Jakš se rozloučil se SP 18. místem ve volné padesátce v Oslu

Osmnáctým místem se rozloučil běžec na lyžích Martin Jakš v závěrečném podniku sezony Světového poháru na 50 km volně. Pro první vítězství v individuálním závodě v kariéře si v Oslu dojel Nor Sjur Röthe, který ve fotofiniši porazil Daria Colognu ze Švýcarska.

F37r62a18n26t92i71š85e41k 55D84r34b91o20h12l94a86v 6385867217571

Hlavně krásný závod a ten závěr - bomba a Jakšík super.R^

0/0
17.3.2015 19:06

J31a87n 96V74y63b66í97h98a58l 8976890609938

Northug se prý před ms kamarádům chlubil, že má zvýšený hematokrit.

Dnes 39. místo plus 7:59 - to je opravdu hodně. Olsson, ten na MS vyletěl, předtím řadu závodů vynechal...po MS se ztratil ze scény - onemocněl. Neříkám, že to znamená, že dopují, ale jedno obočí se pozdvihne.

Martin Jakš dobře. Ale další sezóna promarněná zraněními. Snad už to od příští sezóny s novým vedením půjde dobře. R^

+1/−1
14.3.2015 17:56

J79a62n 81P65a42z49d45e62r42a 7907944319241

bauer celou sezonu pryč v lesích potom dva super dny na MS a za 14 dnu 9 minut... vaše posedlost norskem mě fascinuje... kde jste prosím získal informaci o P.N.