Odhodlaná Kvitová v Istanbulu: Dnes ještě sezonu končit nechci

Vyjma fedcupového klání se v té situaci ocitá Petra Kvitová poprvé: ač včera prohrála, pořád může díky skupinovému hernímu systému na Turnaji mistryň dosáhnout na úspěch. Dnes večer (cca od 18.00 hod) bude v Istanbulu bojovat o semifinále s Němkou Angelique Kerberovou. A 23letá Češka si věří: "Sezonu ještě končit nechci."

J93a33n 51L90e94v92ý 7878361561966

Li Na právě postoupila.

0/0
25.10.2013 17:07

J98a31n 40L91e56v54ý 7798511321916

A s ní i Jankovič... Pokud Peťa vyhraje, půjde na Číňanku.

0/0
25.10.2013 17:32

M64i17r37o55s73l23a58v 45J62e36ž56e92k 8341166312248

Počkejte, která vyhraje první set a na tu si vsaďte. U žen bývá první set v drtivé většině případů rozhodující. Buď to bude typicky ženské skóre např. 6:0 2:6 6:2 nebo ve dvou setech. :-)

0/0
25.10.2013 13:10

L87e49n83k37a 83J59a57c23k73o59v13á 5387598843142

Jasně, viz. prohraný první set s Na Li v Pekingu a vyhraný zápas, nebo s Venus v Tokiu v posledních dvou turnajích...

0/0
25.10.2013 13:37

M89i92r81o41s86l94a95v 26J81e44ž52e72k 8291506162968

hraje se tie-break... v tomhle případě to bývá dost často opačně, která tenistka ho vyhraje, zpravidla druhý a třetí set prohraje, to už mám vypozorované ;-)

M76i32c65h98a52l 73K43u29c91h32t12a 6923414854382

Serenu už dávno měli přeřadit do chlapů.

0/−2
25.10.2013 11:29

J62i78ř67í 28R29i74c32h98t72e36r 4374804246138

Vysílá to Slovak sport, naladit lze na set top boxu,  ale podívaná to byla hrozná, Kvitová tahala nohy po kurtu a i když Wiliamsová je taky kus ženský tak v pohybu na kurtu byla jasně lepší.

0/−5
25.10.2013 8:55

J71a24r66o94s96l84a16v 54B59r37ü21m73m16e65r 7104763286

Zajímavý, že když Serena musela běhat, tak to byl vítězný míč pro Petru, pokud jej sama nezkazila.

+3/0
25.10.2013 9:28

J30i51ř24í 60B40r61a67b57e57c 3427989782472

Tak to jste asi viděl něco jiného. Petra byla dost dobrá, ale nešel jí return. A servis je na Serenu pořád málo.

+2/0
25.10.2013 10:05

V15l48a76d29i40m78í74r 89V40á86c59h17a 9282403169549

Já jen nechápu,že žádná běžně dostupná televize zápasy z Istanbulu nevysílá ????

+1/0
25.10.2013 8:48

P67a66v98e95l 17M17i38k10u51l40a 6628983476497

Mohla by alespoň některá z dostupných TV stanic vysílat tohle utkání? Dola rád bych jej sledoval.

+2/0
25.10.2013 7:56

J52a17k75u21b 31K72ř96í86ž35e31k 5111375

Všechny zápasy vysílá Slovak sport. Otázka je , jak je komu dostupný. Nechápu, proč Eurosport vrchol ženské sezony ignoruje...

+1/0
25.10.2013 8:04

V88á64c63l53a21v 31M60í12č88e74k 5103818397974

Od 16:00 vysílá všechna tři utkání TV Metropol. Nevím jestli to teď je Slovak sport, ale každopádně tam to uvidíte..:-)