James při návratu do Clevelandu zářil, za první čtvrtinu dal 25 bodů

Basketbalisté Miami zvítězili v Clevelandu 100:96 i díky 43 bodům LeBrona Jamese, jenž v úterním utkání NBA proti svému někdejšímu týmu nastřílel 25 bodů během prvních dvanácti minut.

M43a80r19t42i82n 68Č51a68r11n86e59c28k86ý 2715614699455

Tahle výhra Knicks se mi  teda vůbec nehodí.Každopýdně už se opravdu nedivím, že se Hate nijak nehoní za prvním místem východu. Tuhle Indianu si namažou na chleba i s tím, co teď Hate hrají.

0/0
20.3.2014 3:42

J73a81k55u53b 26K40o89r15f 7958190337531

Pacers hrajou fakt spatne. Sice ted nejaky zapasy vyhrali, ale jakym zpusobem - tymy, ktery by meli prejizdet o tridu, tak pretlaci v prodlouzeni a nebo se s nima tahaji v koncovce o kazdej bod.

Zacinam z toho byt mesic pred playoff trochu nervozni.

Ok, to zodpovídá mou otázku, jestli si to stáhnout nebo ne... ;-D

Btw Pelicans vedli 5,5 min před koncem o 3 a pak dali za 5 min snad jen dva body... Rv A to jsem se tak těšil, že Raptors rupnou.

0/0
20.3.2014 3:23

M89a69r28t59i40n 26Č68a28r43n24e97c66k30ý 2255274639345

Tohle už vypadá na kariéru chýlící se ke konci Bynum (knee) had his right knee drained Monday, and was concerned as it was the most fluid he's had there since the 2010 NBA Finals, the Pacers' official site reports.

0/0
19.3.2014 18:59

J38a76k74u56b 75K63o41r42f 7158480727811

To pro playoff nevypada dobre... Zacinam si predstavovat, jak jeho role v tymu muze v playoff vypadat - vzdyt on neodehraje vic nez tak dva zapasy v serii.

0/0
19.3.2014 19:10

J55o51s10e18f 70Š70e77m50e23l66í94k 7829741180587

A LBJ nepřestal až do konce. Dokonce ještě v poslední čtvrtce dal šest bodů ! Všechno ze šestek.

0/0
19.3.2014 18:19

T55a58d90e60á23š 80A33n46t75ů51š72e23k 6167858263343

po čtvrtině/po půli měl trestné hody 1/5

0/0

M77a94r46t87i71n 96Č58a58r54n48e22c20k71ý 2805914809675

To byl jeden z nejzvláštnějších zápasů, které jsem viděl. V první čtvrtině James Cavs sám trhal na kusy, jako by říkal "rozmáčknu vás jak mouchu", ve druhí čtvrtině ubral plyn a ve druhém poločase v útoku prakticky nebyl na hřišti, vystřelil 3 střely zpod koše, v poslední čtvrtině v podstatě neměl snahu útočit, i když ho přebral třeba Jack nebo dokonce Dellavedova.