Skvělý nástup, pak totální výbuch. Cleveland doma podlehl Detroitu

Pořádný zkrat předvedli basketbalisté Clevelandu v utkání NBA proti Detroitu. Favorit utkání vedl o 15 bodů a místo toho, aby zápas dovedl ke klidné výhře, utrpěl nejvyšší domácí porážku v sezoně 80:103. Poraženým chyběl kvůli zranění kolena rozehrávač Kyrie Irving.

J61a30n 81B42r89a10b83e14c 2792254402745

Neco pro Andreje :)

+1/0
30.12.2014 5:57

M31a45r54t97i49n 29Č30a46r33n18e12c79k49ý 2415894159565

To je třeba jeden z rozdílů proti minulé sezóně. Tam by buď jednomu z hráčů Brooklynu flákl loktem, nebo by dostal technickou za protesty, protože kontaktu je tam spousta a jako faul se to rozhodně pískat dalo.

M91a46r82t85i23n 74Č17a79r76n51e48c78k38ý 2825234709195

Když musíš, tak musíš Thunder players other than Westbrook made 39 of 67 shots (58 percent).

M44a88r95t97i51n 73Č61a62r12n67e50c70k51ý 2945204969725

Už jsem tu psal, že Reggie hraje stejně jako Westbrook. Jen mu to tentokrát během zápasu padalo.

K76a28r92e57l 48Č30e22r77m15á34k 5625627520616

Jackson a Westbrook by každý potřebovali vlastní míč. ;-)

+2/0
29.12.2014 13:23

A22n55t60o17n32í74n 24M26a20h49o78v98s35k80ý 8929617531786

Cleveland = zoufalství a chaos Rv. Lebron postupně sklouzává do průměrnosti, bez Irvinga nedá Cleveland ani PO. Pěkné zápasy San Antonio a Dallas.R^

0/0
29.12.2014 10:29

M54i72c13h32a32l 32T17u29r73e51k 9311880392649

Clevelandu chybí systém. Takže je to občas chaos, nebo vyčkávání co ten co má zrovna míč vlastně udělá. Ale že by byl Irving ten spasitel, to bych neřekl.

0/0
29.12.2014 11:06

M29a50r22t87i27n 55Č90a16r16n50e40c64k48ý 2895454669255

Chaos to je. A opravdu pořádný v momentě, kdy ti soupeř zavře nájezdy pod koš. Sice bylo zvláštní, že "hvězdní obránci" Singler nebo Butler se dokáží udržet na nohách před Jamesem, ale ten systém tomu vážně chybí. Jasně, Pistons se dostali do ráže a v jednu chvíli to tam mohli házet i pozadu a poslepu, stejně by to tam spadlo, ale někdy od poloviny 2.čtvrtiny a stavu 41:30 nebo 43:32 se Cavs v útoku úplně přestali hýbat, přestali si nahrávat a hlavně to z mého pohledu vypadalo, že se jim ze hry vytratila i jakákoli snaha. Oni dali necelých 40 bodů za 30 minut, což je proti Pistons s průměrem přes 100 obdržených bodů na zápas docela bída.

0/0
29.12.2014 12:14

K37a50r52e38l 41Č65e16r82m91á68k 5955487690406

Pistons went on a 73 - 31 run against Cleveland.

0/0
29.12.2014 12:32

M92i50c77h59a41l 87T74u83r96e78k 9521260212759

Přesně tak, chyběla snaha, jakoby se jim ani nechtělo. Já pořád čekal kdy se to zlomí. Ale náskok narůstal víc a víc. Když se nedaří, pochopil bych jistou mírou frustrace. Ale oni si dovolí takhle vzdát zápas na domácím hřišti...tam obzvlášť bych čekal boj za každou cenu. To jsem ale čekal marně.