Úřadující šampioni v úvodu NBA těsně vyhráli, Lakers podlehli Houstonu

Obhájci titulu na startu NBA potýrali nervy fanoušků. Šampioni ze San Antonia vstoupili do nového ročníku zámořské soutěže těsným vítězstvím 101:100 nad basketbalisty Dallasu. Zápas rozhodl tříbodovým košem zhruba minutu před koncem Tony Parker. Dallas měl šanci na zvrat, ale Chandler Parsons se v posledních vteřinách netrefil.

M47a62r72t10i81n 78Č73a55r78n65e90c20k67ý 2475864909225

Knicks bez Calderona a Bargnaniho jsou slabší, než jsem si myslel.

0/0
30.10.2014 4:16

V82l97a37d93i98m24í53r 74S97e43d40m49o14h21r29a18d16s31k71ý 8205124915977

Tak tak, tam bola presne ta sekunda navyse aby mu to poslal, a Ellis mal o dost lepsiu poziciu... ale slusny zapas na uvod sezony.

J31i43ř83í 72O55p87ě81l70a 2652323477

A jsem zvědavý jak jim půjde spolupráce s Asikem...jestli stejně jak dnes, tak ten podkoš jim může vyhrát dost zápasů...

J52o12s70e81f 48Š23e95m14e62l56í78k 7949621710497

Líbilo se mi jak si Svoboda s Kurucem notovali, že se Parsons za ty nekřesťanský prachy Dallasu vyplatí. Tak asi počkáme.

A jako obvykle R^ Popovi za odpovědi, zvlášť tu druhou.

0/0
29.10.2014 14:21

M52a16r88t67i73n 42Č90a89r41n82e46c28k65ý 2535974629385

Aldridge už se chlamal dopředu, věděl, že ať se zeptá na cokoli, Pop ho setře;-)Na Parsonsovi bylo vidět, že po zranění není v pohodě, není sehraný s týmem. A tu poslední střelu měl poslat vedle sebe Ellisovi.

0/0
29.10.2014 14:49

P46e28t62r 60C64h42ý30l90e78k 8708435974213

no a je to tady. po dlouhém čekání se to rozběhlo.

výsledky očekávané, škoda Mavs. Timmy je nesmrtelnej.

0/0
29.10.2014 9:55

M98a70r25t47i78n 30Č58a83r12n61e22c39k98ý 2125934409595

Ginobili by v přípravě nedal koš snad ani mně, v noci ho byl najednou schopný dát komukoli. Je naprosto neskutečné, že když Spurs neudaljí ztrátu, prakticky vždy najdou dobrou střelu. I kdyby měli útočit 23,9 vteřiny. A i při absencích Leonarda, Millse a Splittera náhradníci Spurs odehráli více minut než náhradníci Mavs.