Basketbalisté Oklahoma City a Indiany jdou do vedení v sériích

Série nezačali dobře, teď je vše jinak. Basketbalisté týmů Oklahoma City a Indiany vedou ve 2. kole play-off NBA 2:1 na zápasy. Oklahoma City uspěla v Los Angeles na palubovce místních Clippers 118:112, Indiana vyhrála ve Washingtonu 85:63.

Hele ja tam faul teda nevidel...

Griffin se tam nejak divne tocil, sel zadama do hrace, obrance stal ve svym dovolenym postaveni, ruce ve svym valci a Griffin si pri ty otocce do nej nabehl.

Faul tam byl, ale uz pri tom uvolneni Griffina pro mic - tam ho Ibaka evidentne drzel nekolikrat. Ale takhle se zkratka pod kosem hraje.

A89n45t92o18n61í10n 64M33a54h45o18v56s73k83ý 8249547131846

Sakra, Clippers to zvorali, zdá se to prokoučované.

0/0
10.5.2014 14:03

M94a58r26t51i25n 20D35r29o96z23d 5830120228854

Neviděl jsem, tak se ptám: Indy je zpět?

0/0
10.5.2014 12:02

M20i93c76h54a42l 59T87u13r98e54k 9931930112989

Nenene, jen Washington se někam ve 2.poločase úplně vytratil. Bylo to fakt strašný, 8 minut před koncem jsem to radši vypnul.

0/0
10.5.2014 12:05

J73o50s65e13f 64Š21e29m68e17l47í30k 7819811410127

To já se furt ještě snažím držet zásadu, co jsme měli zamlada u ruských filmů:

Vydrž, přece to nemůže být tak blbý až do konce.

+2/0
10.5.2014 22:20

A51n49d52r32e32j 46S78u16c68h22á52n95e90k 7585718578302

Tezko rict, uvidime dal, hrali famozne v obrane, ale mozna to bylo hodne spatnym utokem Wizards. Ale pod kosem to odbranili neskutecne. R^

0/0
10.5.2014 13:29

J18i35ř55í 55D57u79š47á11n65e50k 4852397339598

Podle mě se pomalu zvedají. Pořád je to v útoku dost upracované, ale West si pořád uhraje to svoje, Hibbert se probral z hiber(t)nace a v útoku se snaží a celkově v tom útoku bojujou. Včera hlavně začali hrát něco v obraně. Hlavně Hibbert tam odvedl parádní práci, když několikrát skvěle vypomohl. Problémy měli jenom když se Wall rozběhl a napálil to rovnou ke koši, to končilo většinou And one. No a o WHS škoda mluvit. Obecně už jim to nejde takl lehce jako s Bulls. Už je vidět, že "musej", protože už něco jde. Včera měli klasickej zápas blbec od poloviny druhé čvtrky. Nené byl včera marnej z long a mid-range. Gortat tam vymyslel pár hloupejch ztrát a Beal se taky dlouho nemohl vůbec trefit. Uvidíme jak to bude ve 4 zápase.

J45i89ř10í 72D55u85š55á93n69e15k 4312657949928

Nevěřím, že by blázen Russel hrál tak, že ho chválíš. No, musím se na to podívat.

0/0
10.5.2014 16:21

K76a44r61e75l 49Č90e12r66m16á58k 5385727600216

Westbrook už má v tomto PO pomalu víc dobrých zápasů, než kolik jich měl za celou sezónu.