Satoranský prožil vydařenou premiéru v Eurolize, vyhrál i Veselý

Povedenou premiéru v Eurolize má za sebou basketbalový reprezentant Tomáš Satoranský, který pomohl Barceloně k výhře 78:63 na hřišti Milána pěti body a šesti asistencemi. Druhé výhry ve skupině C se dočkalo i Fenerbahce Istanbul s Janem Veselým. Ten přispěl osmi body a dvěma doskoky k vítězství 91:76 na hřišti Turů ze Zhořelce.

P94e27t72r 23M95a89l75ý 7708415458912

Zázrak,idnes píše článek o Eurolize mužů i s výsledky a tabulkami.V předcházejících letech si všimli,že se hraje Euroliga až teprve když se hrálo finálové utkání.........

0/0
24.10.2014 8:27

M96a80r58t80i25n 41Č83a62r59n56e53c36k14ý 2945834749775

Protože tam hrají Veselý se Satoranským. Jen teď asi úplně přestanou psát o NBA.

+2/0
24.10.2014 8:32

J68o54s86e16f 91Š65e76m21e21l83í51k 7959811140737

No a je to až takový problém? Píšeš to, jako bys neuměl anglicky. ;-)

No pravda je, že na NBA.com nejsou diskuse.

V15í11t 91B72e90n15e89š 9875923140132

Mně nepřišlo, že by to byla taková tragédie v minulejch letech. Jo, loni to bylo fakt bídný, ale krom faktoru českejch hráčů v eurolize mi přijde další faktor návrat do programu ČT. Ale určitě tady nikoho neobhajuju, ta úroveň informací nikdy nebyla na nějaký extra úrovni.

0/0
24.10.2014 9:31

M29a10r20t63i73n 49Č61a12r49n29e58c73k16ý 2415464709145

Veselý hrál celý zápas prd, ale v závěru, v posledních necelých 3 minutách, byl po Goudelockovi druhý nejdůležitější hráč v rozhodujícím trháku ze 73:78 na 73:87, rsp. 76:91.

0/0
24.10.2014 7:55

V36í71t 47B47e43n94e75š 9125813380632

Já teda koukal na Barcu, čekal jsem, že tenhle zápas bude výplach (jak to taky na začátku vypadalo). A Saty zahrál velice dobře si myslim. Dvakrát dokázal hru uklidnit a odolat tlaku MIlána, dvě minuty před koncem šel pak zpátky do hry na koncovku, takže důvěru určitě má. Včera ale neskutečnej střeleckej výkon Abrinese. Kdyby nevystřelil zběsilost na konci kvůli limitu na útok, tak by měl stoprocentní střelbu.

0/0
24.10.2014 9:35

R59a35d25e68k 18T45o26m86a33s85e74k 5343830168605

Jenže 2 minuty před koncem to bylo asi o 15 :-) Já viděl jen druhou půli a tam Saty nic moc. Často předržoval balon, že sotva stíhali zakončit, ale na rozdíl od jiných zas aspoň nekazil. Abrinese sledovat byla lahoda no...