Štěpánek je ve finále deblu US Open, Wawrinka vyřadil obhájce Murrayho

Obhájce titulu Andy Murray skončil na US Open ve čtvrtfinále. Překvapivě hladce - ve třech setech - ho vyřadila nasazená devítka Stanislas Wawrinka, který v semifinále vyzve Novaka Djokoviče. Ve čtyřhře postoupili do finále Radek Štěpánek a Leander Paes, kteří zdolali nasazené jedničky bratry Bryanovi a překazili jim letošní sen o kalendářním grandslamu.

M86i22r20o12s38l89a81v 78O12l84d88m38a69n 9830838655171

paradni zapas chlapy...R^

0/0
6.9.2013 10:26

L47u24b94o30m92í38r 17G15a47b44r36i46e35l 3786436688675

Leander Paes byl prostě famózní, excelentní ba až nadpřirozený, dvojčata Bryanovic od druhého setu koukala jako sůvy z nudlí. Samozřejmě Štěpec hrál také skvěle. Leander a Radek si semifinále užívali jako benefiční zápas, díky za někdy až silvestrovskou podívanou!!! Blahopřeji.:-):-)VV

+5/0
6.9.2013 8:56

O60n95d85ř29e40j 13S38t61a85r40o11c23h 5310683972104

Nemá tam být "Levákovi Bobu" se na podání už tolik nedařilo..., ale "Leváku Bobovi" se nedařilo. V hledišti totiž seděl Bart Simpson.

0/0
6.9.2013 8:40

P85e98t93r 89Č58i92h82a12ř 2952908550553

Hraje se 3.set. Soustředění Bryanové se nevzdali. Dokázali snížit na rozdíl jediného gamu - 4:5. Pak šel ale podávat Štěpánek - a získal servis čistou hrou.I díky tomu vzal česko-indický pár svým soupeřům ještě jednou servis.   Kdy jim ho vzali, Lupo ? To hráli 4.set ????

+2/−1
6.9.2013 8:22

S42t75e15p55a68n 12T32o87t79h 8878169215658

Schyluje se nam na finale Nadal - Djokovic.

Uvidime, mohlo by to byti zajimave...

0/0
6.9.2013 7:58

L67a16d97i16s91l26a75v 38S46o49u78k48u78p 9187679227827

Wawrinka - takhle vypadá nejlepší tenis v životě. I s větrem si dokáže poradit. Narozdíl od někoho.

+1/−2
6.9.2013 7:00

J32i48ř57í 82F29o20g34e54l 2530281456202

Jestli narážíš na loňský rok tak jsi úplně vedle. Ten včerejší čerstvý větřík byl proti loňské vichřici jenom takovým vánkem....

+6/0
6.9.2013 8:16

L29a96d91i82s33l90a86v 84S95o14u74k78u26p 9947369357167

To je možné, ale vždy to je pro oba na kurtu stejné. Vymlouvá se jen někdo.

A80l37e86š 28Z73e77l66i33n82k97a 1484622336

;-D to je pešek co? Teď si představ, že vyhrajou i to finále, to už si radši ani nečti nebo tě trefí:-)

+10/0
6.9.2013 2:11

K80r44i32s41t34ý29n50a 52K90o21l44e65č76k48á96ř77o84v48á 3495458773

no to je fakt smutný, nepřát českýmu sportovci úspěch kvůli nějakýmu osobnímu dojmu :-P

+5/0
6.9.2013 7:36

H82a47n19a 46U93l83r25y23c22h73o22v83á 9730583838938

Mě teda Štěpánek taky není nějak extra sympatický, ale v zápasech mu fandím, protože je prostě "náš"

R55a96d96i22m 94B39e45n34i38c77e46k 8328803138894

Tak takhle špatného Andyho jsem už dlouho neviděl. Ale Standa hrál velmi dobře. Celkově se Andymu ta betonová série moc nepovedla. Dneska jsem se jako jeho fanda neměl vůbec čeho chytit, nedá se nic dělat. Standovi přeji všechno nejlepší do dalších zápasů. Murray s Lendlem to dají formu zase dohromady, o to strach nemám, teď prostě žádná nebyla.

+2/−1
5.9.2013 23:06

M23i83r74o84s14l41a14v 92J31e67ž83e96k 8541566672238

teď už tu prohru T. Berdycha s Wawrinkou vnímám v jiném světle, když Wawrinka, potvrdil mimořádnou formu :)

+9/−1
5.9.2013 23:04

R24o23m66a27n 60V85í81c24e32n10e77c 2439212788292

btw. Wawrinka je na nejlepší cestě do SF. Vede 2:0 s Murraym a ve 3.setu má brejk více. 8-o

+2/0
5.9.2013 22:29

A80l92o48i54s 71S33t73a93r84ý 3519139747542

A je to tam, krásné vidět Murraye ničit raketu.

+5/0
5.9.2013 22:56

R20o41m89a77n 69V64í32c18e24n85e38c 2379112598622

... Berdych dopadl lépe, než Murray - vyhrál aspoň jeden set!!

+3/0

R13a63d69i81m 52B47e12n14i15c11e95k 8898493298804

Set sice vyhrál, ale o kolodříve vypadl.;-)

T93o62m95á35š 95K36ř44e96l94i83n36a 2276382392588

Překrásný zápas...Radek s Leandrem jsou druh na vymření, hrají aby si užili srandu a pobavili se :) Po pokaženém míčku se zasmějí a poplácají, Bryanové udělají jen dlouhý ksicht... Třikrát sláva a snad ještě pár turnajů, kde budou bavit sebe i lidi :)

+37/−1
5.9.2013 20:36

M93a35r88t30i95n 63Š33t33r98o81s 4739317340968

Tak ono je to i o tom, že Paes už to má ve svým věku na háku a Štěpánek měl hlaví úspěchy ve dvouhře, tohle je už okrajvá discíplína. Bryani to mají jako hlavní pracovní tenisovou náplň :)

0/0
6.9.2013 10:20

M38i11c94h26a49l 94V67a84k94u35l78a 2729392893905

Parádní zápas. Paes byl neskutečnej, klobouk dolů.R^ Jen mi nejde do hlavy, že třeba na zápas Djokovič-Granollers je plno a na tenhle zápas bylo hlediště asi půl zápasu poloprázdný. Jako chápu, že je to Djokovič a singl je to hlavní, ale přeci jen Bryanové jsou domácí a tady ty zápasy čtyřhry jsou mnohem zábavnější, než Djokovičovo 6:2 6:0 6:0.:-)

+26/0
5.9.2013 20:33

M46i56r53o58s83l25a54v 36J52e59ž18e69k 8391956532328

Djoko byl přece taky neskutečnej, jak deklasoval Granollerse, španěl uhrál za celý zápas na returnu 8 nebo 9 míčků, z toho většinu po chybě Djokoviče :-)

+1/−1
5.9.2013 20:55

M15i20c10h65a82l 40V10a88k43u89l19a 2409632513325

Tak to sice ano, ale přeci jen, když mu dá 2 kanáry, tak je ten zápas, s prominutím, docela o ničem.;-D

+3/−1
5.9.2013 20:58

M33a43r41t62i34n 30Č72a49r80n82e74c52k65ý 2415354389875

a jak poznáš dopředu, že ten zápas takhle dopadne, že na něj nemáš chodit?

+1/0
5.9.2013 21:43

M51i12c73h61a38l 33V18a16k55u63l24a 2929162243715

Nikde jsem nepsal, že na něj chodit nemají.;-) Jen mi prostě přijde zvláštní, že když je plno na takový zápas, tak je poloprázdno na domácí deblisty, zvlášť, když je čtyřhra taková zábava. A popravdě, vy jste snad čekal, že mu Djokovič nenaloží?:-P