Přichází Nikola. Mladá rychlobruslařka vstupuje do Světového poháru

Po Martině Sáblíkové a Karolíně Erbanové přivádí kouč Novák na scénu Světového poháru rychlobruslařek další dívku: Nikolu Zdráhalovou. Jak kdysi debutovaly v poháru její kolegyně?

J34a53r96o87s10l74a29v 10T93r15n27k28a 9365377512590

Bez úrážky - o sportu, kde od úplného začátku k desátému místu ve svěťáku stačí cca 18-24 měsíců, nemám valného mínění, ta konkurence je žalostná.

+3/−5
8.11.2013 12:31

Š37t70ě69p31á84n 73Š39e24v71e14l97a 2352429885760

A co potom takový Štybar? - cyklokros x silniční cyklistika

Já vím, je to pořád o šlapání na kole, ale to je případ i Erbanové, která patřila k nejrychlejším hokejistkám.

0/0
8.11.2013 12:44

L46u34k89á85š 78C63i74e97s35l30a57r 6504518356755

A na to jste přišel jak? Dostat se do top desítky trvá rok, i když samozřejmě pokud má člověk průpravu v jiném sportu tak je to snadnější. Ostatně i v takové Atletice byly případy kdy sportovec z jiného odvětví přestoupil na sprinty a po roce tréninku byl ve světové špičce. Kupříkladu Marion Jonesová, která byla basketbalistka nebo třeba američtí čtvrtkaří,kteří se často rekrutují z amerického fotbalu. Rychlobruslení má mnohem větší základnu, než třeba skoky na lyžích. Ostatně i v takovém hokeji získáme medaili snadnější než třeba v rychlobruslení, hokej taky hraje reálně 8 zemí, které mají šanci na výhru a to už hodně optimistický.

+1/0
8.11.2013 13:46

T50o49m38á14š 75N23e92u21b50e49r 4794673733383

Víte co? Vyberte si libovolnou trať a coby chlap zkuste do 8.11.2015 zajet na této trati čas na úrovni ženy na 10. místě v závodě Světového poháru.