Sdruženář Dvořák byl v Trondheimu devatenáctý, Portyk dvacátý

Čeští sdruženáři Miroslav Dvořák a Tomáš Portyk obsadili v závodě Světového poháru v Trondheimu 19. a 20. místo. Portyk předtím vyhrál úvodní skokanskou část, ale ve stopě tempo s nejlepšími běžci neudržel. Stejně jako minulý týden v Lahti vyhrál Johannes Rydzek z Německa.

J60a73k60u20b 40A71n27d36r92l21í34k 4685472762475

Na příští olympiádě to může být naše medailová naděje

0/0
7.3.2014 11:39

F37r20a55n54t88i33š59e75k 11K25l74o55z 7842975441631

17 let, první sezóna ve SP a hned do dvacítky. Je to borec. Velký talent. Určitě bude v budoucnu mezi nejlepšími vůbec.

+2/0
6.3.2014 17:50

J45a83n 65F71o84r49m67á76n74e94k 6483905665824

Měl by to zkusit jako Koivuranta. Možná by se jako skokan prosadil víc, než jako sdruženář

H36a49n77a 61U63l79r70y31c56h55o67v31á 9620963718898

A co? Já snad někde posuzuju, jak kdo běhá? Jen jsem konstatovala, že tak, jako zběhl ke skokům Koivuranta, tak ještě o něco dřív to udělal Matura. Nic víc a nic míň. Tak za co mínus?

+1/0
6.3.2014 19:56

L92i35b88o43r 85W69a59l39a13c75h 2378944129967

Není na takové soudy brzo,když je mu 17?

+3/0
6.3.2014 16:26

L73u52k79á66š 89C47i58e86s51l74a29r 6584728256445

Přesně tak, navíc není tak marný běžec. Tenhle kluk má velkou budoucnost a myslím, že po letech to je opět sdruženář, který může  prorazit.

+4/0
6.3.2014 16:43

M43i40c26h75a28l 98T86r11á33v34n16í70č15e13k 3708481768750

Mezi skokany je v Česku minimálně 6 lepších, navíc je mu 18, běh může ještě zlepšit, podívejte se na Lamyho. A co je podstatné! Koivuranta nepřešel mezi skokany, protože by chtěl, ale protože musel!