Poosmé královnou. Sáblíková po čtvrtém místě v Heerenveenu vyhrála SP

Měla takový bodový náskok, že jí stačilo i páté místo. Martina Sáblíková nakonec na poslední trojce sezony v Heerenveenu obsadila 4. pozici, která ji vynesla mezi nezapomenutelné - česká rychlobruslařka poosmé celkově vyhrála Světový pohár na dlouhých tratích. A pak ukončila sezonu, mistrovství světa ve víceboji příští týden už nepojede.

J93i28ř39í 51V45á91v51r25a 8539738915212

KDO TO ŘÍKAL??? JÁ TO ŘÍKAL!!! MARTINA JE  N E L E P Š Í ! ! !

0/0
16.3.2014 1:00

Z57l71a64t25a 63Z51b96o76r45i72l86o81v55a 6570242505

Gratuluji.[>-]R^ Doufam jen, ze se v budoucnosti neujmou závody s hromadnym startem. To by mohlo ohrozit Martininu ZASLOUZENOU suverenitu.Vcera jsem zahledla na nemecke tv zavod s hromadnym startem /snad na 5000m, vyhrala Lollobrigida/-show na ukor sportovniho vykonu, taktizovaní a strkanice-uspeje ten, kdo se protlaci dopredu a zaroven ho nediskvalifikuji.Chapu, ze chteji tento sport ucinit vice atraktivnim, ale fér to není.A navic mi to pripada velmi nebezpecné...Zajímal by me nazor ostatnich, zejmena tech, kteri se tomuto sportu venuji.

0/0
15.3.2014 18:58

L37a38d35a 18N40o71v93a94k 4382643457

nevíte někdo, kolik závodnic celkem jezdí ve světovém poháru tratě 5000,- a 3000,- metrů...? Já jen jestli je to první místo z deseti.., nebo ze sta...

L27a98d69a 30N35o85v60a62k 4652133307

o mě tady nejde.. Chtěl jsem to vědět, abych měl představu o hodnotě těch výkonů.. Nicméně musim s tebou souhlasit, že jsem v životě ničeho většího nedosáhl..., je to smutné, ale nijak to nesouvisí s mojí otázkou..

0/0
17.3.2014 0:41

L87a26d57a 77N98o61v64a84k 4912403127

aha, tak jsem si to našel.. Závodí necelých 50 závodnic z celého světa..

0/0
17.3.2014 0:55

J33i46ř82í 23V76á33v44r41a 8919758935432

No, ten světový pohár je špička ledovce - jako v každém sportu. Zkus se přihlásit do diamantové ligy...