Basketbalistky otevřely ME prohrou, proti Černé Hoře nenašly střelkyně

České basketbalistky zahájily mistrovství Evropy jasnou porážkou 52:71 od Černé Hory. Hned na úvod turnaje si komplikují postup ze skupiny A, v níž jsou jejich dalšími soupeřkami Ukrajina, domácí Rumunsko a Francie.

P55e13t72r 10B43a79ž14í23k 1648143288591

Nechápu, proč místo Elhotové, která dnes hořela i v obraně, nenasadí Blažek Romču Hejdovou ?! A Burgrová se Štěpánovou na mistrovství rozhodne nepatri stejne jako talentovana lec mlada Vyoralova.

Prekvapive, aspon pro me, zahrala az na par zbytecnych ztrat na rozehre Bartakova a mela by jit zitra do zakladu, Misa Zrustova je famozni strelec, coz uz dokazuje dlouho ale minut na hristi travi prekvapive malo... Mozna by pomohlo pri faulech Vesele zkusit posunout Pecku na 4. Ale koho sakra pod ten kos ?

0/0
11.6.2015 23:49

M24a22r14t30i12n 83Č10a68r64n19e22c65k45ý 2675714599535

Taky je třeba vidět, že Pecka ve druhé čtvrtině přišla na hřiště a během necelých 2 minut jí 3x zdrhla podkošová hráčka nájezdem z trojky.

+1/0
12.6.2015 9:10

V96o88j58t84ě84c12h 57B10l90a43ž13e10j 7276540343

Kde nic není, ani smrt nebere.. a pokud máme dvě bodové hráčky, Hanušovou a Elhotovou, a jednu výbornou obránkyni (Veselá), nemůže český tým uspět. Burgrová je nejvíc přeplacená hráčka v celé lize, která nedá koš z půl metra, rozehrávačky jsou prostě průměrné a zdaleka nedosahují kvalita Američanek v dresu jiných týmů, Pecková a Stejskalová dělají tradičně kompars, Vyoralová by v jiné repre hrát vůbec nemohla. Ani nevím, proč mě dráždí. V jiných zemích by tohle byl úspěch. Ale z nějakého důvodu mě to u týmů, který byl před pouhými pěti lety vicemistr světa, dráždí. Takový sestup pamatují snad jenom Moldavanky, který byly ještě v půlce devadesátých let snad páté na svět.

Fakt nevím, jak s tím naložit. Asi spíš ve stylu, Blažku jdi do hajzlu, a nechat stavět úplně nové ženstvo někoho jiného. Od takového ženstva by člověk neměl přehnané očekávání a neměl by pocit, že v USK jsou přeplacené české hráčky.

+2/0
11.6.2015 23:20

V35o30j85t34ě66c65h 48B69l65a34ž35e45j 7896170633

K Stejskalové jedná poznámka. Dneska byla růže mezi trním. Ale v mezinárodním měřítku stěží může něco nabídnout.

+1/0
11.6.2015 23:22

M75a17r54t68i66n 25Č68a73r38n20e55c29k21ý 2495954679475

Na nervozitu a nezkušenost se dá považovat ty zahozené šoupáky Štěpánové. Ale zbytek?

0/−1
11.6.2015 21:29

L64u86d40ě25k 80V46i91n86č 6585287923606

Štěpánová a nezkušenost? Jsi rovněž nezkušený rozhodčí?

L37e29n68k65a 86Č80á13p75o47v93á 1697622813185

Opravdu utrpení se na to dívat - kromě ojedinělého výkonu Stejskalové, která měla být jasně v základu. Stejskalová jako jediná přináší do hry energii a je neustále trenéry opomíjena. Nechápu klid Blažka - žádné burcování ani emoce. Takhle se zápas otočit nedá!

J96o51s29e16f 67Š34e19m93e18l74í30k 7229971650837

Jedná se o překlep. Správně má být "Bílek ven!"

F44r90a24n47t21i70s12e96k 11P59o38p93l33u84h15a68r 5272490251858

snad jedina stejskalova snesla prisnejsi meritka..

+2/0
11.6.2015 19:17

Z33d10e20n45e86k 78B42e86d94n93a82r 7167866207769

Zápas bez nasazení, pohybu i jakékoliv myšlenky. Trener to tupě pozoroval, oba tajmy si vyplítval během 40 vteřin 2 čtvrtiny a využil je na změnu obrany. Vyhozený čas se na to dívat. Nepomatuji horší zápas naší reprezentace.

T87o74m70á95š 70N85e10b85o44j80s77a 3590422382243

Ve chvíli, kdy běžela v prvni čtvrtině (to jsme ještě vedli) Veselá sama na koš a nedala, jsem tušil prušvih. Děsná hra, ani jsem se po poločase nedodíval