Basketbalistky otevřely ME prohrou, proti Černé Hoře nenašly střelkyně

České basketbalistky zahájily mistrovství Evropy jasnou porážkou 52:71 od Černé Hory. Hned na úvod turnaje si komplikují postup ze skupiny A, v níž jsou jejich dalšími soupeřkami Ukrajina, domácí Rumunsko a Francie.

P13e34t13r 29B94a91ž84í60k 1838543338381

Nechápu, proč místo Elhotové, která dnes hořela i v obraně, nenasadí Blažek Romču Hejdovou ?! A Burgrová se Štěpánovou na mistrovství rozhodne nepatri stejne jako talentovana lec mlada Vyoralova.

Prekvapive, aspon pro me, zahrala az na par zbytecnych ztrat na rozehre Bartakova a mela by jit zitra do zakladu, Misa Zrustova je famozni strelec, coz uz dokazuje dlouho ale minut na hristi travi prekvapive malo... Mozna by pomohlo pri faulech Vesele zkusit posunout Pecku na 4. Ale koho sakra pod ten kos ?

0/0
11.6.2015 23:49

M95a40r14t65i24n 65Č18a51r33n10e92c18k36ý 2925904749695

Taky je třeba vidět, že Pecka ve druhé čtvrtině přišla na hřiště a během necelých 2 minut jí 3x zdrhla podkošová hráčka nájezdem z trojky.

+1/0
12.6.2015 9:10

V21o35j25t48ě49c29h 49B17l82a45ž12e42j 7846520323

Kde nic není, ani smrt nebere.. a pokud máme dvě bodové hráčky, Hanušovou a Elhotovou, a jednu výbornou obránkyni (Veselá), nemůže český tým uspět. Burgrová je nejvíc přeplacená hráčka v celé lize, která nedá koš z půl metra, rozehrávačky jsou prostě průměrné a zdaleka nedosahují kvalita Američanek v dresu jiných týmů, Pecková a Stejskalová dělají tradičně kompars, Vyoralová by v jiné repre hrát vůbec nemohla. Ani nevím, proč mě dráždí. V jiných zemích by tohle byl úspěch. Ale z nějakého důvodu mě to u týmů, který byl před pouhými pěti lety vicemistr světa, dráždí. Takový sestup pamatují snad jenom Moldavanky, který byly ještě v půlce devadesátých let snad páté na svět.

Fakt nevím, jak s tím naložit. Asi spíš ve stylu, Blažku jdi do hajzlu, a nechat stavět úplně nové ženstvo někoho jiného. Od takového ženstva by člověk neměl přehnané očekávání a neměl by pocit, že v USK jsou přeplacené české hráčky.

+2/0
11.6.2015 23:20

V14o74j65t72ě62c79h 23B38l91a27ž26e19j 7426370593

K Stejskalové jedná poznámka. Dneska byla růže mezi trním. Ale v mezinárodním měřítku stěží může něco nabídnout.

+1/0
11.6.2015 23:22

M82a66r68t22i43n 35Č83a31r22n93e12c32k38ý 2235844469575

Na nervozitu a nezkušenost se dá považovat ty zahozené šoupáky Štěpánové. Ale zbytek?

0/−1
11.6.2015 21:29

L43u29d54ě55k 79V61i82n51č 6945257813216

Štěpánová a nezkušenost? Jsi rovněž nezkušený rozhodčí?

L64e94n72k72a 70Č39á79p54o17v87á 1507862103535

Opravdu utrpení se na to dívat - kromě ojedinělého výkonu Stejskalové, která měla být jasně v základu. Stejskalová jako jediná přináší do hry energii a je neustále trenéry opomíjena. Nechápu klid Blažka - žádné burcování ani emoce. Takhle se zápas otočit nedá!

J40o69s32e79f 45Š46e26m93e92l21í66k 7389521920567

Jedná se o překlep. Správně má být "Bílek ven!"

F56r18a10n39t60i68s82e19k 41P30o45p19l48u44h60a43r 5362550861958

snad jedina stejskalova snesla prisnejsi meritka..

+2/0
11.6.2015 19:17

Z93d20e28n46e94k 55B52e59d89n38a47r 7847206367769

Zápas bez nasazení, pohybu i jakékoliv myšlenky. Trener to tupě pozoroval, oba tajmy si vyplítval během 40 vteřin 2 čtvrtiny a využil je na změnu obrany. Vyhozený čas se na to dívat. Nepomatuji horší zápas naší reprezentace.

T96o16m77á81š 26N65e19b90o10j65s49a 3490312312963

Ve chvíli, kdy běžela v prvni čtvrtině (to jsme ještě vedli) Veselá sama na koš a nedala, jsem tušil prušvih. Děsná hra, ani jsem se po poločase nedodíval