Naděje volejbalistů na postup na mistrovství světa dostala tvrdou ránu

Šance volejbalových reprezentantů na postup na mistrovství světa mizí, s Nizozemskem prohráli v kvalifikačním utkání v Opavě 0:3. V sobotu je čeká ještě duel s Kyprem, který bude povinností porazit, a v neděli s největším favoritem, Bulharskem. Jistotu postupu má jen vítěz a nejlepší druhý tým z pěti kvalifikačních skupin.

D88a74n52i14e90l 24Z71í93k11a 8754755177423

Nechápu co tam předváděl ten rozhodčí ve druhém setu. Neříkám, že by to měla být výmluva, ale jeho sporné verdikty v koncovce setu prostě Nizozemcům velmi pomohli. Kdyby pískl naprosto jasnou nečistou nahrávku ve 3. setu tak jsme ho měli, ale to je to kdyby..

0/0
4.1.2014 11:19

T19o27m19á57š 62N77e39u29b15e62r 4714703213393

Oficiální zpráva na webu ČVS se opájí tím, že ještě není vše ztraceno, a že je teoretická naděje na postup.

Nehledě k tomu, že je tam z úst tiskového mluvčího stylistická perla: "Kvalifikační turnaj na mistrovství světa 2014 v Opavě má za sebou první den a první dvě utkání. Stejně tak je tomu také u kvalifikačního turnaje žen v Bulharsku.

Za hranicemi se bohužel českému volejbalu v pátek 3. ledna 2014 dařilo lépe."

J41a26r54o73s40l36a82v 74D53o91m93e56k 6479493839216

No ještě že to nedávali v televizi. To bych asi nadával, ale je to sport a soupeř byl zřejmě lepší.

0/0
4.1.2014 0:04

L80u43k78á83š 31H89a95r89t52m78a36n25n 7674242473733

a to hledání bojovné sestavy? Začít s Bartošem na bombě? Dát jej ven teprve po čtvrté jeho chybě? Široký měl jít ven asi taky dřív, Boulu měli přečteného...nakonec jeden slušný set, ale postup nejspíš v trapu :(