Maslákova odměna za zlato? Klid a řízek s bramborovým salátem, těší se

Kdo ho před startem potkal, divil se: Jak může být tak klidný? Pavla Masláka přitom čekal možná nejdůležitější den jeho atletické kariéry, finále čtyřstovky na halovém mistrovství světa v Sopotech. Vyrovnanost byla však jen zdánlivá. "Byl jsem děsně nervózní," přiznal sprinter už se zlatou medailí na krku. "Snažil jsem se relaxovat, hrát hry, koukal jsem se na film."

J27i64ř90í 22S76v67o26b82o38d98a 7959814534881

Teda to byl hustej záběr, jak namakaný černoši se snaží dohnat Masláka:-) Je fakt borec!!!;-)

+2/0
9.3.2014 21:06

M51i74c26h57a89l 67H32a96v58e82l 3490984

Výkon Pavla Masláka za 1, článek resp. rozhovor za 4- . Co asi autorka článku čekala za odpoveď na otázku: "Jak jste si užil ceremoniál?" nebo "Jaké máte pocity?" A také jsem zvědav, kde vzala informaci, že finále halového mistrovství světa bylo v jeho čerstvých 23 letech nejdůležitejším závodem kariéry. To zní jako by zítra končil kariéru. Jako čtenáře, který se atletikou nijak zvlášť nezabývá, by mě spíše zajímalo, kdy a kde ho uvidíme na dalších závodech, jaký letošní závod považuje za vrchol sezóny a klidně se ho mohla zeptat, jestli to považuje zatím za největší úspěch kariéry...