Soukalová hájí 4. místo ve Světovém poháru. Ale k dobru má jen 9 bodů

Slovenská biatlonistka Anastasia Kuzminová vyhrála při pohárovém finále v Oslu stíhací závod Světového poháru. Českým biatlonistkám se nevedlo při střelbě. Gabriela Soukalová jela šestkrát trestný okruh a skončila čtrnáctá, Veronika Vítková obsadila se čtyřmi nezdary 26. příčku.

L66u23k54á44š 88V80l96k 2461129634546

Já to vidím jasně komu přát vítězství v celkovém seriálu SP. A sice klasický důvod: fandím tomu kdo vyhrál v kariéře méně. :) Kaisa je jen o 2 roky mladší. Takže v tom jsou na tom s Torou podobně. Obě vyhráli 1x světový pohár (Kaisa 10/11, Tora 12/13). Ale Tora má individuálních vítězství/stupně vítězů 28/69, a Kaisa 8/34. Medaile z MS také drtivě vede Tora 18 (individual i štafety), a Kaisa 3...

T14o24m34á36š 35B25r92a83b85e98c 2578596825256

Na druhou stranu, když už si někdo hraje na experta v biatlonu, tak ty výsledky mohl poskytnout. Tak zase v biatlonu to ještě jde, cyklistice dělá svými články mnohdy ještě vetší škodu

0/0
22.3.2014 21:37

M82i60l42a88n 37Š20m61o54l66í40k 3617174532260

Běžecky to nebylo špatný od Gábi, ale co se s ní děje od olympiády na těch ležkách, který dřív měla docela jistý, těžko říct. Asi ani ona sama neví. No snad se na zítra líp vyspí, Vilukhina má na konci sezony výbornou formu, bude to ukrutně těžký.

O29l76d13ř44i30c52h 40H21r65e88j19s37e51m49n59o57u 6932733274707

Njn, střílí pomalu a ještě blbě. Na tom musí Gábina a nejen ona přes léto zapracovat.

0/0
22.3.2014 15:21

M76i75c92h87a18l 19Z14e20t79e27k 3308482900717

Je to jednoduché - na ležkách se musí trefit  do menšího terče. Na stojkách, i když je to méně pohodlné, do většího, proto ty rozdíly. Bylo to stejné i na olympiádě.;-)

0/0
22.3.2014 17:38

M42a77r62t94i40n 64Č23a15r51n14e11c22k98ý 2375554549495

Ta střelba byla velká bída. Nejen to, jak byla nepřesná, ale taky jak byla pomalá. Jedna z nejpomalejších v celém startovním poli.

0/0
22.3.2014 14:24

M46i32l74a70n 53Š83m25o35l21í47k 3307404482670

Ta rychlost je ale standard, Gábi jinak nestřílí.

0/0

K70a45r78e17l 81S94e97m43e61r57á71d 6338870860951

V e stříbrném mas. závodě na OH jedna ležka 23 vteřin !, ale to byla fakt výjimka, ale jinak už se dostala někam ke 30 sec. , dneska bída.

M27i91c73h13a45l 40Z75e29t30e73k 3598502130697

Pomalá střelba by nevadila, kdyby nestřílela vedle. Takhle promarní čas 2x - jednou na střelnici, podruhé na trestné smyčce;-).

0/0
22.3.2014 17:40

J27i98ř29í 94K37l39i11m71e65š 9161701834539

Jo, ještě jeden postřeh, toho komentátora by měla ČT vyměnit, tolik kravin co zase napovídal, je na pováženou. Počítat neumí, občas mele hlouposti a blbosti, kazí dojemRv

J55i89ř73í 36M79a55r97e10k 7671974193394

Žel Rejman se komentovat biatlon asi nenaučí.

0/0
22.3.2014 20:52

J27i54ř36í 66K42l60i85m54e50š 9111841124229

Já bych přál vítězství ve SP Toře, ale myslím, že to Kaisa nepustí. Ale víc mne zajímá jestli naše holky udrží pozice. Když Verča zastřílí, mohla by jít kousíček dopředu a GS 4 flek snad udrží:-)

0/0
22.3.2014 14:17

J88i35ř62í 11K98l51i79m19e20š 9261741414449

Ach, ta střelba...., ale stejně se na to dobře kouká:-)

+1/−1
22.3.2014 14:14

M14i97c32h77a60l 89Z47e97t94e88k 3378402870917

IMO byl tenhle závod největším zklamáním pro samotnou Darju. Tolik minel si na startu určitě nepřipouštěla..... ;-)

0/0
22.3.2014 14:06

M70i74l49a53n 14Š71m23o89l29í45k 3987684552380

Tak 6 je i na ni dost, ale ty 3 minely na poslední stojce bejvaly od ní docela častý. Až na oly začla střílet tak skvěle.

0/0
22.3.2014 15:22

L30u17k38á60š 34S97m55ě86t32á71k 3506947644246

Na to kolik udělala Gabča chyb, tak je to čtrnácté místo, ještě zázrak. No a drama o čtvrté místo bude ještě pokračovat, Gábina má už jen pouze 9 bodů náskok na Viluchinovou, Eckhoffová už je jenom přeci trošku dál. No tak hlavně zítra zvládnout tu střelbu! R^

+2/−1
22.3.2014 13:46

J92a45n 34Č70a20p59e19k 6438695716693

To nevadí, hlavně že je pořád nejkrásnější ♡

+2/−2

O69l30d24ř77i86c78h 90B43í18l77ý 7878595764156

Pěkný drama, poslední závod Tory bude strhujícím soubojem o vítězku SP :-)   Darja se dneska pěkně odstřelila :-/

+3/−1
22.3.2014 13:42

M89i45c82h52a76l 13Š19í16m98a 4950820205376

Lepší závěr sezóny si snad ani nelze představit! Nejradši bych byl, kdyby se to jelo už dneska, jak jsem zvědavý, kdo sezónu vyhraje. A to ani nevím, komu to přát víc a proč. I když, Tora se loučí a byl by to domácí happyend jako hrom.

+2/0
22.3.2014 13:54

O57l94d29ř85i46c66h 89B63í76l41ý 7198455924586

to by byl ukázkovej happyend. Těžko říct, Kaisa je v běžeckým laufu, ale Tora je stabilnější běžkyně. Nicméně bude to luxusní rozloučení s parádní biatlonovou sezónou

+2/0
22.3.2014 14:00

O60l56d46ř15i85c56h 65B30í24l36ý 7908915684606

stabilnější střelkyně

0/0

L63e31n27k93a 75J50a42c48k88o90v50á 5927858503232

Taky jsem zvědavá, na rozdíl od chlapů, kdy už je vítěz jasný, tady to bude ještě hodně zajímavé. Já to hrozně Toře přeju a doufám, že se o to náležitě popere, ale mám takové tušení, že Kaisa, byť hodně těsně, vyhraje, ale uvidíme zítra. Rozhodně to bude velký boj.