Překvapení na MS: zlato získal Kwiatkowski, nejlepším Čechem Vakoč

Věkem stále patří do kategorie do 23 let. V celém pelotonu byl pátý nejmladší. Přesto byl Petr Vakoč v hromadném závodě mistrovství světa v silniční cyklistice nejlepším z Čechů - při svém debutu mezi elitou bral 29. místo. Do cíle dojel 22letý závodník 14 sekund za novým šampionem Michalem Kwiatkowskim z Polska.

Výpis zvoleného vlákna.

M22í54r74a 27K38r88a63t24o77c50h93v32í60l 8146129224474

Způsob komentování na ČT SPORT mne vyhnal od televize na pivo, kde běžel přenos na stv2. Ten moderátor na ČT přece nemá zapotřebí, při svých nesporných kvalitách, aby mu někdo kazil image;-D;-D

+4/−2
28.9.2014 21:33

M61í16r76a 63K64r72a14t26o62c45h44v94í53l 8436279414544

eeeeeeeeeee neumím eeeeee konfe eeeeeee rovat, ale eeeee raděj buduu eeee prodávat eeeee jogurty eeee pro cyklisty eeee protože  eeee jsem eeee závodník;-D;-D