Nový král snookeru Selby splnil přání otce, stal se šampionem

Snooker má nového krále, mistrem světa 2014 se stal Mark Selby. Ve finále porazil nejlepšího z nejlepších Ronnieho O'Sullivana 18:14. Jeho vítězství, které oslavil dvojitým zapumpováním zatnutou pěstí a hlasitým výkřikem, uzavřelo příběh jednoho z největších návratů do zápasu turnajové historie a splněného snu.

V47á14c39l68a70v 92M13a71r29e91t85h 3523136408555

Já jsem si přál, aby finále hráli Sullivan a Robertson.

Ale Selby mě překvapil, hrál výborně a titul si zasloužil.

Těším se na příští rok

0/0
7.5.2014 21:21

C76t89i96b65o59r 13P52a78l87í23k 9982570

Moc hezký článek. Byl to nádherný zápas, vyhrál můj nejoblíbenější hráč, fandím mu léta...

+1/0
7.5.2014 20:51

B44á35r27a 51T87e78s81n50e12r61o76v76á 5945170134569

Já chtěla finále Ronnie vs. Neil. Ale co už, gratulace Markovi, zasloužil si to.

0/0
7.5.2014 19:09

F22i25l35i91p 41Z38a33b47a 5169397776368

Pro mne finále snů, moji dva nejoblíbenější, i když o prsa asijské ženy sem víc fandil Ronniemu ale i tak dechberouci match.

+2/0
7.5.2014 18:36

T93o34n51í55k 71K45u68t46t12m50a96n72n 6313898532

Já teda fandil Ronniemu, je jeden z mála, který baví nejenom hrou, ale ve finále se střetli dva velcí sympaťáci, tak mi to bylo vcelku jedno. První den byl trošku nudnější, včerejšek to ale vynahradil. Jinak super, že se na idnes objevuje i snooker :)

+8/0
7.5.2014 18:02

A24n22d30r70e52j 10K94r66á71l 7865166255165

Diky za pekny clanek, fandim mu uz leta. Nejvetsi sympatak.

+2/0
7.5.2014 18:00

J11a79n45a 58F10i54s55c76h20e31r14o58v47á 9669548702286

Na prvním snímku je O'Sullivan, ne Mark Selby.

+3/0
7.5.2014 17:38

J61o70s51e83f 18N34o84v67á35k 6363970662789

Možná by stálo za to shrnout trošku celý turnaj, připomenou sté century Robertsona v sezoně....anebo radši ne