O turnaj WTA v Praze se zajímá i Jankovičová. Dostane divokou kartu?

Přípravy na pražský turnaj WTA už jdou do finále. U centrkurtu roste tribuna, zajištěná je bezplatná kyvadlová doprava, kompletuje se startovní pole. Nejvýše nasazenou přihlášenou tenistkou je momentálně Carla Suárezová, turnajovou dvojkou by nyní byla Karolína Plíšková. A ve hře je i účast bývalé světové jedničky Jeleny Jankovičové.

M65a68r62t19i19n 33N26o59v53o62t83n26ý 8105754822684

Podle mě bude naboucháno k prasknutí a terminály pro vstup se zavřou pár minut po otevření areálu.

0/0
21.4.2015 15:35

D17a13l93i53b60o98r 69Š48i88m18o53n 4657939235

Měli by pozvat ke Kuzněcové taky Petković - místo Stuttgartu, kde obě odřekly!Krásná Jule Görges snad přijede :-P

M87a75r89t41i59n 60Č74a67r10n35e29c66k98ý 2245304119795

To bude hráčské pole pěkně nabouchané, když Siniaková musí čekat na divokou kartu.

0/0
21.4.2015 14:20

J65i40t52k11a 47P32a75v84l70í94č29k46o36v96á 6946866596237

Bára bohužel prohrála, Bohužel měla zase smůlu na los. V Istanbulu postupuje Kristýna Plíšková, která vyhrála 2x 6:1.

J65i96t71k39a 86P37a66v64l74í88č79k48o62v97á 6316706216647

Jo, ale je škoda, že hraje jen malé turnaje ITF a nezkusí něco většího, kde by mohla získat víc bodů.

0/0
21.4.2015 23:00

M16a82r67t54i31n 92Č11a28r94n74e43c84k87ý 2145464689705

Jenže ona se propadla tak nízko, že na větší turnaje se nedostane ani do kvalifikace. V žebříčku i včetně těch pár bodů za Istanbul má celkový zisk 409 bodů, přičemž za 3 týdny obhajuje 48 bodů z Fukuoky a na začátku června 115 v Nottinghamu. Ztráta zhruba 100 bodů by ji odpálila někam ke 170. místu. Přitom v dalších kolech v Istanbulu by ji mohly čekat takové hráčky jako Coin (na žebříčku max 60.místo) nebo Byčkova (66.místo).

0/0
22.4.2015 8:55

M10a32r57t72i84n 60C56a39j53t67h13a29m53l 3351708866280

Dnesni program na turnaji WTA zahajila prohra Bary s Gabi Muguruzou ve dvou setech.Uprimne cekal snad nekdo neco jineho?Spanelky budou na antuce silne a bara zacla bojovat az za stavu 5-2 ve druhem setu kdy souperce servis sebrala a jeste utkani zdramatizovala.Nicmene Gabi uz to na 6-4 uhrala.Jeste se dnes proti Bondarenko predstavi Lucka Safarova tak kolem 16 hod cirka