Golfista Šebrle prohrál ve Slavkově v rozstřelu, Lendl byl dvanáctý

Golfista Roman Šebrle prohrál ve Slavkově u Brna až v rozstřelu souboj o vítězství v druhém turnaji amatérské série Mid Tour České golfové federace pro hráče a hráčky nad 35 let. Bývalého olympijského vítěze v desetiboji Šebrleho porazil na první dodatečné jamce Petr Šustek.

P63a44v24e95l 50W17e95r39n18e77r 7779643324122

Dostat se takhle brzy na 1,5 ... za me rozhodne kloboucek, byl jsem mnohem vetsi pesimista a neveril jsem mu. Holt evidentne tam ten talent a vsestrannost bude.

+1/0
4.6.2014 11:03

V12l95a93d58i68m20í59r 37V92á78c63h51a 9192893899159

Na to,že Lendl to hraje 20 let dobrý,i když Šebíka jako člověka nesnáším.Ale to je u nás a jen v kategorii nad 35 lůet,tak jak chce jed na olympiádu?

0/0
4.6.2014 10:40

M27i80c52h26a58l 33M60u49n23d91u35c73h 3153302687744

Jen se mi líbí, jak je tady mrtvo. Kdyby se to Šebrlemu nevydařilo a znovu vyhořel, tak tady bude kritická diskuse o pěti stránkách :-).  Romane, za mě R^

+2/0
4.6.2014 7:45

J83a91n 50S20o67u13k13u17p 1304264856655

Máte tam všechno, krom toho, kdo soutěž vlastně vyhrál. Aha, asi si nezaslouží tu slávu.