České volejbalistky nesebraly v přípravném duelu Belgii ani set

Ani jeden set neuhrály české volejbalistky proti Belgii v prvním ze tří přípravných utkání před turnaji Grand Prix. Domácí výběr v Brně podlehl 0:3 po sadách 19:25, 22:25, 17:25 a prohrál 22:25 i v dodatkovém setu. Další duel je na programu ve středu od 18 hodin opět v Městské hale v Králově Poli.

V42á45c72l43a86v 70M69y32š85k54a 9166545295896

Vypadá to, že jsme si ukrojili příliš velký krajíc. Belgičanky jsou o level vyšší výkonnostní kategorie. Včera s nimi hrála srovnatelně jen Markéta Chlumská, naše libero. Zajímavé také bylo, že v našem základu se objevila na bloku mladá Trnková, která  loňskou sezonu strávila převážně na lavičce Olympu Praha. Je to na zamyšlení i pro trenéra Mitáče.