Horák: Na ostatní spoléháme často. Ale nemůžeme udělat víc, než vyhrát

I jeho góly mají pomoci českému týmu do osmifinále světového šampionátu - v případě, kdy házenkářům výsledkově pomůžou také Egypťané. „Čekáme na ně, ale samozřejmě musíme v první řadě vyhrát náš vlastní zápas s Alžírskem. Víc pro to udělat už nemůžeme,“ říká Pavel Horák, jeden z nejdůležitějších hráčů národního týmu.

P55e79t88r 15H67r82a91b23á75k 6550407232770

Turnaj ale pro nás nekončí. Čeká nás tuhý boj o 17.místo;-D

0/0
24.1.2015 18:42

J35a62n 33N56o55v48ý 5883905689322

A je to Egypt 25-28 šmitec, škoda nakonec byla rozhodující ta remíza Islandu s Francií a ten bod navíc, takže náš přátelský zápas s Alžírskem s díky vynechávám. BohuželX

+2/0
24.1.2015 18:33

O77t71o81m20a71r 61T96h15o24m49a 2555817256215

rozhodující byla naše prohra s Egyptem, no vypadli i Rusové..

0/0
24.1.2015 18:40

J41a43n 75N68o76v96ý 5893135149762

Prohra s Egyptem byla dost zásadní, ale v kontextu dalšího vývoje, byla definitivně smrtící ta remíza Islandu s Francií, nebýt této remízy, tak jsme mohli postoupit i přes prohru s Egyptem.

J71a29n 61P77e50l25e73c32h 2522464215256

kdepak, island si ve druhym poločase drží v pohodě 5 golový náskok.. je na čase balit

P57e77t20r 27H62r67a79b96á53k 6920867362580

Máte to asi v háji kluci a večer si dejte sranda mač. Island začíná Egypt slušně drtit.

0/0
24.1.2015 17:37

F40r62a12n43i53š78e32k 92M78a53m63u31l76a 3859245846122

Situace je zapeklitá. Věřím v postup, když budeme proměňovat šance a nepálit je jako proti Egyptu. Snad nás podrží brankáři a po šedesáti minutách půjdeme dále.