Strachová na úvod sezony v šesté desítce. Zato Dubovská má první body

Byl to její desátý start ve slalomu v Levi, 65 bran prvního kola však Šárce Strachové štěstí nepřineslo. Česká lyžařka skončila ve svém úvodním závodě Světového poháru na 54. místě. Naopak Martina Dubovská prošla poprvé v kariéře do druhého kola a nakonec obsadila 28. příčku. Nejrychlejší lyže měla Američanka Mikaela Shiffrinová, v minulé zimě majitelka malého Křišťálového globu za slalom.

P12e54t22r 70H54r15a87b78á56k 6870887132870

Podstatné je se zúčastnit, nikoliv vyhrát. Velká gratulace Šárko a příště to třeba bude 53.místo.

V85l86a98d89i17m85í71r 73H57o13l86ý 8754641446927

Paní Javůrková a pane Zíko, v čem nemám pravdu?

0/0
16.11.2013 17:23

D41a18n90i65e41l 53Z59í70k34a 8114745707723

Jo, neříkám, že nemáte pravdu. Jen nesouhlasím s takovejma blábolama :-)

M60i69l98a85n 39C89o53u67f52a68l 8163597873

Není to dlouho, co jsem od Záhrobské četl, jak se vzorně připravuje v Jižní americe na sezonu, jaké má cíle, dokonce v Soči by ráda medaili! Holt táta měl dříve odepnout opasek a promluvit jí do duše.

+9/−7
16.11.2013 12:22

M20i34l24a54n 34P64o81k38o75r16a 6819302474492

nojo, hlavně si rýpnout, že? a to, jaký byli podmínky asi nevíte, protože jste jen četl článek. Až se v dalších minimálně třech závodech nedostane do druhého kola , tak vám dám plus, teď je to od vás podpásovka z neznalosti ...

D70a19n33i18e32l 29Z12í76k15a 8654375317473

Gratulace Martině, akorát je to opravdu tím, že se změnili podmínky:-)

+1/0
16.11.2013 11:53

T40o95m27á41š 23B62r80a37b95e19c 2428666135466

A gratulace Martině Dubovské k postupu :-)R^.

I to možná trochu podporuje moji domněnku, že první kolo, hlavně jízdu holek okolo Šárky Záhrobské, dost ovlivnil protivítr v horní části sjezdovky

+1/0
16.11.2013 11:38

J44a67r21o76s61l27a31v 22V71o86l34e68k 2613135811626

njn.. veselý to není, doby kdy kralovala na předních místech jsou asi pryč - bůhví jestli je to kvůli operaci či rozchodu s otcem :-/

+3/−1
16.11.2013 11:18

T85o86m52á36š 49B87r82a10b87e92c 2638736175386

Podle mě to první kolo hodně ovlivnil vítr. Pět, šest holek, které startovaly za Šárkou, mělo v cíli ještě horší nebo srovnatelný čas. A ty slalomářky jezdit umí. Je divné ztratit tolik v první části, která je dost plochá. Další slalomářky už zase jezdily o dost lépe a holky okolo startovního čísla 30 měly první mezičas na úrovni Tiny Maze, která je druhá.

+2/−1
16.11.2013 11:17

J94a21r23o86s44l73a67v 30V69o19l69e77k 2773945281506

je to možný .. ta trať nahoře byla skoro po rovině.. nechápu proč start nebyl trochu níže

+1/0
16.11.2013 11:20

T74o55m67á44š 16B59r14a27b58e90c 2408716885776

Tak to by se asi udělalo při sjezdu či SG kvůli bezpečnosti. Při slalomu ne. Jinak je to pouze moje domněnka, ale bylo vidět, že v tu dobu foukalo proti dost. Ve spodní části po 2. mezičase už měla Šárka čas srovnatelný s ostatními nejlepšími a o dost lepší, než holky, které skončily v cíli před ní, ale které měly náskok z té horní poloviny

+2/0
16.11.2013 11:29

M27i43c28h18a23l 26T39r65á90v68n74í50č23e84k 3168781778230

Neviděl jsem to, ale něco za tím bude, protože opravdu nikdy jsem neviděl, aby závodnice okolo 50 nebo 60 zcela běžně jely lepší časy než světová špička...