Kornfeil: Bylo to zoufalství! Motorka nebyla nachystaná na vítězství

Už před startem tušil, že z útoku na stupně vítězů nebude nic, a po dvou kolech se v tom motocyklista Jakub Kornfeil jen utvrdil. „Motorka nebyla nachystaná na vítězství. Přitom já jsem na to měl,“ říkal jezdec po svém 14. místě ve třídě Moto3.

D52a64v83i49d 13S74h35a13k11h21a59r 7538265564958

0/0
17.8.2014 21:42

M97a65t24ě71j 79J32a24š88n89a 8809633754229

Trochu pokory, chlapče. Co jsi velkého dokázal, že si takhle vyskakuješ? Jak už tady níže někdo psal. I kdyby to pravda byla, tak tyto věci se řeší uvnitř týmu a ne takhle fňukat do médií jako fracek. Na to doplatil L. Pešek.

+4/0
17.8.2014 18:24

J49i32r79i 52J95o17n68á10š 2693499547691

Mam jen ja pocit, ze se z normalniho kluka zacina stavat primadona?

R25i69c11h80a36r19d 87T13r45e62f69i32l 4701625849340

Chtělo by to víc pokory a začít hledat chyby u sebe.

+5/0
17.8.2014 16:17

P38a53v40l35a 74K81u14b71i86š41t35o69v77á 3873906291931

Přijde mi, že začíná Peškovatět, chyba je všech okolo.

+8/−2
17.8.2014 15:54

P50a53v34e26l 86S35o29b85o89t31k85a 5380884

Motorka to psychicky neunesla.

+11/−2

M91i25l54a82n 29T64r56o69j61a43n 7648380928941

Tak to každopádně ! Rozhodně je chyba ve všech kolem... p.s: doporučoval bych vzít si příklad z Jágra. Vždy zduraznuje když se mu nedaří že je to jen proto, že málo trenoval, nebo byl soupeř prostě lepší. A místo keců do novin jde trénovat ještě víc...

M43i96l48a19n 24T94r68o36j72a34n 7878190698861

Jágr i kdyby měl tupé brusle, tak řekne ž eje to jeho chyba a skustodama si to vyříká někde bokem. ALe rozhodně nebude nikoho schazovat, když by sám nic nedokázal...

+8/−1
17.8.2014 16:18

M92a40r45t67i64n 73D24o87l60e71ž16a94l 3734775467455

Tak to je vážně škoda, zvláště když Kornfeil na vítězství nastavený byl, že ano...:-P

I13v41a98n 89R30a57d86o73u80š 9292851148544

Myslím, že i kdyby mu půjčil motorku vítěz závodu, tak na ní zajede stejný kulový.

+9/−7
17.8.2014 14:57

I46v75a13n 29H30a89l89b36y13c21h 7348337904963

Chudák Kuba, nejdřív mu pršelo a teď ještě špatná motorkaRv.

+11/−3
17.8.2014 14:49

D84a72v63i34d 84N78o21v56o40t16n14ý 2537292585719

Jak mám toho kluka rád tak už mě ty jeho řeči začínají lézt krkem. Snad před každým závodem plno keců jak má na bednu a možná i na vítězství a po závodě nářky kdo mu to zase pokazil ... :-/

+17/−5
17.8.2014 14:22

M15a13r79t24i85n 33V69a55v20ř41í47k 8241684562

Tak sebevědomí mu rozhodně nechybí, že furt plácá o vítězství a přitom o vítězství ani náznak, místo toho nějaké 13.místo v kvaldě, pak chyba mechaniků s převodama..těmahle řečma se o vítězství nejezdí..trošku pokory by to chtělo!!