Basketbalisté Golden State i Chicaga doma v play-off uspěli i napodruhé

Basketbalisté Golden State porazili v prvním kole play-off NBA New Orleans 97:87 a vedou v sérii 2:0 na zápasy. Naplno tak využívají postavení nejvýše nasazeného celku Západní konference. A dvakrát doma uspěl i třetí tým východní tabulky Chicago, který napodruhé přehrál Milwaukee 91:82.

M76a51r53t19i15n 13Č48a90r52n97e46c13k49ý 2875444449465

Něco málo pro sázející. Nerad dávám malé kurzy, ale tipáč má vypsáno na postup Wizards 1,18. Při započítání jejich 10% marže to znamená, že by měli mít šanci podle kurzů 76%, 24% zůstává pro Raptors. Z mého pohledu jsou ty šance tak 90 na 10 a to možná ještě Raptors fandím, v prvním zápase se do prodloužení dotali téměř zázrakem, včera jim Wizards vyloženě šlápli do úsměvu...

M43a16r13t26i25n 16Č93a63r81n23e20c16k16ý 2575574989255

Pokud se Parsons nedá zdravotně dohromady, nemají Mavs sebemenší šanci. Přestup Ronda se vůbec nepovedl. Jo a rakovina Josh 15+8+9. Fanoušci Pistons se asi momentálně už tak moc nesmějí.

0/0
22.4.2015 7:43

M39a85r12t20i46n 13Č19a33r21n18e40c46k82ý 2125804239265

Trenérem roku Budenholzer. Podle mě naprosto zaslouženě, byť by si to stejně zasloužil i Kerr, který skončil těsně druhý.

+4/0
21.4.2015 17:46

A54n37d40r30e92j 75S69u48c57h33á34n79e85k 7455588548532

6th man prej williams, za coz Rv, ja bych to dal zcela jasne thomasovi..

0/−1
22.4.2015 0:23

J65o77s86e22f 95S12t93a92r14ý 5964629265979

Golden State hrají dobře, i když zrovna nemají den...

0/0
21.4.2015 12:22

M21a38r92t89i13n 29Č67a94r46n20e41c71k88ý 2795844529345

z mého pohledu i tak měli ten zápas docela v pohodě pod kontrolou a výhra nijak nebyla v ohrožení

0/0
21.4.2015 12:42

A72n81d90r39e45j 12S35u13c58h34á46n36e88k 7775178318592

No nevim, z meho pohledu teda do 4. cvrtiny nic pod kontrolou nemeli..

0/0
21.4.2015 14:10

M22a94r85t95i42n 38Č86a57r29n67e54c50k16ý 2325194499785

To jo, ale po 2 minutách 4.čtvrtiny už šli dopředu. A přestože Pelicans se dostali zoátky myslím na 1 bod, už bylo vidět, že tahají za kratší konec provazu, AD mlel z posledního...

0/0
21.4.2015 14:56

M34a80r35c67e75l 35H66r86o53c94h 9319689562

Měl jsem z toho zápasu stejný pocit, jako z Hawks Nets. Tam se taky dokázali v závěru dostat jakoby na dostřel, ale přitom z klidu hráčů Hawks i Warriors bylo poznat, že nemají nervy, že si to dohrají v klidu. Narozdíl od nervózních, podrážděných Bulls, kteří u mě drtivě přebírají štafetu nejneoblíbenějšího týmu. R^