Horák: Na ostatní spoléháme často. Ale nemůžeme udělat víc, než vyhrát

I jeho góly mají pomoci českému týmu do osmifinále světového šampionátu - v případě, kdy házenkářům výsledkově pomůžou také Egypťané. „Čekáme na ně, ale samozřejmě musíme v první řadě vyhrát náš vlastní zápas s Alžírskem. Víc pro to udělat už nemůžeme,“ říká Pavel Horák, jeden z nejdůležitějších hráčů národního týmu.

P55e60t73r 46H72r61a98b48á66k 6880607932640

Turnaj ale pro nás nekončí. Čeká nás tuhý boj o 17.místo;-D

0/0
24.1.2015 18:42

J53a95n 10N76o14v43ý 5173455659752

A je to Egypt 25-28 šmitec, škoda nakonec byla rozhodující ta remíza Islandu s Francií a ten bod navíc, takže náš přátelský zápas s Alžírskem s díky vynechávám. BohuželX

+2/0
24.1.2015 18:33

J24a97n 70N77o60v66ý 5963325459272

Prohra s Egyptem byla dost zásadní, ale v kontextu dalšího vývoje, byla definitivně smrtící ta remíza Islandu s Francií, nebýt této remízy, tak jsme mohli postoupit i přes prohru s Egyptem.

J22a93n 29P66e84l80e95c77h 2162984345866

kdepak, island si ve druhym poločase drží v pohodě 5 golový náskok.. je na čase balit

P83e16t89r 53H65r59a13b94á65k 6630327192120

Máte to asi v háji kluci a večer si dejte sranda mač. Island začíná Egypt slušně drtit.

0/0
24.1.2015 17:37

F44r18a23n42i28š85e78k 77M10a17m42u59l58a 3449625936162

Situace je zapeklitá. Věřím v postup, když budeme proměňovat šance a nepálit je jako proti Egyptu. Snad nás podrží brankáři a po šedesáti minutách půjdeme dále.