Ta první jamka! Spilková zaváhala a je na British Open až na 86. místě

Česká golfistka Klára Spilková je po úvodním kole British Open na 86. místě. Na hřišti Royal Birkdale Golf Club v Southportu u Liverpoolu zahrála devatenáctiletá česká profesionálka pět ran nad par - a na vině byl především samotný start do turnaje.

M50a71r55e33k 15A28n37t66o85š 9381907363

Spilková = akorát nafouknutá bublina

0/0
11.7.2014 14:24

L50u34k22á25š 82C13i71e82s84l25a45r 6354328176505

Škoda, Klára je už +11 , tak letos to taky nevyjde. Hřiště je těžké jenom 7 hráček je pod parem a to ještě není konec druhého kola.

0/0
11.7.2014 13:58

P50a42v88l47a 12K51u18b47i95š85t35o81v15á 3533896901331

Škoda že není podepsán skutečný autor článku, docela by mě zajímalo kdo z týmu jí tak mediálně tlačí.

Jinak mladá Kordová je na děleném 10 místě a myslím že letos dokonce už vyhrála 1 turnaj LPGA, ale o ní se tu článek ani neobjevil.