Pauláthová bodovala v Mariboru v obřím slalomu, vyhrála Fenningerová

Česká lyžařka Kateřina Pauláthová získala v obřím slalomu ve slovinském Mariboru za konečné 26. místo podruhé v kariéře body ve Světovém poháru. Vyhrála Anna Fenningerová z Rakouska.

Z89d91e84n11e61k 36B95e20d35n29a33r 7447526127579

Katka sice zplužila druhé kolo, aby měla jisté body a zajistila druhé místo v OS pro ČR, ale první jízda parádní a s 41 zajet 20 čas a ztrátu jen 1,60 je fakt paráda.

Už na MS měla super 1.kolo a až trefí dvě stejná bude to parádní výsledek. Dneska jízda na jistotu v druhém kole byla povinnost.