Pražský maraton opět ovládli Afričané, zvítězil Keňan Kandie

Vítězem Pražského maratonu se stal v čase 2:08:32 Keňan Felix Kandie. Druhý skončil jeho krajan Evans Chebet, třetí doběhl favorizovaný Etiopan Deribe Robi. Závod žen ovládla Etiopanka Yebrgual Meleseová výkonem 2:23:49. Druhá doběhla Portugalka Sara Moreirová.

M94i16c16h61a97l 92Z59o26u76b12e43k 9591813498431

No, tedy nevím pánové, ale v poslední době se zde na tomhle serveru objevují kritiky, které jinde nevídám. Nevím čím to je, ale je to tak.

Já jsem včera maraton v Praze běžel a že bych zaznamenal někde nějáké organizační problémy, to právě naopak. Pokud to beru z pohledu běžce, tak naprosto super zvládnutá akce světového formátu.  Víc mě  -- omlouvám se všem  řidičům --nezajímá.  Řidiči tohle věděli X dnů dopředu a všude to bylo prezentováno.

Ještě k tak zvanému "vylepšení traťových rekordů"  a trati dlouhé pouze 41 195m. Podle mého Garminu jsem měl místo 42 195 - cože je meta maratonu, 42 502 m ---tedy o cca 300m delší vzdálenost. Že by byl maraton kratší ???

+1/0
4.5.2015 19:35

L61u60c45i21e 51M20u81s40i65l16o50v57á 7101778221477

blbost, maraton takovehle povesti by trat rozhodne nezkracoval... Moje zarizeniminamerilo 44 km :D jak se bezelo v tunelu takgps ustrelilo :D :D

+1/0
4.5.2015 22:46

J78a72n 94K22u55p89e66c91k57ý 2311104919340

Dalsi organizacne nezvladnuta sportovni akce, zmatek v doprave, ktery panoval v okoli Karlova namesti to byla lahudka. Doprava odklanena do mist kde byla ze 3 ulic jedna slepa a do dalsich dvou zakazany vjezd. Jedinym resenim tedy otaceni v krizovatce do protismeru.8-o

+1/0
3.5.2015 23:22

J26i51r22i 75N50o55v57a44k 6598488643641

Koukám, aby se vylepšily traťové rekordy, musí se trať zkrátit o kilometr na 41 195 m a ani to nepomohlo:(

L27u37k92á74š 85K44o91p32e66č28e18k 8228642971327

No z dopravního hlediska to u nás na Andělu pořádně nezvládli. Udělali tady dokonalou past, ze které pokud chce člověk odjet, nemá šanci. Jeden pán v Superbu už tu stojí hodinu a půl, musím říct, že už je je mi ho docela i líto.

+2/0
3.5.2015 12:01

J92a16n 49B98o21h46a26t36ý 7587460938742

Vítězem Pražský maraton? Snad Pražského maratonu nebo tam musím předřadit "závodu", "soutěže" atd., když už to chci mít v prvním padě, ne? Co to za hotentot?