Volejbalisté se rozloučili se Světovou ligou výhrou 3:0 nad Japonskem

Loučení se Světovou ligou vyšlo českým volejbalistům na výbornou. Před opavským publikem porazili Japonsko 3:0 a vrátili soupeři páteční porážku (rovněž 0:3). Už před zápasem nicméně bylo pořadí ve skupině D druhé výkonnostní kategorie jasné. Češi skončili za Japonci třetí a nenaplnili cíl, s nímž do elitní soutěže šli.

T30o20m91á84š 50N61o81v80o12t29n83ý 6775167519859

Suverénní Francouzi si zahrají Final Four, poslední ve skupině skončila Korea.

Jenom malinko doplním a upřesním.

Ve volejbalu se pořad zkoušejí všemožné způsoby určování pořadí a všelijaké herní systémy. A někdy je to malinko nepřehledné.

Takže ano, Francouzi budo hrát Final Four, ale není to ani náhodou vyvrcholení soutěže. Je to teprve kvalifikace do závěrečného finálového turnaje - Final Six.