Pozitivum třísetových zápasů? V závěru mám sebevědomí, řekla Kvitová

Zasmála se. "Musím zlepšit fyzičku, tak tam jsem dýl." Vážněji světová desítka Petra Kvitová přiznala: 30 odehraných třísetových zápasů v letošní sezoně ji dodává sebevědomí. V prvním kole US Open ho využila, Japonku Masaiko Doiovou porazila 6:2, 3:6, 6:1.

M38a72r53i40e 20N76e58u78m10a72n14n35o60v47á 1423806834878

Sebevědomí až v závěru? Chyba, Petra ho musí mít už při prvním míčku! Má na to, já jí věřím a držím palce!R^

0/0
28.8.2013 19:14

E24v14a 21P44e52t25ř33í25k36o17v28á 9488182671315

no a kam se to sebevědomí ve druhém setu vždycky ztratí, co Petro?

0/−2
28.8.2013 10:36

J27a75n 20V48a85r11g50u19l23i76č 7941983237733

To není tak složité..Po prohraném prvním setu se úderově chytne soupeřka a začne míče lépe vracet..PK to chce zlomit razancí a kazí..Soupeřce, jak už to bývá, kvalita úderů vydrží set (ten druhý) a v závěru odpadne..Tak nějak..Samozřejmě - vždy to tak nemusí dopadnout..Tenis není podle šablony..

0/0
28.8.2013 15:53

V61á63c48l64a34v 77M47y26š16k55a 9766305705906

S Japonkou uhrála na US Open své maximum. Turnaj mistryň je v nedohlednu, na první desítku se už bude dívat jen z dálky, z velké dálky.

0/−3
28.8.2013 9:35

A57d38a89m 58J37a40k61l 3338686283309

Kdo by ho neměl proti hráčkám, jako Doi :-)

J94a40n 78V58a46r13g43u14l17i40č 7811563387863

U počítače má sebevědomí snad každý (i já)..Na kurtu je to ošidné i pro papírového favorita..

0/0
28.8.2013 7:33

E73v21a 16P44e88t62ř25í71k56o76v59á 9658102761235

proto prvních pět hráček žebříčku to soupeřkám dávají ve dvou setech a většinou 6:0,6:1, přinejhorším 2x 6:1, tomu se pak říká sebevědomí, u Petry je to opačné, když už poněkolikáté musí hrát na tři sety zůstává to pak v hlavě, ta obava, že zase bude hrát na tři, těmito bitvami si sebevědomí určitě nezvýší, zvláště, když hraje se soupeřkami v žebříčku hodně daleko za ní