Skvělý nástup, pak totální výbuch. Cleveland doma podlehl Detroitu

Pořádný zkrat předvedli basketbalisté Clevelandu v utkání NBA proti Detroitu. Favorit utkání vedl o 15 bodů a místo toho, aby zápas dovedl ke klidné výhře, utrpěl nejvyšší domácí porážku v sezoně 80:103. Poraženým chyběl kvůli zranění kolena rozehrávač Kyrie Irving.

J63a37n 17B62r81a26b44e10c 2512694292145

Neco pro Andreje :)

+1/0
30.12.2014 5:57

M23a81r10t63i96n 18Č61a86r66n70e83c39k56ý 2315364969485

To je třeba jeden z rozdílů proti minulé sezóně. Tam by buď jednomu z hráčů Brooklynu flákl loktem, nebo by dostal technickou za protesty, protože kontaktu je tam spousta a jako faul se to rozhodně pískat dalo.

M42a95r40t91i47n 22Č49a29r58n96e80c11k19ý 2305854719495

Když musíš, tak musíš Thunder players other than Westbrook made 39 of 67 shots (58 percent).

M61a77r61t18i36n 69Č41a84r20n20e95c31k24ý 2125264609935

Už jsem tu psal, že Reggie hraje stejně jako Westbrook. Jen mu to tentokrát během zápasu padalo.

K62a31r44e13l 49Č11e93r25m40á63k 5895227720176

Jackson a Westbrook by každý potřebovali vlastní míč. ;-)

+2/0
29.12.2014 13:23

A18n22t46o91n14í93n 25M64a53h57o52v21s44k74ý 8499767771236

Cleveland = zoufalství a chaos Rv. Lebron postupně sklouzává do průměrnosti, bez Irvinga nedá Cleveland ani PO. Pěkné zápasy San Antonio a Dallas.R^

0/0
29.12.2014 10:29

M55i56c73h86a21l 62T25u65r78e59k 9711400982169

Clevelandu chybí systém. Takže je to občas chaos, nebo vyčkávání co ten co má zrovna míč vlastně udělá. Ale že by byl Irving ten spasitel, to bych neřekl.

0/0
29.12.2014 11:06

M11a57r14t94i93n 88Č68a55r97n19e72c91k90ý 2145354549485

Chaos to je. A opravdu pořádný v momentě, kdy ti soupeř zavře nájezdy pod koš. Sice bylo zvláštní, že "hvězdní obránci" Singler nebo Butler se dokáží udržet na nohách před Jamesem, ale ten systém tomu vážně chybí. Jasně, Pistons se dostali do ráže a v jednu chvíli to tam mohli házet i pozadu a poslepu, stejně by to tam spadlo, ale někdy od poloviny 2.čtvrtiny a stavu 41:30 nebo 43:32 se Cavs v útoku úplně přestali hýbat, přestali si nahrávat a hlavně to z mého pohledu vypadalo, že se jim ze hry vytratila i jakákoli snaha. Oni dali necelých 40 bodů za 30 minut, což je proti Pistons s průměrem přes 100 obdržených bodů na zápas docela bída.

0/0
29.12.2014 12:14

K61a49r43e64l 97Č30e95r59m30á35k 5355437520346

Pistons went on a 73 - 31 run against Cleveland.

0/0
29.12.2014 12:32

M53i50c51h63a40l 79T54u87r18e66k 9571470102939

Přesně tak, chyběla snaha, jakoby se jim ani nechtělo. Já pořád čekal kdy se to zlomí. Ale náskok narůstal víc a víc. Když se nedaří, pochopil bych jistou mírou frustrace. Ale oni si dovolí takhle vzdát zápas na domácím hřišti...tam obzvlášť bych čekal boj za každou cenu. To jsem ale čekal marně.