Soukalová hájí 4. místo ve Světovém poháru. Ale k dobru má jen 9 bodů

Slovenská biatlonistka Anastasia Kuzminová vyhrála při pohárovém finále v Oslu stíhací závod Světového poháru. Českým biatlonistkám se nevedlo při střelbě. Gabriela Soukalová jela šestkrát trestný okruh a skončila čtrnáctá, Veronika Vítková obsadila se čtyřmi nezdary 26. příčku.

L82u19k89á15š 97V34l65k 2171189234876

Já to vidím jasně komu přát vítězství v celkovém seriálu SP. A sice klasický důvod: fandím tomu kdo vyhrál v kariéře méně. :) Kaisa je jen o 2 roky mladší. Takže v tom jsou na tom s Torou podobně. Obě vyhráli 1x světový pohár (Kaisa 10/11, Tora 12/13). Ale Tora má individuálních vítězství/stupně vítězů 28/69, a Kaisa 8/34. Medaile z MS také drtivě vede Tora 18 (individual i štafety), a Kaisa 3...

T51o40m65á57š 85B22r74a66b26e98c 2858866145956

Na druhou stranu, když už si někdo hraje na experta v biatlonu, tak ty výsledky mohl poskytnout. Tak zase v biatlonu to ještě jde, cyklistice dělá svými články mnohdy ještě vetší škodu

0/0
22.3.2014 21:37

M31i98l38a39n 95Š12m63o45l17í73k 3367134662800

Běžecky to nebylo špatný od Gábi, ale co se s ní děje od olympiády na těch ležkách, který dřív měla docela jistý, těžko říct. Asi ani ona sama neví. No snad se na zítra líp vyspí, Vilukhina má na konci sezony výbornou formu, bude to ukrutně těžký.

O50l17d26ř42i45c28h 39H52r16e51j60s62e73m43n15o33u 6912303814557

Njn, střílí pomalu a ještě blbě. Na tom musí Gábina a nejen ona přes léto zapracovat.

0/0
22.3.2014 15:21

M93i24c65h94a58l 67Z42e46t91e64k 3878312730667

Je to jednoduché - na ležkách se musí trefit  do menšího terče. Na stojkách, i když je to méně pohodlné, do většího, proto ty rozdíly. Bylo to stejné i na olympiádě.;-)

0/0
22.3.2014 17:38

M23a37r89t41i89n 83Č36a37r45n19e52c73k54ý 2375534159525

Ta střelba byla velká bída. Nejen to, jak byla nepřesná, ale taky jak byla pomalá. Jedna z nejpomalejších v celém startovním poli.

0/0
22.3.2014 14:24

M29i34l75a50n 35Š51m31o82l77í84k 3927594512620

Ta rychlost je ale standard, Gábi jinak nestřílí.

0/0

K39a87r16e30l 77S42e59m40e97r28á65d 6778550510831

V e stříbrném mas. závodě na OH jedna ležka 23 vteřin !, ale to byla fakt výjimka, ale jinak už se dostala někam ke 30 sec. , dneska bída.

M97i43c77h93a55l 23Z85e47t17e74k 3728912880367

Pomalá střelba by nevadila, kdyby nestřílela vedle. Takhle promarní čas 2x - jednou na střelnici, podruhé na trestné smyčce;-).

0/0
22.3.2014 17:40

J56i84ř56í 95K78l98i65m79e98š 9721391934429

Jo, ještě jeden postřeh, toho komentátora by měla ČT vyměnit, tolik kravin co zase napovídal, je na pováženou. Počítat neumí, občas mele hlouposti a blbosti, kazí dojemRv

J96i27ř23í 29M78a68r51e40k 7401884893584

Žel Rejman se komentovat biatlon asi nenaučí.

0/0
22.3.2014 20:52

J55i27ř43í 14K63l61i79m95e56š 9731811104899

Já bych přál vítězství ve SP Toře, ale myslím, že to Kaisa nepustí. Ale víc mne zajímá jestli naše holky udrží pozice. Když Verča zastřílí, mohla by jít kousíček dopředu a GS 4 flek snad udrží:-)

0/0
22.3.2014 14:17

J70i36ř70í 96K71l95i50m11e90š 9821811594199

Ach, ta střelba...., ale stejně se na to dobře kouká:-)

+1/−1
22.3.2014 14:14

M24i72c47h59a12l 13Z82e52t71e80k 3518822300477

IMO byl tenhle závod největším zklamáním pro samotnou Darju. Tolik minel si na startu určitě nepřipouštěla..... ;-)

0/0
22.3.2014 14:06

M57i10l27a33n 44Š22m39o18l42í79k 3437674912490

Tak 6 je i na ni dost, ale ty 3 minely na poslední stojce bejvaly od ní docela častý. Až na oly začla střílet tak skvěle.

0/0
22.3.2014 15:22

L56u64k44á60š 53S54m46ě17t58á96k 3706787274466

Na to kolik udělala Gabča chyb, tak je to čtrnácté místo, ještě zázrak. No a drama o čtvrté místo bude ještě pokračovat, Gábina má už jen pouze 9 bodů náskok na Viluchinovou, Eckhoffová už je jenom přeci trošku dál. No tak hlavně zítra zvládnout tu střelbu! R^

+2/−1
22.3.2014 13:46

J97a54n 29Č23a51p58e91k 6108725596473

To nevadí, hlavně že je pořád nejkrásnější ♡

+2/−2

O46l79d16ř40i66c25h 44B20í42l94ý 7168465894386

Pěkný drama, poslední závod Tory bude strhujícím soubojem o vítězku SP :-)   Darja se dneska pěkně odstřelila :-/

+3/−1
22.3.2014 13:42

M75i10c50h51a29l 61Š65í94m91a 4190860595296

Lepší závěr sezóny si snad ani nelze představit! Nejradši bych byl, kdyby se to jelo už dneska, jak jsem zvědavý, kdo sezónu vyhraje. A to ani nevím, komu to přát víc a proč. I když, Tora se loučí a byl by to domácí happyend jako hrom.

+2/0
22.3.2014 13:54

O25l43d56ř56i90c84h 23B17í73l40ý 7758905814366

to by byl ukázkovej happyend. Těžko říct, Kaisa je v běžeckým laufu, ale Tora je stabilnější běžkyně. Nicméně bude to luxusní rozloučení s parádní biatlonovou sezónou

+2/0
22.3.2014 14:00

O67l83d51ř91i18c39h 83B75í58l50ý 7588535964816

stabilnější střelkyně

0/0

L51e87n95k53a 17J94a28c76k85o48v24á 5617768313112

Taky jsem zvědavá, na rozdíl od chlapů, kdy už je vítěz jasný, tady to bude ještě hodně zajímavé. Já to hrozně Toře přeju a doufám, že se o to náležitě popere, ale mám takové tušení, že Kaisa, byť hodně těsně, vyhraje, ale uvidíme zítra. Rozhodně to bude velký boj.