Kornfeil: Bylo to zoufalství! Motorka nebyla nachystaná na vítězství

Už před startem tušil, že z útoku na stupně vítězů nebude nic, a po dvou kolech se v tom motocyklista Jakub Kornfeil jen utvrdil. „Motorka nebyla nachystaná na vítězství. Přitom já jsem na to měl,“ říkal jezdec po svém 14. místě ve třídě Moto3.

D10a10v10i10d 10S10h10a10k10h10a10r 7108105104108

0/0
17.8.2014 21:42

M10a10t10ě10j 10J10a10š10n10a 8109103104109

Trochu pokory, chlapče. Co jsi velkého dokázal, že si takhle vyskakuješ? Jak už tady níže někdo psal. I kdyby to pravda byla, tak tyto věci se řeší uvnitř týmu a ne takhle fňukat do médií jako fracek. Na to doplatil L. Pešek.

+4/0
17.8.2014 18:24

J10i10r10i 10J10o10n10á10š 2103109107101

Mam jen ja pocit, ze se z normalniho kluka zacina stavat primadona?

R10i10c10h10a10r10d 10T10r10e10f10i10l 4101105109100

Chtělo by to víc pokory a začít hledat chyby u sebe.

+5/0
17.8.2014 16:17

P10a10v10l10a 10K10u10b10i10š10t10o10v10á 3103106101101

Přijde mi, že začíná Peškovatět, chyba je všech okolo.

+8/−2
17.8.2014 15:54

P10a10v10e10l 10S10o10b10o10t10k10a 5100104

Motorka to psychicky neunesla.

+11/−2

M10i10l10a10n 10T10r10o10j10a10n 7108100108101

Tak to každopádně ! Rozhodně je chyba ve všech kolem... p.s: doporučoval bych vzít si příklad z Jágra. Vždy zduraznuje když se mu nedaří že je to jen proto, že málo trenoval, nebo byl soupeř prostě lepší. A místo keců do novin jde trénovat ještě víc...

+6/−4
17.8.2014 15:23

V10l10a10d10i10s10l10a10v 10N10o10h10e10j10l 7108107108101

jenze Jagrovi si nedovolej dat tupy brusle ti kustodi okolo

+4/−1
17.8.2014 16:08

Jágr i kdyby měl tupé brusle, tak řekne ž eje to jeho chyba a skustodama si to vyříká někde bokem. ALe rozhodně nebude nikoho schazovat, když by sám nic nedokázal...

+8/−1
17.8.2014 16:18

M10a10r10t10i10n 10D10o10l10e10ž10a10l 3104105107105

Tak to je vážně škoda, zvláště když Kornfeil na vítězství nastavený byl, že ano...:-P

I10v10a10n 10R10a10d10o10u10š 9102101108104

Myslím, že i kdyby mu půjčil motorku vítěz závodu, tak na ní zajede stejný kulový.

+9/−7
17.8.2014 14:57

I10v10a10n 10H10a10l10b10y10c10h 7108107104103

Chudák Kuba, nejdřív mu pršelo a teď ještě špatná motorkaRv.

+11/−3
17.8.2014 14:49

D10a10v10i10d 10N10o10v10o10t10n10ý 2107102105109

Jak mám toho kluka rád tak už mě ty jeho řeči začínají lézt krkem. Snad před každým závodem plno keců jak má na bednu a možná i na vítězství a po závodě nářky kdo mu to zase pokazil ... :-/

+17/−5
17.8.2014 14:22

M10a10r10t10i10n 10V10a10v10ř10í10k 8101104102

Tak sebevědomí mu rozhodně nechybí, že furt plácá o vítězství a přitom o vítězství ani náznak, místo toho nějaké 13.místo v kvaldě, pak chyba mechaniků s převodama..těmahle řečma se o vítězství nejezdí..trošku pokory by to chtělo!!