Negativní rekord nepadl. Philadelphia ho odvrátila výhrou v Minnesotě

Na osmnáctý pokus to konečně vyšlo a basketbalisté Philadelphie se v NBA dočkali prvního vítězství v sezoně. Výhrou 85:77 v Minnesotě odvrátili vyrovnání historického negativního rekordu, který od sezony 2009/10 drží New Jersey.

J62a81r44o42s10l15a88v 22S10v98o21b79o36d87a 1912523569158

Phila si zaslouzi gratulaci za to vitezstvi. Dneska sem zvedavej na Davise proti Warriors. Vcera sem zkusil chvilu Duke-Wisconsin a hlavne matchup Okafor-Kaminski. A musim rict, ze na Okafora se dobre diva, ten talent je tam. Ale na druhou stranu musim dodat, ze jak je mladej, tak ma jeste hodne co zlepsovat. Od prodlouzeni strely po obranu dal od kose.

0/0
4.12.2014 23:33

M18a32r72t45i49n 36Č89a34r26n56e89c91k90ý 2295324429345

Samozřejmě máš pravdu, že toho Okafor musí ještě hodně zlepšit, ale zároveň je třeba vidět, že mu ještě pořád je 18 a Kaminsky je jeden z nejlepších podkošových hráčů NCAA.

0/0
5.12.2014 8:20

M34a57r84t69i93n 70Č93a70r21n35e69c86k24ý 2625484499725

Bjerndi, kolikrát jsi viděl Teletoviče za poslední 2-3 týdny hrát? Ve většině zápasů jsem ho mohl bránit já a nebyl by koš. Mu vyšly snad jen oba zápasy proti San Antoniu. Za to, co předváděl proti Bulls nebo Knicks, by ho Thibs nenechal měsíc zahrát. Ale Thibs má taky k dispozici trošku jiný materiál.

0/0
4.12.2014 11:34

M39a31r90t26i42n 17Č51a75r88n41e31c18k17ý 2905564939625

A k té obraně Nets. Loni 99,5 a 104,9. Letos 99,5 obdržených bodů na zápas, Def Eff 102,9, přitom z těch nejlepší útoků hráli pouze ve Phoenixu (112), GSW (107) a Portlandu (97). Ta obrana Nets je prakticky stejná jako loni. A to Lopez odehrál už zhruba stejně zápasů jako za celý loňský rok. I ta bilance je zhruba stejná. Změnilo se tam snad jen to, že Deron o něco více střílí a Joe Johnson se trápí ještě více.

0/0
4.12.2014 11:42

O66l94d71ř45i23c61h 77B74í37l10ý 7308475124926

skoro bych rekl, ze Mirzovi proste sedi vic minut.....jinak ja videl, ze hral uplnou tuzku ( mam ho ve fantasy )

0/0
4.12.2014 12:11

M50a51r27t89i10n 50Č18a91r49n42e93c14k38ý 2725624149445

tak to asi sedí každému více, když hraje delší minuty, ale když třeba proti Bulls netrefí asi 5 střel, kdy si může dát kafe, než k němu přijde obránce, nemá co jiného nabídnout. Obzvláště když Gasol, Noah i Mirotič si z něho dělali dobrý den.

0/0
4.12.2014 13:41

M22a91r60t95i53n 76Č37a25r69n22e50c14k17ý 2315374869485

Detroit a jejich PG - Jennings za 39 minut 0/11, Augustin za 14 minut 0/6. To je kvalitka

0/0
4.12.2014 11:28

O79l65d88ř11i56c52h 54B73í54l38ý 7518185334156

já Grega chápu, taky by mě nakrklo prohrát s Brooklynem, ale mohl přiznat, že prohráli jen kvůli mě ;-D