Odměna? 150 tisíc. Ale nejvíc jsou zážitky, napsal Maslák čtenářům

Nejlepším v Evropě už je, v hale i pod otevřeným nebem. Pavel Maslák svou nadvládu na trati 400 metrů potvrdil sobotním triumfem na halovém mistrovství Evropy v Praze. V srpnu může 24letý rychlík potrápit i světové sprintery na šampionátu v Pekingu. „Šance je,“ napsal "drak z Havířova" čtenářům v on-line rozhovoru.

P77a52v70e72l 73K71o94v13á25ř11í94k 6372989188592

"Monika Kaletova" kuje zelezo dokud je zhave ...

+1/0
12.3.2015 14:20

S77t44a92n65i27s60l78a41v 27B80u71r39i54a98n 5163754824527

Opět se nám zrodil geniální běžec. Jen je škoda, že sám neběhá na dalších tratích. Alespoň dvě. Je to pokoukáníčko na jeho běh. Gratuluji a přeji hodně zdraví a dalších úspěchů.

0/0
12.3.2015 12:58

O38n27d27ř19e85j 78S68ý59k93o61r14a 3645351155877

To mu poradil carl Lewis, aby se zameril jen na 400m.

"Co běháš?" zeptal se legendární atlet o hlavu menšího českého sprintera. "Závody na 100, 200 a 400 metrů," dostalo se mu odpovědi....."Tys byl v semifinále na olympiádě? Hm, zajímavé," řekl Lewis. "Ale podle osobáků jsi čtyřstovkař, konec diskusí," měl Američan hned jasno. "Musíš se soustředit na jednu disciplínu, ta bude tvoje, ostatní jsou jen pro zábavu," poradil Maslákovi. "Já byl dálkař, stovku jsem běhal jako druhou disciplínu pro zábavu, dvoustovku skoro vůbec,"