v druhém případě to bylo dost na hraně. Celkově byli rozhodčí nejslabším článkem zápasu (a to je s ohledem na náš výkon co říct)

Z64d24e33n87ě73k 42F50l53i33n39t54a 9342393681964

No a ještě ten písknutej přešlap, když byla asi metr od čáry..... Ale v tý poslední vteřině to byl slušnej blikanec ;-D

+1/0

L44i77b37o76r 37B49e29r62d86a 9538695621746

No, pouštěl jsem si to zpomaleně a špičkou boty se opravdu dotkla čáry a hned o 10cm ucukla. Ale nevím, zda už je to přešlap

0/0
12.6.2015 20:07

R68o44m71a80n 69V57í44c10e18n68e79c 2359502948362

Míč je v zámezí mj. když se dotýká hráče, který je v zázemí .... A hráč je v zámezí, jakmile se jakákoliv část jeho těla dotýká podlahy nebo objektu na, nad nebo za čarami.

Takže aut to byl, pokud se dotkla čáry s míčem v rukách.

0/0
12.6.2015 21:05

D13a37n35i68e17l 27Z45í19k54a 8834895237243

Absolutně jsem ji nepochopil, proč do ni šla úplně nesmyslně..

+1/0

Z93d70e11n30ě71k 86F77l64i94n82t53a 9692203611444

Blikanec. Před těma šestkama se řeklo, "pokud dáme, můžeme faulovat" :-)

+1/0
12.6.2015 18:48

F68r68a95n11t98i34š36e82k 25J43o92s67e51f 8985615356847

rozkaz znel jasne - nesmi za zadnou cenu projit ...

0/0
12.6.2015 18:51

Z66d31e84n23ě97k 78F14l77i17n57t48a 9422523251474

No právě, a ona prošla ;-) Tak jí to nemějme za zlé. Ona to myslela v jádru dobře :-)

0/0
12.6.2015 18:57

D16a82n74i84e25l 93Z21í25k69a 8444285157373

No ale taková hráčka by asi mela vědět ze koš s faulem pro nás nebyl úplně fajn ;-D

0/0
12.6.2015 18:52

Z92b20y23n95ě31k 27M84e53l39i58c54h70a27r 9965307265779

teda, ten závěr 1. čtvrtiny nebyl moc povedenej - reprezentantky snad nevědí, že když se nikdo nedotkne míče, čas nezačne běžet?? a pak zbytečně inkasovaný koš... i když fakt, že Ukrajinky vhazovaly ze stejného místa, mě trošku překvapil ;-)