Djokovič triumfoval v Paříži. Turnaj šampionek ovládla Petkovicová

Finále turnaje v Paříži se pro Novaka Djokoviče stalo zápasem plným jubileí. Srbský tenista porazil Kanaďana Milose Raonice 6:2, 6:3 a vyhrál dvacátý turnaj Masters v kariéře. Navíc si připsal už 600. vítězství na okruhu ATP. Turnaj šampionek v Sofii ovládla německá tenistka Andrea Petkovicová, která týden před pražským finále Fed Cupu zdolala v souboji o trofej Italku Flavii Pennettaovou 1:6, 6:4, 6:3.

R83o56m80a41n39a 56H32r98u37b86á 7546159579554

Hezký parohy si veze Djokovič z Paříže ;-D

0/0
3.11.2014 7:30

V84á53c73l95a27v 92V25ě22r68t29e29l27á36ř 1587290861573

Já toho psa Nováka fakt nemusím. Mám ho rád asi tak jako Bráchu Sirénu.

P84e15t57r 30M91i25n77a66ř63í64k 6288702363125

Někteří se nestydí za to, jak hloupí jsou. Dokonce se tím mají potřebu chlubit. Asi jediná věc, kterou mají ke chlubení ... :)

M60i15c74h29a85l 10V28a18k76u28l62a 2239672143525

Proti Raonicovi se dnes postavil hráč s momentálně nejlepším returnem na okruhu a podle toho to taky dopadlo.

+1/0
2.11.2014 19:39

H41y84n68e15k 78S42v77o89b16o77d37a 4749321989961

To je fakt nejlepší hráč na okruhu momentálně.

+4/0
2.11.2014 17:52

L78u38k68á50š 90S31m65ě37t25á22k 3186777574546

Ještě, že to vyhrál Novak, protože pokud by zvítězil Miloš, tak by Berdycha přeskočil v Race žebříčku a odsunul by na 7. místo. Takhle to má Berdych celkem dobrý, protože určitě nemůže mít Murrayho, který je před Berdychem na 5. místě. Jinak Tomáš bude mít vždy jednoho z dvojice: Djoković-Federer, Wawrinka-Nišikori a Raonić-Čilić. Snad mu bude přát los a dostane skupinu s Federerem, Nišikorim a Čilićem.

Katka Siniaková vyhrála prestižní turnaj ITF s dotací 50 tisíc dolarů ve francouzském Nantes, když si celkem snadno poradila s Jabeurovou, na kterou umí (3 zápasy, 3 výhry. Jinak pro ní to tedy znamená, že se posune z 87. místa už na 74. tedy o 13 míst. Snad se ta její výkonost bude nadále zlepšovat a příští sezónu udělá díru do světa.

+2/0
2.11.2014 17:24

M97a10r20t74i34n 14S41ý94k83o49r47a 1557368417507

Buďme realisté. Úspěchem bude, když TB vyhraje alespoň jeden zápas.

+6/0
2.11.2014 17:44

M94i92c50h79a12l 94Š63r26á87m75e82k 1893923465489

Ve skupině s Federerem, na kterého celkem umí, momentálně marným Wawrinkou a Raoničem, u kterého záleží, jak mu zrovna bude chodit servis, by Berdych klidně mohl hrát o 1. místo.