Američané zase nezaváhali, v semifinále MS vyzvou basketbalisty Litvy

Basketbalisté Turecka neobhájí senzační stříbro z minulého mistrovství světa. Ve čtvrtfinále šampionátu ve Španělsku prohráli 61:73 s Litvou, která se naopak do semifinále dostala podruhé za sebou a z roku 2010 obhajuje bronz. Stejně jako tehdy narazí Litevci v semifinále na výběr USA, který podle očekávání zvítězil jednoznačně 119:76 nad Slovinskem.

D31a87n26i62e30l 74C81v18e41j82n 9394903859170

Trošku škoda, že USA vypadá na MS k neporažení, ale semifinále je pro mé litevské oblíbence asi opravdu maximem.

0/0
10.9.2014 15:32

P90ř80e25m23y59s93l 64H82e71i90n65z 8244263675159

Vrátím se k tématu našich komentátorů. Včera jsem se díval na STV2 na večerní zápas USA - SLO a tolik přeřeků, co vypotí Kuba Bažant za jeden zápas, tam jejich komentátor byl schopný nasázet za 2 minuty. Ale zase měli před zápasem a v poločase studio s hosty, to se musí nechat.

0/0
10.9.2014 6:45

J22o98s78e55f 14Š78e45m66e10l37í93k 7689811710927

Ale doma máte u Kuby Velenského jistotu, že každý druhý faul bude "vymodlený" a na všechny akce se budete "koukat". A Smetana se vrátil ke svému "vau". Ach jo.

0/0
10.9.2014 9:26

J52o59s74e56f 88Š78e92m36e10l27í51k 7269751270827

Turci se v roce 2010 dostali do finále jenom díky rozhodčím. Jinak by byli čtvrtí.

+2/0
10.9.2014 0:44

D74a69n12i72e73l 81V12u96č26e35n28o86v72i62č 4840461742138

přesně! vyhráli o bod nad Srbskem, jen díky nasimulovanému "úmyslnému" faulu, což jim přineslo 4 body (2 trestné hody a 2 následný útok)... v poslední vteřině jim pak rozhodčí neodpískal faul ... a to nepočítám spoustu faulů během zápasu! .. http://www.youtube.com/watch?v=yA47Y1RzJqk

M16a70r83t97i39n 76Č43a62r84n30e88c73k37ý 2805854109385

Hlavně ten vítězný koš dali po šlápnutí do autu. škoda, že to nějak peprně neokomentoval Darko Miličič. ;-)