Golfista Šebrle prohrál ve Slavkově v rozstřelu, Lendl byl dvanáctý

Golfista Roman Šebrle prohrál ve Slavkově u Brna až v rozstřelu souboj o vítězství v druhém turnaji amatérské série Mid Tour České golfové federace pro hráče a hráčky nad 35 let. Bývalého olympijského vítěze v desetiboji Šebrleho porazil na první dodatečné jamce Petr Šustek.

P84a74v85e55l 44W48e78r19n81e58r 7599103484622

Dostat se takhle brzy na 1,5 ... za me rozhodne kloboucek, byl jsem mnohem vetsi pesimista a neveril jsem mu. Holt evidentne tam ten talent a vsestrannost bude.

+1/0
4.6.2014 11:03

V81l93a46d28i31m82í75r 35V65á68c98h63a 9732263969959

Na to,že Lendl to hraje 20 let dobrý,i když Šebíka jako člověka nesnáším.Ale to je u nás a jen v kategorii nad 35 lůet,tak jak chce jed na olympiádu?

0/0
4.6.2014 10:40

M48i55c86h67a17l 38M20u68n62d92u27c30h 3863972347184

Jen se mi líbí, jak je tady mrtvo. Kdyby se to Šebrlemu nevydařilo a znovu vyhořel, tak tady bude kritická diskuse o pěti stránkách :-).  Romane, za mě R^

+2/0
4.6.2014 7:45

J90a75n 60S61o76u43k12u36p 1974284166855

Máte tam všechno, krom toho, kdo soutěž vlastně vyhrál. Aha, asi si nezaslouží tu slávu.