Deset z osmnácti už má. Vyhraje Márquez všechny Velké ceny?

Titul v kapse ještě nemá, ale že mu bude patřit, o tom nikdo nepochybuje. Otázka, kterou teď MotoGP řeší, zní jinak: Vyhraje Marc Márquez všechny letošní závody? V neděli vstoupil do druhé poloviny...

F93i89l55i82p 93J90a97r89a40b 1543987540637

Nějak nechápu, že Agostini vyhrál 20x za sebou a pod tím je uvedeno, že 58x za sebou neprohrál. Tam musely být  tím pádem nějaké plichty.:-)

0/0
13.8.2014 12:43

M95a96r10t40i38n 38Č87a17r21n63e84c52k25ý 2215814159815

20 výher v elitní kategorii (tenkrát 500 ccm), 58 výher je v součtu s kubaturou 350 ccm v závodech, do kterých nastoupil. On totiž na konci sezóny 69 do jednoho nebo dvou závodů nenastoupil, v roce 1970 to samé.

+1/0
13.8.2014 13:03

T44o23m19á17š 64N35o55v83á80k 1937665914348

Závada na technice nebo pád, nic jiného ho nezastaví. V Indianapolis jel Lorenzo famózně a stejně to nestačilo.

0/0
13.8.2014 11:43

M59i63c32h56a28l 53H27o97z29á78k 2455597827353

O té hlavě je to v tomto případě jen poloviční hlava. Základem je nejlepší motorka z celého pole, zbytek pak dodává jeho bezchybná jízda. Škoda, nudný ročník, snad se Yamaha a snad i Ducati dotáhnou aspoň v příští sezóně...

+1/0
13.8.2014 9:34

M69a39r77t78i25n 84Č58a20r84n44e56c41k71ý 2545564579445

Nejlepší jezdec na nejlepší motorce = krasojízda. To ještě můžeme být rádi za těch prvních pár dramatických kol.

L56a81d10i84s53l13a24v 50F17i75š48e78r 8879102861818

Nemáme se na co těšit! Takto je to dost nudné. Rossi aspoň s někým vždycky závodil do posledního kola. Stačí zadat "Rossi last lap" a vyhledávač vám to najde. A to je mazec!

+3/0
13.8.2014 9:10

M71a51r70t44i23n 44Č95a30r48n20e18c85k86ý 2965744939505

Sice jsem dal plus, ale i Rossi měl některé sezóny, kdy se v podstatě jen vozil a suverénně vyhrával. Je pravda, že většinou měl Biaagiho, Seteho Gibernaua nebo Stonera, se kterými se tahal. Ale třeba v sezóně 2002 vyhrál 11 z 15 závodů, 3x byl druhý a jednou nedojel, titul vyhrál o 140 bodů. V roce 2005 vyhrál 9 z prvních 11 závodů (plus 2. a 3.místo), titul slavil snad 6 závodů před koncem. A jízdy Stonera při obou titulech taky nebyly žádné nervy drásající závody až do poslední zatáčky.

+1/0
13.8.2014 10:18

L70a98d59i71s68l13a54v 29F79i17š20e64r 8519412671158

To je pravda, ale teď to bylo 11 nezáživných závodů. Možná jenom Le Mans, když Márqueze vytlačili a musel dohánět.

0/0
13.8.2014 11:10

M55a24r41t53i98n 59Č21a84r78n46e43c93k38ý 2635194119545

Bohužel je zatím o parník jinde. I když mu fandím, chtělo by to záživnější závody.

0/0
13.8.2014 13:17

M38i26c10h37a20l 13Š48t26ě25p43á37n85e64k 9951778500794

Udělá z toho velkou nudu. Ale to není jeho problém.

+1/0
13.8.2014 8:57

P42e50t50r 20D86o73s91t32á68l 1603899262

Marc je asi nejlepší pilot Moto GP současnosti ale rozhodně by celému seriálu 18 vítězství jednoho jezdce neprospělo. Když vede "The Doctor" tak vždy držím palce aby to třeba dokázal on... R^