Biatlonista Soukup jednou minul a ve stíhače v Ruhpoldingu byl dvanáctý

Jen první rána z dvaceti šla mimo terč, jenže právě ta stála biatlonistu Jaroslava Soukupa ve stíhačce Světového poháru v německém Ruhpoldingu lepší umístění. Do závodu vyrážel jako nejlepší z Čechů na 10. místě, v cíli byl nakonec dvanáctý za suverénním vítězem Emilem Hegle Svendsenem z Norska.

O10l73d74ř67i11c88h 27B17í79l25ý 7508915904176

Král Emil a Královna Gabča !!!! fantazie, dokoukáno po víkendu na horách ze záznamů a musím smeknout před oběma. Tenhle lepší sníh Gabče vyloženě seděl a naše obavy o trochu ustupující formu vypadají jako liché, což jsem jen rád. Naopak Emil po slabším začátku sezóny začíná ukazovat, že forma opravdu přichází, tak ať vydrží !!!

+1/0
12.1.2014 22:00

P17e81t15r 28V64a77l69i58š 4475504278541

Já jsem myslel že jste byl osobně Ruhpoldinku,:-) když se tu neoběvovali Vaše komentáře, a vy jste si užíval na sněhu. Víkendové závody byly tentokrát opravdu zajímavé.

0/0
13.1.2014 14:36

O97l50d26ř75i91c78h 50B81í84l17ý 7698825244366

ta doba možná přijde, ale zatím radši dávám přednost vlastním aktivitám než jen sledování. A klidně mi tady tikejte, přijde mi to divný, když mi někdo na netu v diskuzi o sportu kterej všichni sledujeme vyká.

Nejhorší je dokoukávat to zpětně a nepodívat se na výsledky, pak by to už nebavilo :)

0/0
13.1.2014 19:08

M31i68c29h18a29l 62Š30í47m45a 4420500355346

Pokud se nepletu, jako že jsem to procházel docela pečlivě, tak Svendsen dnes zastřílel čistě v závodě jednotlivců poprvé od 13.3.2010 (kdy v Kontiolahti ve sprintu prohrál o šest sekund s Čerezovem), tj. po 1401 dnech! Asi by se slušelo mu pogratulovat.

+5/0
12.1.2014 16:10

P20ř79e28m52y51s73l 40Č25e13j64p 8468797698106

Jsou to bojovníci. Neztratí se, pěkný závod, vynikající výkony :o)

0/0
12.1.2014 15:09

P74e33t23r 95V85a62l56i76š 4475744598141

Další pěkný závod-žádná nuda.

Jarda dobře! Ondra i přes nezvyklé chyby na stojce stáhnul 14 míst-klobouk dolu.

Michal(Boušek) dnes čistě.Bohužel pomaleji, asi i vinou pádu, a manka po nemoci.

Vítěz "Supersvendsen". Super výkon Garaničev, Eder a hlavně T.Boe.R^

+2/0
12.1.2014 14:19

O83t35t65o 53P10o35s78p55í59š13i94l 4834785937878

Paradox, Ondrovi nevyšla ležka v individuálu, dnes ho o místo mezi prvními šesti připravila jeho silnější stojka. Běžecky předvedl supervýkon a třeba v porovnání s Jardou bylo vidět, že to jedno trestné kolo vždy dokázal skoro celé sjet za jeden okruh.

Ale klidně ať si nuly na střelnici nechá na olympiádu.:-)

0/0
12.1.2014 14:25

P92e25t96r 83V67a74l42i74š 4125204538681

Je to škoda. S čistou střelbou a tímto během by to byl super výsledek.

Přesně malinko smůli teď a na OH 0-0-0-0 a placka:-)

0/0
12.1.2014 14:45

T52o14m42á42š 53B91r46a89b15e58c 2588636205106

Po nemoci, a navíc potom daleko víc znát, když se den předtím jel individuál. I tak jel dobře. Měl jsem trochu obavy (i když copak já :-)), že když lehnul, odnesla to flinta. No naštěstí ne. U mě holky i kluci za víkend R^

0/0
12.1.2014 16:31

O24t49t71o 38P38o26s91p74í63š60i49l 4904915387518

Dneska parádní biatlonové výkony a po exhibici Gábiny podobně famózní jízdu předvedl Emil H. Svendsen.R^

Když se ale podíváme do statistik, tak naprosto úžasný závod odjel Tarjei Bö, běžecky smetl všechny ostatní, čistá střelba a posun ze 37. místa na 6.!!

Naši kluci zajeli tak dobře a zaslouží pochvalu, jen škoda toho karambolu Michala Šlesingra, kdy "zakopnul" o servismana a ještě zlomil hůlku před výjezdem do kopce. :(

+2/0
12.1.2014 14:12

O59t63t42o 56P65o36s50p27í69š51i91l 4424135817448

malá oprava: Tarjei smetl všechny časem stíhačky. Běžecky byl lepší jeho brácha...