Maslák vyhrál mítink v Moskvě. Rosolová i Hejnová mají limity na HME

Pavel Maslák vyhrál na atletickém mítinku Ruská zima v Moskvě závod na 400 metrů a časem 45,80 sekundy se zařadil na druhé místo letošních světových tabulek. Zaostal jen o dvě setiny za maximem Bralona Taplina z Grenady. Na ženské čtvrtce limit splnily Denisa Rosolová, která obsadila třetí místo, a čtvrtá Zuzana Hejnová.

P61a15v73e26l 10K14o63v77á21ř92í46k 6452699478432

Maslo uz ted souperem jedine sam sobe:-) Doufam, ze vse vydrzi a v Praze to bude pod 45s a zazpivame si hymnu.

0/0
1.2.2015 22:19

J98a18n 36M85a15c43u23r89a 4126413542697

letošních letošních světových tabulek - páni, pisálci z iDnesu opět excelují :). Nebo explodují? Jinak je skvělé, že je Zuzana zpět.

0/0
1.2.2015 17:32

J42i73ř15í 57L43i21e76t50a55v85e44c 8663829403369

Zpět je, ale dostává se do toho pomalu. Vypadá to, že nemá úplně rychlost a mohla by zkusit půlku. Víte - včera běžely naše velmi mladé holky čtvrtku ve Vídni jenom o pár desetin pomaleji. Ale jinak jí samozřejmě přeju, aby se vrátila na svou rekordní úroveň. Akorát mám pocit, že ta hala je po tom zranění moc brzo.

+2/0
1.2.2015 19:58

V53e94r49o40n49i45k16a 38K68o31n89o15p26á34č28o67v82á 8869241612469

Tohle si myslím zaslouží daleko víc pochvalných komentářů a nemělo by to být zasunuto někde vespod stránky!

+3/0
1.2.2015 17:18

J65i32ř13í 71L63i88e10t86a41v85e40c 8283979553169

Včera se ve Vídni běželo ze strany našich závodníků hned několik limitů na HME, ale o tom nebyl napsán ani jeden článek. Takže není ani vespod stránky.

+2/0
1.2.2015 20:00

P70ř15e11m74y91s42l 65Č22e37j82p 8178287648806

Rusky tak do prvního vzorku :o) Jinak je dobře, že je zpět ...

+3/0
1.2.2015 16:51

P28a42v63e72l 52W66e79r87n93e82r 7229123664142

Svobodak na plotech treti za 7:75 a Maslo je sfouknul s naskokem 1,5 vteriny za 45:80 ....