Basketbalisté Golden State i Chicaga doma v play-off uspěli i napodruhé

Basketbalisté Golden State porazili v prvním kole play-off NBA New Orleans 97:87 a vedou v sérii 2:0 na zápasy. Naplno tak využívají postavení nejvýše nasazeného celku Západní konference. A dvakrát doma uspěl i třetí tým východní tabulky Chicago, který napodruhé přehrál Milwaukee 91:82.

M51a94r41t23i61n 15Č48a95r48n55e41c78k66ý 2545294409395

Něco málo pro sázející. Nerad dávám malé kurzy, ale tipáč má vypsáno na postup Wizards 1,18. Při započítání jejich 10% marže to znamená, že by měli mít šanci podle kurzů 76%, 24% zůstává pro Raptors. Z mého pohledu jsou ty šance tak 90 na 10 a to možná ještě Raptors fandím, v prvním zápase se do prodloužení dotali téměř zázrakem, včera jim Wizards vyloženě šlápli do úsměvu...

M56a40r62t10i29n 49Č68a40r87n54e68c32k59ý 2215284479685

Pokud se Parsons nedá zdravotně dohromady, nemají Mavs sebemenší šanci. Přestup Ronda se vůbec nepovedl. Jo a rakovina Josh 15+8+9. Fanoušci Pistons se asi momentálně už tak moc nesmějí.

0/0
22.4.2015 7:43

M22a60r21t96i79n 23Č22a36r57n52e49c50k79ý 2315714639925

Trenérem roku Budenholzer. Podle mě naprosto zaslouženě, byť by si to stejně zasloužil i Kerr, který skončil těsně druhý.

+4/0
21.4.2015 17:46

A27n38d83r98e52j 80S51u41c59h55á25n16e38k 7325188238492

6th man prej williams, za coz Rv, ja bych to dal zcela jasne thomasovi..

0/−1
22.4.2015 0:23

J76o14s24e39f 44S42t81a85r16ý 5224209865489

Golden State hrají dobře, i když zrovna nemají den...

0/0
21.4.2015 12:22

M14a88r11t87i56n 35Č29a39r38n61e67c26k37ý 2815624799415

z mého pohledu i tak měli ten zápas docela v pohodě pod kontrolou a výhra nijak nebyla v ohrožení

0/0
21.4.2015 12:42

A46n20d27r70e17j 31S85u88c13h97á48n65e70k 7935448288482

No nevim, z meho pohledu teda do 4. cvrtiny nic pod kontrolou nemeli..

0/0
21.4.2015 14:10

M68a76r11t49i30n 30Č65a24r56n73e85c77k75ý 2265544149535

To jo, ale po 2 minutách 4.čtvrtiny už šli dopředu. A přestože Pelicans se dostali zoátky myslím na 1 bod, už bylo vidět, že tahají za kratší konec provazu, AD mlel z posledního...

0/0
21.4.2015 14:56

M42a77r50c37e86l 27H92r65o69c45h 9269419882

Měl jsem z toho zápasu stejný pocit, jako z Hawks Nets. Tam se taky dokázali v závěru dostat jakoby na dostřel, ale přitom z klidu hráčů Hawks i Warriors bylo poznat, že nemají nervy, že si to dohrají v klidu. Narozdíl od nervózních, podrážděných Bulls, kteří u mě drtivě přebírají štafetu nejneoblíbenějšího týmu. R^