Deset z osmnácti už má. Vyhraje Márquez všechny Velké ceny?

Titul v kapse ještě nemá, ale že mu bude patřit, o tom nikdo nepochybuje. Otázka, kterou teď MotoGP řeší, zní jinak: Vyhraje Marc Márquez všechny letošní závody? V neděli vstoupil do druhé poloviny...

F86i24l20i80p 80J75a31r62a12b 1313527770547

Nějak nechápu, že Agostini vyhrál 20x za sebou a pod tím je uvedeno, že 58x za sebou neprohrál. Tam musely být  tím pádem nějaké plichty.:-)

0/0
13.8.2014 12:43

M82a34r53t60i12n 36Č82a77r69n84e12c51k11ý 2875874489965

20 výher v elitní kategorii (tenkrát 500 ccm), 58 výher je v součtu s kubaturou 350 ccm v závodech, do kterých nastoupil. On totiž na konci sezóny 69 do jednoho nebo dvou závodů nenastoupil, v roce 1970 to samé.

+1/0
13.8.2014 13:03

T45o97m61á13š 29N93o65v28á16k 1297465484928

Závada na technice nebo pád, nic jiného ho nezastaví. V Indianapolis jel Lorenzo famózně a stejně to nestačilo.

0/0
13.8.2014 11:43

M64i34c41h28a93l 14H27o67z48á32k 2935517267383

O té hlavě je to v tomto případě jen poloviční hlava. Základem je nejlepší motorka z celého pole, zbytek pak dodává jeho bezchybná jízda. Škoda, nudný ročník, snad se Yamaha a snad i Ducati dotáhnou aspoň v příští sezóně...

+1/0
13.8.2014 9:34

M18a38r79t86i42n 24Č15a85r53n26e51c62k39ý 2875424949175

Nejlepší jezdec na nejlepší motorce = krasojízda. To ještě můžeme být rádi za těch prvních pár dramatických kol.

L66a60d12i64s57l88a36v 41F13i34š86e77r 8809252761418

Nemáme se na co těšit! Takto je to dost nudné. Rossi aspoň s někým vždycky závodil do posledního kola. Stačí zadat "Rossi last lap" a vyhledávač vám to najde. A to je mazec!

+3/0
13.8.2014 9:10

M73a38r35t52i25n 57Č23a50r17n40e29c96k92ý 2585924769885

Sice jsem dal plus, ale i Rossi měl některé sezóny, kdy se v podstatě jen vozil a suverénně vyhrával. Je pravda, že většinou měl Biaagiho, Seteho Gibernaua nebo Stonera, se kterými se tahal. Ale třeba v sezóně 2002 vyhrál 11 z 15 závodů, 3x byl druhý a jednou nedojel, titul vyhrál o 140 bodů. V roce 2005 vyhrál 9 z prvních 11 závodů (plus 2. a 3.místo), titul slavil snad 6 závodů před koncem. A jízdy Stonera při obou titulech taky nebyly žádné nervy drásající závody až do poslední zatáčky.

+1/0
13.8.2014 10:18

L77a58d89i59s74l40a52v 68F74i42š14e88r 8519952931158

To je pravda, ale teď to bylo 11 nezáživných závodů. Možná jenom Le Mans, když Márqueze vytlačili a musel dohánět.

0/0
13.8.2014 11:10

M61a19r91t13i53n 59Č19a47r61n56e26c69k38ý 2485534409205

Bohužel je zatím o parník jinde. I když mu fandím, chtělo by to záživnější závody.

0/0
13.8.2014 13:17

M88i12c65h85a80l 98Š97t81ě83p49á24n18e60k 9651448340914

Udělá z toho velkou nudu. Ale to není jeho problém.

+1/0
13.8.2014 8:57

P41e48t10r 72D44o27s48t52á97l 1273239822

Marc je asi nejlepší pilot Moto GP současnosti ale rozhodně by celému seriálu 18 vítězství jednoho jezdce neprospělo. Když vede "The Doctor" tak vždy držím palce aby to třeba dokázal on... R^