Skokani bojovali v Kuopiu s větrem. Janda byl 22., vyhrál Freund

Silný a točící se vítr pořádně poznamenal závod Světového poháru ve skoku na lyžích ve finském Kuopiu. Kvalifikace byla zcela zrušena a nakonec se uskutečnilo jen první kolo závodu. Klání ovládl Němec Severin Freund. Nejlepším Čechem byl na dvaadvacátém místě Jakub Janda. Nedařilo se Romanu Koudelkovi, který byl klasifikován na 38. místě a zaznamenal jasně nejhorší výsledek sezony.

J42a22r10o81m48í69r 40P80e41t21l95a98c72h 2504482485463

Komentátor na Eurosportu úplně tragickej. Dle něho by Haybock úplně bez formy a skončil 7. Roman prý bude bojovat o vítězství ve světovém poháru. Jak dopadl víme. Před ním skákal právě Haybock, za ním skákal za podobných podmínek Freund, který skočil 103 m a vyhrál.

0/0
11.3.2015 10:12

J29a53n 58C36e69p10e18k 1694576920

59. Hájek (všichni ČR) 31,5 (57).

To tam Hájek jezdí dělat zábavu ostatním nebo roznášet kafe?

0/0
11.3.2015 9:52

J82o91s10e61f 14N13o60v52á96k 6793420282609

Jednoznačně neregulerní závod a měl být v průběhu zrušen bez náhrady. Posledních 25 závodníků prvního kola (které se ukázalo býti jediným) mělo tragické podmínky. prvních necelých 50 jsem neviděl. Klauni z vedení skokanského světového poháru mají jasný palec dolů

+3/0
10.3.2015 19:57

J38a53n 73Š98i52ř85i88n94a 5155455

Přesně tak, ono to bylo i hodně o zdraví. Ty podmínky byly stejné po celý závod...Hájka to sfouklo úplně, Janda neměl žáden extrémní náraz během skoku, i když to s ním taky házelo slušně, Maturu i Koudelku to prostě za 80 / 86 m sfouklo dolů...Měli to ukončit po max. 10 skokanech, jenže prachy jsou pro Hoffera a Tepeše více než zdraví závodníků a regulérost závodu.