Nejdřív střelnice, pak drama. Basketbalistky na ME porazily Ukrajinu

České basketbalistky si na mistrovství Evropy připsaly důležitou výhru, nad Ukrajinou uspěly jen 80:79. „Jen“ proto, že v první čtvrtině zaznamenaly 31 bodů a utkání dlouho vévodily. Soupeře si však ještě pustily k tělu - a v koncovce musely projevit lepší nervy. Vítězství je přiblížilo postupu ze základní skupiny.

P97a74v42e85l 43Z40a19h80r33a49d83n81í84k 6686538441856

Na postup ze skupiny bude možná stačit výhra s Rumunskem, ale na ČF to v žádném případě nevypadá a o 5. místě snad mohou snít jenom trenéři tohohle ansámblu. Mě někdy připadá, že nikdy nic nekoučovali a jediný pokyn je DÁME JIM NA KOZU;-D

+2/0
13.6.2015 9:06

P11a20v55e75l 30Z56a34h47r74a63d20n23í29k 6276238881686

0/0

F46r61a14n26t46i16š91e58k 25N14o75v61á62k 1826257189477

Ten málem faul na konci jsem vůbec nepochopil, proč po ní proboha vůbec šla když už ta ukrajinka byla tak blbá a šla do nájezdu za 2 body když potřebovala trojku ??? Já ty baby vůbec nechápu.

+5/0
13.6.2015 0:25

Z72b91y21n83ě83k 55M24e71l54i70c72h28a28r 9335477755919

po 1. čtvrtině jsem šel ven, že to bude pohoda, ale konečný výsledek mě tedy dostal...

M55i67c27h95a27l 43N80o78v70o23t81n30ý 8843939363146

Příšerný výkon obou stran, příšerný výkon rozhodčích, naprosto nezáživný komentář, skvěle strávené dvě hodiny R^[>-]

+3/0
12.6.2015 20:03

L89i32b13o98r 84B27e38r41d57a 9258505681136

Viděl jsem sice až od poloviny druhé čtvrtky, ale tak trapný výkon jsem v poslední době viděl jen jedinkrát. Minulý zápas s Černou horou Rv

0/0
12.6.2015 19:52

J37o74s54e84f 46Š53e75m61e20l88í52k 7459821430657

Omlouvám se všem rozhodčím, na které jsem kdy v životě nadával.

Ale potřebuju vysvětlit, proč se Pecková rozhodla u posledního balonu pro AND1.

M42a96r36e12k 18D12o91b76r48o20v91s47k50ý 5743899751503

Tak Veselá a Bartošová,to je  fakt tragikomedie. Co ony jsou schopný předvést a ztratit,to je na blití.

0/0
12.6.2015 19:40

M10i17c20h48a97l 15Š27r72á84m34e22k 1863193515669

Docela rád bych věděl, co Bortelová provedla autorovi článku. To foto je vyloženě za trest ;-D

+1/0
12.6.2015 19:38

J58i27ř21í 14Š35e90d94a 3250739661461

otázka je, jestli existují i nějaká "hezká" fota...

+1/0
12.6.2015 19:56

V82á44c18l20a81v 20V21ě27r77t54e27l38á54ř 1867840441593

Je to bída, nějak nám vázne generační výměna, či co... A Blažek ven!

L37a37d86i87s49l28a67v 94H66l10a34v17a 4178737464488

Lool. myslím že zcela nezasloužená výhra, rozhodčí nás pekně potlačili ... hnusRv

0/−4
12.6.2015 18:45

F90i15l93i72p 48H65e23j53k76r52l21í81k 8549323324767

Zas na druhé straně - kdy naposledy v jakémkoli sportu pískal rozhodčí pro nás?

0/0
13.6.2015 7:50

D86a31n70i54e61l 76Z36í85k47a 8414805177353

Na konci rozhodčí teda ty ukrajinky 2x pěkně zařízl...

+1/0
12.6.2015 18:44

Z33d82e19n93ě10k 26F62l79i24n82t14a 9642203891414

Teda to byla z (_).(_) klika... Ty rozhodčí tam Ukrajinu na konci slušně zařízli.

+1/0
12.6.2015 18:43

M45i34c22h47a56l 79Š31r36á15m67e83k 1793693885399

Tak nám taky dvakrát v poslední čtvrtině pískli pozdní přechod na útočnou polovinu, přičemž minimálně v druhém případě to bylo dost na hraně. Celkově byli rozhodčí nejslabším článkem zápasu (a to je s ohledem na náš výkon co říct)

Z73d71e93n42ě71k 57F25l36i45n90t88a 9492333321884

No a ještě ten písknutej přešlap, když byla asi metr od čáry..... Ale v tý poslední vteřině to byl slušnej blikanec ;-D

+1/0

L79i64b13o24r 87B25e37r12d30a 9518735541326

No, pouštěl jsem si to zpomaleně a špičkou boty se opravdu dotkla čáry a hned o 10cm ucukla. Ale nevím, zda už je to přešlap

0/0
12.6.2015 20:07

R43o64m98a11n 48V21í38c97e61n57e41c 2489792118132

Míč je v zámezí mj. když se dotýká hráče, který je v zázemí .... A hráč je v zámezí, jakmile se jakákoliv část jeho těla dotýká podlahy nebo objektu na, nad nebo za čarami.

Takže aut to byl, pokud se dotkla čáry s míčem v rukách.

0/0
12.6.2015 21:05

D60a39n31i64e17l 43Z86í27k34a 8414865367403

Absolutně jsem ji nepochopil, proč do ni šla úplně nesmyslně..

+1/0

Z16d94e41n32ě45k 85F37l82i42n57t11a 9532303841294

Blikanec. Před těma šestkama se řeklo, "pokud dáme, můžeme faulovat" :-)

+1/0
12.6.2015 18:48

F34r80a59n80t81i49š84e95k 19J85o27s91e37f 8695675776127

rozkaz znel jasne - nesmi za zadnou cenu projit ...

0/0
12.6.2015 18:51

Z10d25e29n10ě40k 94F59l26i82n35t58a 9712823341924

No právě, a ona prošla ;-) Tak jí to nemějme za zlé. Ona to myslela v jádru dobře :-)

0/0
12.6.2015 18:57

D12a30n24i55e68l 44Z13í45k37a 8634305217853

No ale taková hráčka by asi mela vědět ze koš s faulem pro nás nebyl úplně fajn ;-D

0/0
12.6.2015 18:52

Z22b63y42n26ě16k 93M14e11l93i75c19h75a55r 9875477635809

teda, ten závěr 1. čtvrtiny nebyl moc povedenej - reprezentantky snad nevědí, že když se nikdo nedotkne míče, čas nezačne běžet?? a pak zbytečně inkasovaný koš... i když fakt, že Ukrajinky vhazovaly ze stejného místa, mě trošku překvapil ;-)