Poosmé královnou. Sáblíková po čtvrtém místě v Heerenveenu vyhrála SP

Měla takový bodový náskok, že jí stačilo i páté místo. Martina Sáblíková nakonec na poslední trojce sezony v Heerenveenu obsadila 4. pozici, která ji vynesla mezi nezapomenutelné - česká rychlobruslařka poosmé celkově vyhrála Světový pohár na dlouhých tratích. A pak ukončila sezonu, mistrovství světa ve víceboji příští týden už nepojede.

J95i13ř34í 86V21á73v24r12a 8489628385922

KDO TO ŘÍKAL??? JÁ TO ŘÍKAL!!! MARTINA JE  N E L E P Š Í ! ! !

0/0
16.3.2014 1:00

Z21l46a51t49a 73Z98b43o68r73i58l92o19v40a 6460262695

Gratuluji.[>-]R^ Doufam jen, ze se v budoucnosti neujmou závody s hromadnym startem. To by mohlo ohrozit Martininu ZASLOUZENOU suverenitu.Vcera jsem zahledla na nemecke tv zavod s hromadnym startem /snad na 5000m, vyhrala Lollobrigida/-show na ukor sportovniho vykonu, taktizovaní a strkanice-uspeje ten, kdo se protlaci dopredu a zaroven ho nediskvalifikuji.Chapu, ze chteji tento sport ucinit vice atraktivnim, ale fér to není.A navic mi to pripada velmi nebezpecné...Zajímal by me nazor ostatnich, zejmena tech, kteri se tomuto sportu venuji.

0/0
15.3.2014 18:58

L66a40d42a 74N85o48v30a41k 4582573347

nevíte někdo, kolik závodnic celkem jezdí ve světovém poháru tratě 5000,- a 3000,- metrů...? Já jen jestli je to první místo z deseti.., nebo ze sta...

L26a19d89a 25N73o10v69a31k 4372933857

o mě tady nejde.. Chtěl jsem to vědět, abych měl představu o hodnotě těch výkonů.. Nicméně musim s tebou souhlasit, že jsem v životě ničeho většího nedosáhl..., je to smutné, ale nijak to nesouvisí s mojí otázkou..

0/0
17.3.2014 0:41

L64a64d55a 40N89o71v48a51k 4322263837

aha, tak jsem si to našel.. Závodí necelých 50 závodnic z celého světa..

0/0
17.3.2014 0:55

J31i43ř11í 59V84á53v17r23a 8789688675192

No, ten světový pohár je špička ledovce - jako v každém sportu. Zkus se přihlásit do diamantové ligy...