Basketbalistky otevřely ME prohrou, proti Černé Hoře nenašly střelkyně

České basketbalistky zahájily mistrovství Evropy jasnou porážkou 52:71 od Černé Hory. Hned na úvod turnaje si komplikují postup ze skupiny A, v níž jsou jejich dalšími soupeřkami Ukrajina, domácí Rumunsko a Francie.

P23e90t89r 97B61a50ž90í37k 1488353738161

Nechápu, proč místo Elhotové, která dnes hořela i v obraně, nenasadí Blažek Romču Hejdovou ?! A Burgrová se Štěpánovou na mistrovství rozhodne nepatri stejne jako talentovana lec mlada Vyoralova.

Prekvapive, aspon pro me, zahrala az na par zbytecnych ztrat na rozehre Bartakova a mela by jit zitra do zakladu, Misa Zrustova je famozni strelec, coz uz dokazuje dlouho ale minut na hristi travi prekvapive malo... Mozna by pomohlo pri faulech Vesele zkusit posunout Pecku na 4. Ale koho sakra pod ten kos ?

0/0
11.6.2015 23:49

M44a82r90t32i77n 15Č86a28r91n13e96c16k66ý 2875524559525

Taky je třeba vidět, že Pecka ve druhé čtvrtině přišla na hřiště a během necelých 2 minut jí 3x zdrhla podkošová hráčka nájezdem z trojky.

+1/0
12.6.2015 9:10

V96o52j46t11ě40c21h 25B77l53a90ž80e27j 7786810533

Kde nic není, ani smrt nebere.. a pokud máme dvě bodové hráčky, Hanušovou a Elhotovou, a jednu výbornou obránkyni (Veselá), nemůže český tým uspět. Burgrová je nejvíc přeplacená hráčka v celé lize, která nedá koš z půl metra, rozehrávačky jsou prostě průměrné a zdaleka nedosahují kvalita Američanek v dresu jiných týmů, Pecková a Stejskalová dělají tradičně kompars, Vyoralová by v jiné repre hrát vůbec nemohla. Ani nevím, proč mě dráždí. V jiných zemích by tohle byl úspěch. Ale z nějakého důvodu mě to u týmů, který byl před pouhými pěti lety vicemistr světa, dráždí. Takový sestup pamatují snad jenom Moldavanky, který byly ještě v půlce devadesátých let snad páté na svět.

Fakt nevím, jak s tím naložit. Asi spíš ve stylu, Blažku jdi do hajzlu, a nechat stavět úplně nové ženstvo někoho jiného. Od takového ženstva by člověk neměl přehnané očekávání a neměl by pocit, že v USK jsou přeplacené české hráčky.

+2/0
11.6.2015 23:20

V51o83j96t92ě52c96h 47B91l36a71ž96e94j 7636440343

K Stejskalové jedná poznámka. Dneska byla růže mezi trním. Ale v mezinárodním měřítku stěží může něco nabídnout.

+1/0
11.6.2015 23:22

M49a95r78t31i19n 90Č46a88r90n66e88c18k74ý 2105314789375

Na nervozitu a nezkušenost se dá považovat ty zahozené šoupáky Štěpánové. Ale zbytek?

0/−1
11.6.2015 21:29

L83u43d39ě49k 79V54i68n49č 6185877233776

Štěpánová a nezkušenost? Jsi rovněž nezkušený rozhodčí?

L80e12n28k95a 95Č72á84p17o49v16á 1657392503635

Opravdu utrpení se na to dívat - kromě ojedinělého výkonu Stejskalové, která měla být jasně v základu. Stejskalová jako jediná přináší do hry energii a je neustále trenéry opomíjena. Nechápu klid Blažka - žádné burcování ani emoce. Takhle se zápas otočit nedá!

J37o62s29e76f 45Š23e47m58e57l59í95k 7819161430117

Jedná se o překlep. Správně má být "Bílek ven!"

F73r56a61n26t79i54s96e61k 36P91o76p58l89u66h74a40r 5222950571958

snad jedina stejskalova snesla prisnejsi meritka..

+2/0
11.6.2015 19:17

Z26d38e84n53e12k 28B33e41d54n55a56r 7737876717799

Zápas bez nasazení, pohybu i jakékoliv myšlenky. Trener to tupě pozoroval, oba tajmy si vyplítval během 40 vteřin 2 čtvrtiny a využil je na změnu obrany. Vyhozený čas se na to dívat. Nepomatuji horší zápas naší reprezentace.

T25o53m93á14š 59N69e32b80o25j60s44a 3870932112933

Ve chvíli, kdy běžela v prvni čtvrtině (to jsme ještě vedli) Veselá sama na koš a nedala, jsem tušil prušvih. Děsná hra, ani jsem se po poločase nedodíval