Moravec klesl z druhého na dvanácté místo. Suverénem víkendu byl Bö

Pozici na stupních vítězů, která mu patřila po sprintu, Ondřej Moravec ve stíhacím závodě biatlonistů v Le Grand Bornard nenavázal. Se dvěma chybami na střelnici klesl na 12. místo. Suverénem pohárového víkendu byl Nor Johannes Bö.

O76l82d35ř98i15c23h 86B96í79l96ý 7128605114946

Johannes si z celého víkendu udělal one man show R^ úžasný výkony. Ty jeho stojky to je fakt fantazie, chtělo by to, aby stáli s bráchou na 4 položce vedle sebe

0/0
15.12.2013 22:27

P55e16t49r 40V22a72l82i73š 4645334668381

ŠKODA. Ztráta pozic.Na střelnici Ondra M. dlouho-že by ta staronová spoušť?Být to bez chyb byl by výše, ale to je biatlon.Škoda, že ani Jarda S. nic oproti sprintu nevylepšil(o 2 místa).A spadnutí mimo  body u Michala K. špaténka -propad o 21 pozic.Oba 4 chyby.Škoda - příště.

J.Boe= biatlonová pohádka- Ta rychlost na obou stojkách-neuvěřitelné!!!O běhu ani nemluvě!

Dovolím si upozornit na 27 letého Nathana Smitha z Kanady- Dnes 8. místo a to s Dvěma chybama!!!!start z 16 pozice. V celkovém letošním hodnocení zatím nejlepší Kanaďan(LeGuellec letos zatím až třetí z Kanaďanů).

Přeju přijemnou vánoční biatlonovou přestávku.R^

+1/0
15.12.2013 17:27

T27o52m43á50š 67B78r90a10b58e47c 2738256215886

Tak dneska ten biatlon Ondrovi moc nechutnal. Běžecky špatně a i na střelnici strávil poměrně dost času. Škoda

J89i10ř55í 29L70i82e45t92a43v58e63c 8393989803579

Já jsem se na ten závod koukal a bylo jasně vidět, že soupeři Ondrovi ujížděli z kopce. Já bych si to vysvětlil tím, že tentokrát asi neměl úplně ideální lyže. Ale třeba to je jinak.