James při návratu do Clevelandu zářil, za první čtvrtinu dal 25 bodů

Basketbalisté Miami zvítězili v Clevelandu 100:96 i díky 43 bodům LeBrona Jamese, jenž v úterním utkání NBA proti svému někdejšímu týmu nastřílel 25 bodů během prvních dvanácti minut.

M81a90r74t48i19n 10Č78a30r87n79e72c74k96ý 2565724309605

Tahle výhra Knicks se mi  teda vůbec nehodí.Každopýdně už se opravdu nedivím, že se Hate nijak nehoní za prvním místem východu. Tuhle Indianu si namažou na chleba i s tím, co teď Hate hrají.

0/0
20.3.2014 3:42

J15a55k74u41b 82K96o41r64f 7538190577491

Pacers hrajou fakt spatne. Sice ted nejaky zapasy vyhrali, ale jakym zpusobem - tymy, ktery by meli prejizdet o tridu, tak pretlaci v prodlouzeni a nebo se s nima tahaji v koncovce o kazdej bod.

Zacinam z toho byt mesic pred playoff trochu nervozni.

Ok, to zodpovídá mou otázku, jestli si to stáhnout nebo ne... ;-D

Btw Pelicans vedli 5,5 min před koncem o 3 a pak dali za 5 min snad jen dva body... Rv A to jsem se tak těšil, že Raptors rupnou.

0/0
20.3.2014 3:23

M66a81r36t18i98n 94Č10a19r57n54e90c80k90ý 2965164469105

Tohle už vypadá na kariéru chýlící se ke konci Bynum (knee) had his right knee drained Monday, and was concerned as it was the most fluid he's had there since the 2010 NBA Finals, the Pacers' official site reports.

0/0
19.3.2014 18:59

J92a95k63u68b 56K23o80r92f 7568570107981

To pro playoff nevypada dobre... Zacinam si predstavovat, jak jeho role v tymu muze v playoff vypadat - vzdyt on neodehraje vic nez tak dva zapasy v serii.

0/0
19.3.2014 19:10

J74o63s23e22f 15Š62e24m85e48l55í67k 7439241380247

A LBJ nepřestal až do konce. Dokonce ještě v poslední čtvrtce dal šest bodů ! Všechno ze šestek.

0/0
19.3.2014 18:19

T91a25d81e35á40š 27A29n92t68ů63š27e20k 6687558243513

po čtvrtině/po půli měl trestné hody 1/5

0/0

M46a10r19t82i90n 76Č68a85r43n90e60c61k46ý 2385294549275

To byl jeden z nejzvláštnějších zápasů, které jsem viděl. V první čtvrtině James Cavs sám trhal na kusy, jako by říkal "rozmáčknu vás jak mouchu", ve druhí čtvrtině ubral plyn a ve druhém poločase v útoku prakticky nebyl na hřišti, vystřelil 3 střely zpod koše, v poslední čtvrtině v podstatě neměl snahu útočit, i když ho přebral třeba Jack nebo dokonce Dellavedova.