Skvělý nástup, pak totální výbuch. Cleveland doma podlehl Detroitu

Pořádný zkrat předvedli basketbalisté Clevelandu v utkání NBA proti Detroitu. Favorit utkání vedl o 15 bodů a místo toho, aby zápas dovedl ke klidné výhře, utrpěl nejvyšší domácí porážku v sezoně 80:103. Poraženým chyběl kvůli zranění kolena rozehrávač Kyrie Irving.

J23a53n 63B27r95a38b39e51c 2842974112455

Neco pro Andreje :)

+1/0
30.12.2014 5:57

M73a31r17t87i33n 80Č25a91r87n90e95c10k13ý 2845294819455

To je třeba jeden z rozdílů proti minulé sezóně. Tam by buď jednomu z hráčů Brooklynu flákl loktem, nebo by dostal technickou za protesty, protože kontaktu je tam spousta a jako faul se to rozhodně pískat dalo.

M63a76r35t26i51n 58Č12a88r13n71e18c53k50ý 2285974929825

Když musíš, tak musíš Thunder players other than Westbrook made 39 of 67 shots (58 percent).

M44a65r75t93i57n 52Č72a83r84n88e25c89k30ý 2415624249935

Už jsem tu psal, že Reggie hraje stejně jako Westbrook. Jen mu to tentokrát během zápasu padalo.

K50a50r82e42l 26Č88e29r91m10á57k 5765397430626

Jackson a Westbrook by každý potřebovali vlastní míč. ;-)

+2/0
29.12.2014 13:23

A33n85t50o91n71í13n 73M42a66h81o62v92s52k48ý 8629307471876

Cleveland = zoufalství a chaos Rv. Lebron postupně sklouzává do průměrnosti, bez Irvinga nedá Cleveland ani PO. Pěkné zápasy San Antonio a Dallas.R^

0/0
29.12.2014 10:29

M32i31c70h83a67l 29T49u73r50e66k 9701620682959

Clevelandu chybí systém. Takže je to občas chaos, nebo vyčkávání co ten co má zrovna míč vlastně udělá. Ale že by byl Irving ten spasitel, to bych neřekl.

0/0
29.12.2014 11:06

M68a55r45t70i76n 97Č68a39r30n48e62c97k43ý 2545174439605

Chaos to je. A opravdu pořádný v momentě, kdy ti soupeř zavře nájezdy pod koš. Sice bylo zvláštní, že "hvězdní obránci" Singler nebo Butler se dokáží udržet na nohách před Jamesem, ale ten systém tomu vážně chybí. Jasně, Pistons se dostali do ráže a v jednu chvíli to tam mohli házet i pozadu a poslepu, stejně by to tam spadlo, ale někdy od poloviny 2.čtvrtiny a stavu 41:30 nebo 43:32 se Cavs v útoku úplně přestali hýbat, přestali si nahrávat a hlavně to z mého pohledu vypadalo, že se jim ze hry vytratila i jakákoli snaha. Oni dali necelých 40 bodů za 30 minut, což je proti Pistons s průměrem přes 100 obdržených bodů na zápas docela bída.

0/0
29.12.2014 12:14

K69a25r66e19l 63Č16e86r48m51á32k 5375407210836

Pistons went on a 73 - 31 run against Cleveland.

0/0
29.12.2014 12:32

M96i22c24h72a12l 73T37u13r89e91k 9101310312699

Přesně tak, chyběla snaha, jakoby se jim ani nechtělo. Já pořád čekal kdy se to zlomí. Ale náskok narůstal víc a víc. Když se nedaří, pochopil bych jistou mírou frustrace. Ale oni si dovolí takhle vzdát zápas na domácím hřišti...tam obzvlášť bych čekal boj za každou cenu. To jsem ale čekal marně.