Soukalová hájí 4. místo ve Světovém poháru. Ale k dobru má jen 9 bodů

Slovenská biatlonistka Anastasia Kuzminová vyhrála při pohárovém finále v Oslu stíhací závod Světového poháru. Českým biatlonistkám se nevedlo při střelbě. Gabriela Soukalová jela šestkrát trestný okruh a skončila čtrnáctá, Veronika Vítková obsadila se čtyřmi nezdary 26. příčku.

L78u10k63á21š 46V26l93k 2751819974526

Já to vidím jasně komu přát vítězství v celkovém seriálu SP. A sice klasický důvod: fandím tomu kdo vyhrál v kariéře méně. :) Kaisa je jen o 2 roky mladší. Takže v tom jsou na tom s Torou podobně. Obě vyhráli 1x světový pohár (Kaisa 10/11, Tora 12/13). Ale Tora má individuálních vítězství/stupně vítězů 28/69, a Kaisa 8/34. Medaile z MS také drtivě vede Tora 18 (individual i štafety), a Kaisa 3...

T47o19m56á17š 50B21r11a87b96e56c 2948626205926

Na druhou stranu, když už si někdo hraje na experta v biatlonu, tak ty výsledky mohl poskytnout. Tak zase v biatlonu to ještě jde, cyklistice dělá svými články mnohdy ještě vetší škodu

0/0
22.3.2014 21:37

M14i50l94a12n 52Š81m11o46l18í62k 3127344602420

Běžecky to nebylo špatný od Gábi, ale co se s ní děje od olympiády na těch ležkách, který dřív měla docela jistý, těžko říct. Asi ani ona sama neví. No snad se na zítra líp vyspí, Vilukhina má na konci sezony výbornou formu, bude to ukrutně těžký.

O37l54d61ř51i24c64h 55H52r64e25j63s76e77m72n23o57u 6242683634827

Njn, střílí pomalu a ještě blbě. Na tom musí Gábina a nejen ona přes léto zapracovat.

0/0
22.3.2014 15:21

M60i74c66h74a94l 37Z95e39t59e39k 3678572890397

Je to jednoduché - na ležkách se musí trefit  do menšího terče. Na stojkách, i když je to méně pohodlné, do většího, proto ty rozdíly. Bylo to stejné i na olympiádě.;-)

0/0
22.3.2014 17:38

M86a80r62t20i47n 18Č96a64r69n22e24c90k98ý 2705264269735

Ta střelba byla velká bída. Nejen to, jak byla nepřesná, ale taky jak byla pomalá. Jedna z nejpomalejších v celém startovním poli.

0/0
22.3.2014 14:24

M48i95l78a25n 98Š57m32o90l83í96k 3977614342380

Ta rychlost je ale standard, Gábi jinak nestřílí.

0/0

K81a24r67e35l 14S59e58m97e51r67á68d 6748940570781

V e stříbrném mas. závodě na OH jedna ležka 23 vteřin !, ale to byla fakt výjimka, ale jinak už se dostala někam ke 30 sec. , dneska bída.

M79i24c50h11a86l 19Z41e50t72e74k 3578142720117

Pomalá střelba by nevadila, kdyby nestřílela vedle. Takhle promarní čas 2x - jednou na střelnici, podruhé na trestné smyčce;-).

0/0
22.3.2014 17:40

J30i45ř45í 98K88l20i69m38e97š 9931851354989

Jo, ještě jeden postřeh, toho komentátora by měla ČT vyměnit, tolik kravin co zase napovídal, je na pováženou. Počítat neumí, občas mele hlouposti a blbosti, kazí dojemRv

J41i59ř77í 32M10a77r37e41k 7541664623364

Žel Rejman se komentovat biatlon asi nenaučí.

0/0
22.3.2014 20:52

J53i25ř91í 91K74l84i95m43e75š 9211971754489

Já bych přál vítězství ve SP Toře, ale myslím, že to Kaisa nepustí. Ale víc mne zajímá jestli naše holky udrží pozice. Když Verča zastřílí, mohla by jít kousíček dopředu a GS 4 flek snad udrží:-)

0/0
22.3.2014 14:17

J78i47ř23í 86K25l57i60m91e16š 9961261584939

Ach, ta střelba...., ale stejně se na to dobře kouká:-)

+1/−1
22.3.2014 14:14

M53i91c56h85a79l 29Z24e14t88e73k 3418902560717

IMO byl tenhle závod největším zklamáním pro samotnou Darju. Tolik minel si na startu určitě nepřipouštěla..... ;-)

0/0
22.3.2014 14:06

M32i81l45a62n 21Š63m45o83l29í76k 3487474682460

Tak 6 je i na ni dost, ale ty 3 minely na poslední stojce bejvaly od ní docela častý. Až na oly začla střílet tak skvěle.

0/0
22.3.2014 15:22

L76u59k70á98š 44S87m14ě76t28á70k 3316347444576

Na to kolik udělala Gabča chyb, tak je to čtrnácté místo, ještě zázrak. No a drama o čtvrté místo bude ještě pokračovat, Gábina má už jen pouze 9 bodů náskok na Viluchinovou, Eckhoffová už je jenom přeci trošku dál. No tak hlavně zítra zvládnout tu střelbu! R^

+2/−1
22.3.2014 13:46

J31a75n 89Č14a78p94e48k 6378705226953

To nevadí, hlavně že je pořád nejkrásnější ♡

+2/−2

O81l54d16ř33i19c18h 29B57í25l68ý 7108685644716

Pěkný drama, poslední závod Tory bude strhujícím soubojem o vítězku SP :-)   Darja se dneska pěkně odstřelila :-/

+3/−1
22.3.2014 13:42

M84i49c97h46a86l 40Š45í72m40a 4150340375216

Lepší závěr sezóny si snad ani nelze představit! Nejradši bych byl, kdyby se to jelo už dneska, jak jsem zvědavý, kdo sezónu vyhraje. A to ani nevím, komu to přát víc a proč. I když, Tora se loučí a byl by to domácí happyend jako hrom.

+2/0
22.3.2014 13:54

O76l55d50ř93i14c64h 75B35í78l83ý 7288135114306

to by byl ukázkovej happyend. Těžko říct, Kaisa je v běžeckým laufu, ale Tora je stabilnější běžkyně. Nicméně bude to luxusní rozloučení s parádní biatlonovou sezónou

+2/0
22.3.2014 14:00

O64l79d84ř46i36c91h 66B90í63l12ý 7638395174706

stabilnější střelkyně

0/0

L53e43n39k76a 68J24a25c91k48o43v31á 5837458683832

Taky jsem zvědavá, na rozdíl od chlapů, kdy už je vítěz jasný, tady to bude ještě hodně zajímavé. Já to hrozně Toře přeju a doufám, že se o to náležitě popere, ale mám takové tušení, že Kaisa, byť hodně těsně, vyhraje, ale uvidíme zítra. Rozhodně to bude velký boj.