Vrabcová jen těsně za branami Top 10. V Lahti vyhrála Björgenová

Běžkyně na lyžích Eva Vrabcová-Nývltová také po olympijských hrách útočí na umístění ve světové Top 10. V závodě Světového poháru na 10 kilometrů volně jí v Lahti do elitní desítky chybělo pouze 6 vteřin, skončila jedenáctá.

O67t72t37o 60P29o52s20p15í15š52i60l 4344645947688

No, to srovnání Kaisy M. se světem je rozhodně zajímavé. Dlouhodobě patří k nejrychlejším mezi biatlonistkami, ale poslední dobou se s ní může v pohodě měřit i Gabča (několikrát byla i rychlejší). A to je letos ještě o fous rychlejší Darja.

+2/0
2.3.2014 14:37

L75u93d10ě43k 72P15o42k94o24r41n13ý 7683505193397

Je to po delší době konečně zajímavé měření špičky "hlaďařek" a biatlonistek. Kaisa rozhodně obstála a 6 místo nebylo daleko. Možná po tom trvalém střeleckém trápení na stojkách přemýšlí, že by změnila disciplínu. Daria by v bruslení specialistkám asi pěkně zatápěla.

+2/0
2.3.2014 15:40

K65a65r62e72l 78S71e96m91e92r66á26d 6778550670691

Gábina byla v Soči ještě o něco rychlejší než Kaisa. Do desítky ve světáku v pohodě - alespoň na kratších tratích. a taková Domračevová by proháněla i Norky s Kallaovou.