Poosmé královnou. Sáblíková po čtvrtém místě v Heerenveenu vyhrála SP

Měla takový bodový náskok, že jí stačilo i páté místo. Martina Sáblíková nakonec na poslední trojce sezony v Heerenveenu obsadila 4. pozici, která ji vynesla mezi nezapomenutelné - česká rychlobruslařka poosmé celkově vyhrála Světový pohár na dlouhých tratích. A pak ukončila sezonu, mistrovství světa ve víceboji příští týden už nepojede.

J33i87ř44í 12V76á77v13r82a 8929818235312

KDO TO ŘÍKAL??? JÁ TO ŘÍKAL!!! MARTINA JE  N E L E P Š Í ! ! !

0/0
16.3.2014 1:00

Z35l58a37t93a 71Z30b14o46r57i88l88o41v26a 6280272715

Gratuluji.[>-]R^ Doufam jen, ze se v budoucnosti neujmou závody s hromadnym startem. To by mohlo ohrozit Martininu ZASLOUZENOU suverenitu.Vcera jsem zahledla na nemecke tv zavod s hromadnym startem /snad na 5000m, vyhrala Lollobrigida/-show na ukor sportovniho vykonu, taktizovaní a strkanice-uspeje ten, kdo se protlaci dopredu a zaroven ho nediskvalifikuji.Chapu, ze chteji tento sport ucinit vice atraktivnim, ale fér to není.A navic mi to pripada velmi nebezpecné...Zajímal by me nazor ostatnich, zejmena tech, kteri se tomuto sportu venuji.

0/0
15.3.2014 18:58

L28a63d74a 63N29o72v61a30k 4362633637

nevíte někdo, kolik závodnic celkem jezdí ve světovém poháru tratě 5000,- a 3000,- metrů...? Já jen jestli je to první místo z deseti.., nebo ze sta...

L62a96d16a 66N18o66v82a89k 4812443617

o mě tady nejde.. Chtěl jsem to vědět, abych měl představu o hodnotě těch výkonů.. Nicméně musim s tebou souhlasit, že jsem v životě ničeho většího nedosáhl..., je to smutné, ale nijak to nesouvisí s mojí otázkou..

0/0
17.3.2014 0:41

L28a90d63a 98N59o66v77a51k 4882733727

aha, tak jsem si to našel.. Závodí necelých 50 závodnic z celého světa..

0/0
17.3.2014 0:55

J27i31ř34í 77V16á69v25r21a 8249298635322

No, ten světový pohár je špička ledovce - jako v každém sportu. Zkus se přihlásit do diamantové ligy...