Čtyři fauly za minutu a z Burgrové byla ve finále nehrající kapitánka

Faul každých šestnáct vteřin. Ilona Burgrová nesehrála ve finále Euroligy basketbalistek šťastnou roli; během 64 vteřin posbírala čtyři osobní chyby a tím dohrála. "Po vítězném zápase se tomu můžu smát a říkat, jak jsem vynikající, co všechno zvládnu," vtipkovala 31letá basketbalistka.

J52a33k19u52b 35S45e88m96e13r80á55d 2397236261391

ted je to mozna drobnost, ale stridat mela uz po 3tim faulu :-)

0/0
13.4.2015 12:27

B16á58r61a 49T94e48s91n84e69r23o14v63á 5135260334109

Vtipné hlášky od Ilony. Holt jí to nevyšlo zrovna dvakrát dobře, no, ale spoluhráčky to vzaly za ní a společně to zvládly. Každý má někdy blbý den. R^

0/0
13.4.2015 12:11

J77a60n 59N12o26v16ý 5933355419962

Něco podobného jsem viděl naposled před x lety v mladších žácích, tam to bylo 5 faulů asi za 2 minuty. Ale 4 fauly za 64 sekund ve finále euroligy, to je opravdu unikátní výkon. Plus ještě tam byla od ní tuším jedna ztráta a jeden faul byl koš s faulem. Naštěstí to ale dopadlo pro tým dobře a to je hlavníR^