Američané zase nezaváhali, v semifinále MS vyzvou basketbalisty Litvy

Basketbalisté Turecka neobhájí senzační stříbro z minulého mistrovství světa. Ve čtvrtfinále šampionátu ve Španělsku prohráli 61:73 s Litvou, která se naopak do semifinále dostala podruhé za sebou a z roku 2010 obhajuje bronz. Stejně jako tehdy narazí Litevci v semifinále na výběr USA, který podle očekávání zvítězil jednoznačně 119:76 nad Slovinskem.

D25a95n86i93e81l 56C94v38e31j24n 9744253309140

Trošku škoda, že USA vypadá na MS k neporažení, ale semifinále je pro mé litevské oblíbence asi opravdu maximem.

0/0
10.9.2014 15:32

P48ř98e80m94y85s42l 53H83e53i20n88z 8394803295899

Vrátím se k tématu našich komentátorů. Včera jsem se díval na STV2 na večerní zápas USA - SLO a tolik přeřeků, co vypotí Kuba Bažant za jeden zápas, tam jejich komentátor byl schopný nasázet za 2 minuty. Ale zase měli před zápasem a v poločase studio s hosty, to se musí nechat.

0/0
10.9.2014 6:45

J51o14s93e65f 67Š88e54m26e73l75í56k 7229781570627

Ale doma máte u Kuby Velenského jistotu, že každý druhý faul bude "vymodlený" a na všechny akce se budete "koukat". A Smetana se vrátil ke svému "vau". Ach jo.

0/0
10.9.2014 9:26

J20o70s78e26f 15Š38e10m33e50l35í60k 7239931120337

Turci se v roce 2010 dostali do finále jenom díky rozhodčím. Jinak by byli čtvrtí.

+2/0
10.9.2014 0:44

D14a70n25i42e38l 41V32u70č52e48n25o41v31i30č 4330551212548

přesně! vyhráli o bod nad Srbskem, jen díky nasimulovanému "úmyslnému" faulu, což jim přineslo 4 body (2 trestné hody a 2 následný útok)... v poslední vteřině jim pak rozhodčí neodpískal faul ... a to nepočítám spoustu faulů během zápasu! .. http://www.youtube.com/watch?v=yA47Y1RzJqk

M25a54r73t26i40n 61Č94a59r98n67e62c97k94ý 2885374369765

Hlavně ten vítězný koš dali po šlápnutí do autu. škoda, že to nějak peprně neokomentoval Darko Miličič. ;-)