Tým po mně chtěl víc peněz. To nešlo. Musel jsem odejít, říká Kornfeil

Před sezonou patřil k těm, jehož byste měli vídat na stupních vítězů. Jenže ani ve své páté sezoně ve třídě Moto3 se jich motocyklista Jakub Kornfeil nedočkal. "Je to škoda. Kdyby tam aspoň jednou ta bedna byla, měl bych hned o 16 bodů víc a sezony by zase vypadala jinak," říkal Kornfeil po posledním závodě sezony, ve kterém skončil 13. Celkově byl o příčku výš.

J82a43n 81K68o67t24y67z35a 3937507361906

Sebevedomi mu nechybi, poradne vysledky ano.

+2/−2
9.11.2014 18:39

J87i59r33i 88J53o24n82á93š 2323199317571

poradne vysledky? Byt 12. na svete je spatny?

0/0
9.11.2014 21:54

J57a53n 41Š23e11b24e17k 3272309318138

Tak úplně špatný to určitě není, ale nejlepší porovnání je vždy s týmovým kolegou a to teda nevychází nic moc... Viňales jel letos třetí sezonu, Kornfeil pátou, Viňales letos 2x druhej, 1x třetí, celkově 141 bodů a 7.místo, Kornfeil bez bedny, 97 bodů a 12.místo.