Klučinová vylepšila český rekord, sedmiboj v Kladně vyhrála s 6460 body

Eliška Klučinová vytvořila na mítinku v Kladně český rekord v sedmiboji. Vlastní maximum z loňského mistrovství světa v Moskvě zlepšila o 128 bodů na 6460 bodů. Česká atletka mezinárodní závod s velkým náskokem vyhrála a usadila se na pátém místě evropských tabulek. Na světě je s tímto výkonem letos šestá.

M24a52r42t25i63n 82J51e76z79e64r12s46k72ý 9484617202522

no kuchařka je to od pohledu docela pěkná, ale už podle neběžcké figury je vidět, že osmistovka je pro ni černá můra - s touhle figurou to může běhat akorát jak sloní mládě, což čas 2:19 sec jasně potvrzuje - rychlejc už to prostě nedá a v technických se může zlepšit jen maličko - 6500 vidím jako totální maximum s tou osmistovkou

0/−11
15.6.2014 18:06

K16a51r46e19l 61H10o62d85u78r 7241953119286

Hele, ty kuchaři, pochlub se svým osobním rekordem na půlku. Dle tvých kecu to tipuju na 1:40

+1/0
15.6.2014 18:31

O72t38o86m50a56r 79T50h75o56m68a 2155267596835

no dobrý až na to, že běžela 2:16,5 a PB má 2:12,5 , časy pod 2:15 jsou u vícebojařek slušné , má určitě na výkony vysoko nad 6.500  (součet PB má zatím 6.654)

0/0
15.6.2014 18:46

M41i69c17h15a46l 52T65r88á29v33n44í24č89e56k 3458481868490

To si zase nemyslím, teď se sešlo téměř vše a rychlost ji dost limituje. 6600 vidím jako absolutní limit schopností...

J67a92n 77V72o77r52l45í39č53e14k 7517355663337

Velká škoda Marka Lukáše. V oštěpu ztratil 150 bodů a skončil pár bodíků za limitem na ME. Snad to dá na evropské lize. Je to takový nenápadný desetibojař, který se neustále zlepšuje a brzy těch 8000 dá.

J73a67n 55V95o77r72l70í43č14e28k 7637325723697

Přes 50 dala v době, kdy neměla problémy s ramenem a oštěp trénovala. Teď se mu prý nevěnuje. Je to škoda, protože s rychlostní formou by mohla házet daleko za 50. Je to přes 100 bodů a jestli bude chtít medaile, tak to bude sakra chybět. Jinak je na ní skvělé, jak se pomaličku zlepšuje a přibližuje ke špičce. Před dvěma lety bych tomu nevěřil.

+1/0
15.6.2014 17:36

J57i44ř17í 16L34i27e87t20a37v18e32c 8483389773749

Tak samozřejmě, že výpadky jsou v každém víceboji, ale podotýkám, že oštěpem už dala přes padesát metrů a na osmistovce by se asi dokázala hecnout taky trošku více. Tam by ale bylo zapotřebí někoho překonat nebo naopak udržet pořadí. Dneska v té půlce už o moc nešlo a oni vícebojaři tu závěrečnou disciplínu fakt nemilují. Ale zas na druhou stranu - těch 190 cm ve výšce asi nebude dávat v každém závodě.

O55t10o94m74a94r 14T86h94o32m11a 2645877466585

tak hodila 45,53 , ale na 6500 by se musela hecnout na 2:13 , spíš to bude kolem 6450 a  i tak to bude skvělý český rekord a 6.místo světa

0/0
15.6.2014 14:31

J32i57ř49í 93L95i48e86t42a19v91e87c 8893879883759

Taky to vidím spíš na 2:15 až 2:16, ale i tak to bude supervýkon.

0/0
15.6.2014 14:45

Z50d98e12n58ě64k 36K23u57č53k33a 9907788711240

Kolik se vlastne pohybujou vykony nejlepsich?

J16i83ř17í 24L21i54e33t98a16v33e19c 8453749143259

Pokud by Eliška zopakovala výkony z tohoto závodu na Mistrovství Evropy, tak by to pravděpodobně byla medaile. Byly doby, kdy závodnice dávaly  i přes 7000 bodů, ale ty jsou pryč.

0/0
15.6.2014 15:11

O13t26o76m72a22r 53T97h62o42m74a 2835387816225

spíš asi ne , kolem 6500 je to hodně našláplý, v Gotzisu nestartovali všichni a byla by tam z Evropanek až pátá (počítám těch 6450), na medaili to bude chtít spíš 6550 ne-li víc, ale v okruhu kandidátek bude..