Li Na má na Turnaji mistryň dvě výhry, Kerberová zničila Radwaňskou

Čínská tenistka Li Na si do Istanbulu přivezla výbornou formu. Ve čtvrtek vyhrála na Turnaji mistryň i druhý zápas, Srbku Jelenu Jankovičovou přemohla ve třech setech 6:3, 2:6, 6:3. Li Na vládne Bílé skupině a je blízko semifinále. Naopak Polka Agnieszka Radwaňská prohrála i potřetí, proti Angelique Kerberové získala jen čtyři gamy.

M79i42l80a11n 96K26l59u11s67o80ň 3375549700363

Bohužel dnes je černý Robocop opět naprogramován na vítězství...Bohužel pro Petru..A Kerberová je taky moc dobrá...No, uvidíme.

0/0
24.10.2013 21:20

M65a84r94i56e 62N46o88v59á20k81o18v33á 6399934528175

Je nádherný, když komentátoři na ES říkají, že Petra je jediná hráčka, která může serenu porazit. Źe na to má...R^

M68a79r96t57i14n10a 59H86á89j89k81o70v29á 6885926304165

paní Jurečková, vy jste opravdu troll. Jinak to není možné.

+2/0
24.10.2013 21:09

A25n73n76a 48J92u37r95e47č23k70o68v22á 2416812885204

Promiňte, ale Vy snad máte pocit, že Serenu může porazit? Neměla sebemenší šanci za celé utkání.

0/−3
24.10.2013 21:42

L95e45n69k23a 54J58a54c15k26o21v78á 5567988253732

A vy snad máte pocit, že když ji neporazila dneska, tak to znamená, že ji nemůže porazit nikdy?

+1/0
24.10.2013 22:20

M45a62r57i23e 55N48o19v29á85k69o61v65á 6869884278775

Honzo, prosím...napíšeš to samé na petřinu skupinu? Předpokládej, že Aga prohraje 0:2 a Petra prohraje 1:2...díkyR^

0/0
24.10.2013 19:48

V57a10c80l18a92v 56K59u92b69i25s 5311431769267

Pak Petre staci jakekoliv vitezstvi. Pokud by Aga vyhrala tak musi uhrat proti Kerber nebo Serene set.

J87a28n 37L92e11v97ý 7988431651516

pokud by Aga byla bývala vyhrála 2:1, set proti Sereně by Kvitové myslím nestačil, měly by obě s Kerber 3:4 na sety a rozhodovalo by procento gamů...

0/0
24.10.2013 19:58

M15a96r30i85e 32N86o84v19á52k45o74v71á 6439314118785

A chápu to dobře, že teď petře stačí set proti Sereni či Angelice? nebo potřebuje jednu jakoukoliv výhru?

0/0
24.10.2013 19:59

M74a15r52i45e 30N20o64v83á28k43o25v49á 6329254928245

Pardon za malá/velká písmena..blbne mi shift..musím koupit novou klávesku...

J27a41n 60L23e55v92ý 7708981281336

Petře teď stačí buď výhra proti Kerber, nebo jakákoli výhra proti Sereně a set proti Kerber. Nejvtipnější (a nejméně pravděpodobnou) variantou je 2:0 proti Sereně a 0:2 s Kerber, pak by rozhodovalo procento gamů = totální vabank ;-D

1. Errani vypadla

2. Li Na stačí vyhrát set proti Azarence, pokud by Azarenka vyhrála 2:0, musí doufat ve výhru Errani nad Jankovič.

3. Azarenka musí k jistotě postupu vyhrát 2:0 nad Li Na, pokud by vyhrála jen 2:1,  musí doufat ve výhru Errani nad Jankovič. Pokud prohraje, vypadává a postupuje Jankovič a Li Na

4. Jankovič stačí vyhrát nad Errani, pokud prohraje, pak potřebuje prohru Azarenky a stejně postoupí.

(za přechylování se omlouvám, píšu to jak se mi to líbí, vždycky se na tom stejně najde něco k vytknutí, ať už je to přechylované jakkoli)

+2/0
24.10.2013 18:47

V52l67a29d69i55m60í25r 73K90r81i26s27t87e49n 7896762305938

Mne osobně přechylování vyhovuje, ale každému co jeho jest. Spíš mne zajímá a doufám, že uhraje Petra  Kvita  ;-D set. To by byla bomba

0/0
24.10.2013 18:53

J93a56n 21L40e41v97ý 7698781321216

Petře (i Sereně) by moc pomohla výhra Radwaňské 2:0, Serena by postoupila ihned a Petře by stačil jeden set ze dvou zápasů...

0/0
24.10.2013 18:56

J84i77ř47í 94H12u40r27t 6575457340983

vyhraje Kerberová 2:0, to už je podle mě hotovka...a varianta, že PK prohraje se Serenou 0:2 je asi nejvíc pravděpodobná...tzn. budou to ještě pořádné nervy s velmi nejistým výsledkem...ale to právě všichni milujeme, no ne? ;-)