Nový král snookeru Selby splnil přání otce, stal se šampionem

Snooker má nového krále, mistrem světa 2014 se stal Mark Selby. Ve finále porazil nejlepšího z nejlepších Ronnieho O'Sullivana 18:14. Jeho vítězství, které oslavil dvojitým zapumpováním zatnutou pěstí a hlasitým výkřikem, uzavřelo příběh jednoho z největších návratů do zápasu turnajové historie a splněného snu.

V76á66c27l62a20v 70M38a50r69e34t51h 3743246638605

Já jsem si přál, aby finále hráli Sullivan a Robertson.

Ale Selby mě překvapil, hrál výborně a titul si zasloužil.

Těším se na příští rok

0/0
7.5.2014 21:21

C44t33i69b88o98r 14P39a37l50í84k 9322870

Moc hezký článek. Byl to nádherný zápas, vyhrál můj nejoblíbenější hráč, fandím mu léta...

+1/0
7.5.2014 20:51

B27á50r62a 19T85e51s94n44e19r53o73v96á 5755470194329

Já chtěla finále Ronnie vs. Neil. Ale co už, gratulace Markovi, zasloužil si to.

0/0
7.5.2014 19:09

F16i10l22i15p 77Z19a97b34a 5679907596718

Pro mne finále snů, moji dva nejoblíbenější, i když o prsa asijské ženy sem víc fandil Ronniemu ale i tak dechberouci match.

+2/0
7.5.2014 18:36

T33o30n78í94k 40K18u20t62t58m61a35n38n 6273108742

Já teda fandil Ronniemu, je jeden z mála, který baví nejenom hrou, ale ve finále se střetli dva velcí sympaťáci, tak mi to bylo vcelku jedno. První den byl trošku nudnější, včerejšek to ale vynahradil. Jinak super, že se na idnes objevuje i snooker :)

+8/0
7.5.2014 18:02

A44n74d15r29e26j 23K16r38á29l 7545756515845

Diky za pekny clanek, fandim mu uz leta. Nejvetsi sympatak.

+2/0
7.5.2014 18:00

J12a78n34a 26F22i42s67c38h91e26r31o84v95á 9169638612726

Na prvním snímku je O'Sullivan, ne Mark Selby.

+3/0
7.5.2014 17:38

J95o22s57e60f 67N32o78v61á93k 6213260912589

Možná by stálo za to shrnout trošku celý turnaj, připomenou sté century Robertsona v sezoně....anebo radši ne