Tým po mně chtěl víc peněz. To nešlo. Musel jsem odejít, říká Kornfeil

Před sezonou patřil k těm, jehož byste měli vídat na stupních vítězů. Jenže ani ve své páté sezoně ve třídě Moto3 se jich motocyklista Jakub Kornfeil nedočkal. "Je to škoda. Kdyby tam aspoň jednou ta bedna byla, měl bych hned o 16 bodů víc a sezony by zase vypadala jinak," říkal Kornfeil po posledním závodě sezony, ve kterém skončil 13. Celkově byl o příčku výš.

J12a53n 50K50o14t35y31z16a 3977587751126

Sebevedomi mu nechybi, poradne vysledky ano.

+2/−2
9.11.2014 18:39

J86i29r75i 68J79o28n79á61š 2703609917541

poradne vysledky? Byt 12. na svete je spatny?

0/0
9.11.2014 21:54

J62a74n 86Š77e15b27e56k 3192679928468

Tak úplně špatný to určitě není, ale nejlepší porovnání je vždy s týmovým kolegou a to teda nevychází nic moc... Viňales jel letos třetí sezonu, Kornfeil pátou, Viňales letos 2x druhej, 1x třetí, celkově 141 bodů a 7.místo, Kornfeil bez bedny, 97 bodů a 12.místo.